Wokape 4Pcs Мејсон Длета Во Собата Со Дебелина Рака Заштита, Тешки Ѕидарски Длета Рамен Длето и Посочи Длето За Уривање Ѕидарски Резба

Wokape 4Pcs Мејсон Длета Во Собата Со Дебелина Рака Заштита, Тешки Ѕидарски Длета Рамен Длето и Посочи Длето За Уривање Ѕидарски Резба

DEN 2.33

Достапност

? ● Мејсон Длета Постави ? : Ќе добиете 4 парчиња ѕидарско длето и пар зелени ракавици, вклучувајќи 3 € рамни длета и 1 € зашилени длета Различни големини на длета ви помагаат прецизно да ја исечете и да ја завршите работата лесно и ефикасно. ? Quality Chisels ? : Изработен од издржлив и цврст хромиран ванадиум челик со висока јачина и добра цврстина. Главата на длето е полирана и површината се прска со пластика за да се спречи корозија и ' рѓа, што помага точно да се исече. ? ● Со Заштита на Рацете ? : Рачката на длето е изработена од нова мека гумена гума што не се лизга, не се лизга и е удобна за држење, отпорна на тропање и не е лесна за оштетување. Големиот овален дизајн игра ефект на апсорпција на удари и може да спречи прекумерно влијание. ? ● Ракавици Со Дебелина ? : Изработен од природен латекс, отпорен на абење и нелизгање, може да издржи високи и ниски температури. Растеглив дизајн на зглобот, удобен за носење; продлабочена шема што не се лизга на дланката за подобрување на стисокот. ? ● Широки Апликации ? : Комплетот ѕидарски длета е погоден за скулптура, сечење, разделување, резба, искинување и уривање тврд камен, тула, ловечка тула, клинци, бетон, цементен блок, дрвени подови, блок од гареж итн. ? Wokape 4 Pcs Мејсон Длета Во Собата Со Дебелина Рака Заштита, Тешки Ѕидарски Длета Рамен Длето и Посочи Длето за Уривање Ѕидарски Резба ? ? Зошто Да Изберете Вокапе ? Vokape е посветена на обезбедување на клиенти со лесни за употреба, иновативни и одлични производи. Обезбедуваме висококвалитетна услуга пред продажба и по продажбата.


За производот

Избор на клиент

Aexit 5 компјутерски прекинувачи на wallидови 3 пински SPST црвена неонска светлина Вклучено/Исклучено рокер прекинувач за затемнување на AC
 • Новак

Aexit 5 компјутерски прекинувачи на wallидови 3 пински SPST црвена неонска светлина Вклучено/Исклучено рокер прекинувач за затемнување на AC

DEN 1.00

Име на артикалот : прекинувач за рокер; тип : вклучен / исклучен (SPST) Терминали : 3 игла; Големина на дупката

Велигденски Декор Калај Знак Рекламирање Ѕид Калај Постер Плакета - Кокошка Петел Пилешко Фарма Животно, Декоративен Знак, Домашна Спална
 • Новак

Велигденски Декор Калај Знак Рекламирање Ѕид Калај Постер Плакета - Кокошка Петел Пилешко Фарма Животно, Декоративен Знак, Домашна Спална

DEN 111.68

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНАСо оглед на целиот аспект на домашната декорација, ја користиме оваа соодветна големи

СКАРА Скара Скара Скара Од Нерѓосувачки Челик Преклопен Пренослив Комплет Алатки За Скара За Готвење На Отворено Кампување Пешачење Излети
 • Новак

СКАРА Скара Скара Скара Од Нерѓосувачки Челик Преклопен Пренослив Комплет Алатки За Скара За Готвење На Отворено Кампување Пешачење Излети

DEN 2.33

Ако сакате зачаден вкус на скара во месо, зеленчук, итн, оваа едноставна лесна скара на јаглен за скара ќ�

Сина Геометриска Шема На Цветни Триаголници Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот
 • Новак

Сина Геометриска Шема На Цветни Триаголници Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот

DEN 255.84

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300дпвц, издржливи Забелешка : Не мијте, избришете со крпа...

Аквариумски Светла-S16PRO Гребен АКВАРИУМ ПРЕДВОДЕНА Светлина 60Watts Солена Вода Осветлување Со Контрола На Тајмерот, 3W ВИСОКА МОЌНОСТ
 • Новак

Аквариумски Светла-S16PRO Гребен АКВАРИУМ ПРЕДВОДЕНА Светлина 60Watts Солена Вода Осветлување Со Контрола На Тајмерот, 3W ВИСОКА МОЌНОСТ

DEN 1103.84

1x 60w морска светлина + 1 далечински управувач со тајмер дизајниран за 16" корален гребен и резервоар за риб

Осветлување Контролер Костец За Победи Сабја Рачки Компатибилен За Oculus Потрагата 2, Мора Да Има Додатоци За Продолжување На Контролорот
 • Новак

Осветлување Контролер Костец За Победи Сабја Рачки Компатибилен За Oculus Потрагата 2, Мора Да Има Додатоци За Продолжување На Контролорот

DEN 1454.40

QuulПОТРАГАТА 2 КОНТРОЛОР ЕКСТЕНДЕР спецификација} овој сет на контролорот екстендер За Победи Сабја е ко

Тиково Клупа За Туширање Со Рачки, Дрвена Столица ЗА БАЊА СТОЛЧЕ ЗА Бања, Пренослив Со Нелизгачки Стапала, Прилагодлив За Висина, Поддржува до
 • Новак

Тиково Клупа За Туширање Со Рачки, Дрвена Столица ЗА БАЊА СТОЛЧЕ ЗА Бања, Пренослив Со Нелизгачки Стапала, Прилагодлив За Висина, Поддржува до

DEN 1439.84

Брендот WWTXXTWW е професионален производител и снабдувач на додатоци за бања Врз основа на истражување на

RUNZUIE Силиконски Влез Без Клуч Далечински Клуч Фоб Покритие Случај Одговара За Џип Гранд Чироки Доџ Челинџер Полнач Дарт Дуранго Патување
 • Новак

RUNZUIE Силиконски Влез Без Клуч Далечински Клуч Фоб Покритие Случај Одговара За Џип Гранд Чироки Доџ Челинџер Полнач Дарт Дуранго Патување

DEN 1137.60

Висококвалитетен материјал од силика гел, ефикасно ја штити оригиналната обвивка на клучот од автомоби

Негек Мексиканска Фиеста Украси За Роденденска Забава Позадина Кактус Гитара Шарени Знамиња Цветна Фотографија Позадина Синко
 • Новак

Негек Мексиканска Фиеста Украси За Роденденска Забава Позадина Кактус Гитара Шарени Знамиња Цветна Фотографија Позадина Синко

DEN 142.88

"Примени" : Користете за украси за забави во мексико, Користете ги овие позадини во студија портрет фотос

Нехомер Црвена Љубовна Шема Симпатична Голема Пречка За Перење Водоотпорна Склопувачка Облека Ја Попречува Корпата За Организатор На
 • Новак

Нехомер Црвена Љубовна Шема Симпатична Голема Пречка За Перење Водоотпорна Склопувачка Облека Ја Попречува Корпата За Организатор На

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Agгдн Јога Мат Торба, Отпуштање Рок Гитара Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи
 • Новак

Agгдн Јога Мат Торба, Отпуштање Рок Гитара Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носат Торба Со Прилагодливи Лента За Жени Мажи

DEN 1270.40

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6...

ЗСЕДП Ретро Батик Водоотпорно Платно Камера Со Голем Капацитет Видео Ранец Патување Обични Менс Дслр Фотографија Раменици Торба Статив
 • Новак

ЗСЕДП Ретро Батик Водоотпорно Платно Камера Со Голем Капацитет Видео Ранец Патување Обични Менс Дслр Фотографија Раменици Торба Статив

DEN 12643.04

Комбинација од торба за камера и ранец за одмор, со цврста и издржлива надворешност и обложена внатрешн�

16awg Звучник Жица, GearIT Pro Серија 16 Мерач Звучник Жица Кабел Одлична Употреба За Звучници За Домашно Кино И Звучници За Автомобили, Црна
 • Новак

16awg Звучник Жица, GearIT Pro Серија 16 Мерач Звучник Жица Кабел Одлична Употреба За Звучници За Домашно Кино И Звучници За Автомобили, Црна

DEN 1.33

ВРВНА ЖИЦА ЗА ЗВУЧНИЦИКористете го Овој Жичен Кабел За Звучници Од Серијата Gear IT Pro, кој гради квалитетн�

ФИНКОС МГЕХР1616-1.5 16 * 16 * 100мм Надворешни Жлебови Вртење Струг Бар Алатка Држач За Струг Машина Цпу Сечење Алатка За Вртење Сет Носителот
 • Новак

ФИНКОС МГЕХР1616-1.5 16 * 16 * 100мм Надворешни Жлебови Вртење Струг Бар Алатка Држач За Струг Машина Цпу Сечење Алатка За Вртење Сет Носителот

DEN 474.88

Облога : Црна Број на модел : MGEHR16161 Материјал : хсс Употреба : Жлеб Вртење Алатка.5 1616100мм Надворешни Жлебо�