Еикаус 12 Прстенесто Светло Со Држач За Статив И Држач За Телефон, ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНО ОД СЕЛФИ СО Телефон и Држач од 62 инчи, Кружно Осветлување За Фотографија, ТИ

Еикаус 12 Прстенесто Светло Со Држач За Статив И Држач За Телефон, ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНО ОД СЕЛФИ СО Телефон и Држач од 62 инчи,

DEN 3.33

Достапност

Светлото за селфи прстен може да додаде боја на вашите очи, а под мекото светло, може да ги подобри цртите на лицето, да ви донесе повеќе тродимензионално чувство и подобро да го покаже вашиот шарм и карактеристики Температура на бојата : 3000К-6000К. Монистра За Светилки : 240 парчиња. Осветленост : 1%-100% . ●Професионален Комплет За Прстенести Светла Еикаус 12 "Прстенестото Светло е посветло, попрофесионално и има повеќе опции од другите 10" прстенести светла. 5-те температури на бојата се посоодветни за некои специфични сцени и љубовници кои имаат крајна потрага по осветлување, особено фотографи и креатори на видеа. Надградената светлина нема да им наштети на кожата и очите и ќе додаде тродимензионален ефект на лицето, без УВ зраци, без духови и без отсјај. ①Паметен допир И Лесно Ракување Со Надграден панел на допир на прстенестото светло, можете да се префрлате помеѓу 5 температури на бојата и да ја прилагодите осветленоста (1% -100% ) само со допир на прстот, без оштетување на копчињата, подолг животен век и поудобно од механичките копчиња. ●Различни Агли На Стрелање ● главата на топката на стативот обезбедува голема флексибилност, светлото на прстенот/мобилниот телефон може да се прилагоди 180° напред и назад, совршен за преноси во живо, шминка и снимање видеа На Тик Ток и Јутјуб; особено за снимање надземни, е благодет за фотографите на храна.


За производот

Избор на клиент

Врзајте боја мастило сликарство капа женски бејзбол капи мода за дишење есен мрежен капки, подготвен капа, ретро бејзбол капачиња,
  • Новак

Врзајте боја мастило сликарство капа женски бејзбол капи мода за дишење есен мрежен капки, подготвен капа, ретро бејзбол капачиња,

DEN 0.33

100% мешавина од памук Затворање на копчињата Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со и�

Добредојдовте на нашиот свадбен знак за невестински туш за свадбени церемонија обичајни иницијали est свадба и украси за прием прилагодени
  • Новак

Добредојдовте на нашиот свадбен знак за невестински туш за свадбени церемонија обичајни иницијали est свадба и украси за прием прилагодени

DEN 1.67

30x45cm (12 "x18" Совршен знак за да ја направите вашата свадба уникатна и да се истакнува Материјал : Дрво...

Тркалезен метален калај знак Дајте благодарност од тиква од тиква есенски венец знак метал постер класичен паб знак за знак за канцеларија за
  • Новак

Тркалезен метален калај знак Дајте благодарност од тиква од тиква есенски венец знак метал постер класичен паб знак за знак за канцеларија за

DEN 0.67

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумск

Карирани панталони за пижами жени истегнуваат половината биволска карирана облека за спиење удобно случајно влечење џогер широки нозе атлетски
  • Новак

Карирани панталони за пижами жени истегнуваат половината биволска карирана облека за спиење удобно случајно влечење џогер широки нозе атлетски

DEN 2.67

100% полиестер ?? стил : панталони за пижами, дневни панталони, палацо панталони, обични панталони, удобни п

120 парчиња кабелски врски за прицврстување на кабел за еднократно, NELYEQWO 6 -инчен полнач Организатор на кабелски кабелски кабелски
  • Новак

120 парчиња кабелски врски за прицврстување на кабел за еднократно, NELYEQWO 6 -инчен полнач Организатор на кабелски кабелски кабелски

DEN 127.84

Чувајте уредни : Организира жици и кабел на бирото, одржувајќи ја бирото уредно Совршени ленти за кабел �

Држач За Сунѓер За Мијалник Неродеко Бела Полица За Мијалник Одвод Сунѓер Решетката Сунѓер Челик Решетката За Складирање Челична Рамка
  • Новак

Држач За Сунѓер За Мијалник Неродеко Бела Полица За Мијалник Одвод Сунѓер Решетката Сунѓер Челик Решетката За Складирање Челична Рамка

DEN 355.20

Држач за Сунѓер За Мијалник : Заштеда на простор и одржување на мијалникот и шалтерот поорганизирани Су�

Тркалца 5 Инчен Тркалце ,Компресори За Воздух Тркалца, Додатоци За Воздушна Пумпа, Тркала За Тркала 5 Инчи 13 Дупки Без Бучава Стабилно
  • Новак

Тркалца 5 Инчен Тркалце ,Компресори За Воздух Тркалца, Додатоци За Воздушна Пумпа, Тркала За Тркала 5 Инчи 13 Дупки Без Бучава Стабилно

DEN 1580.80

Тркалата за тркала лесно можат да ја поправат челичната заграда на која било посакувана област без да п�

Тип на лепенка за тркала, температура за мерење на сондата на отпорност на свиткување UT терминал анти -мешање долг живот за растение
  • Новак

Тип на лепенка за тркала, температура за мерење на сондата на отпорност на свиткување UT терминал анти -мешање долг живот за растение

DEN 627.20

Квалитетна сонда за лепенка од не'рѓосувачки челик за побрзо и почувствително мерење на температурата �

Mulhue рачно изработено керамички/керамика за чај 5.8oz/170ml чаша чај Гаиван Гроздобер чај составен од чаша, чинија и капакот Санкаи Ван чај сет
  • Новак

Mulhue рачно изработено керамички/керамика за чај 5.8oz/170ml чаша чај Гаиван Гроздобер чај составен од чаша, чинија и капакот Санкаи Ван чај сет

DEN 319.52

Рачна чаша чај од керамикаКинез Традиционална кунг фу санкаи за покривање чај чај постави чаши чинија с

Држач За Чоколадна Топка Јасен Држач За Кутија За Чоколадна Топка: 100 парчиња Тркалезни Обвивки За Бонбони Тартуфи Самостојна Букет За Пакување
  • Новак

Држач За Чоколадна Топка Јасен Држач За Кутија За Чоколадна Топка: 100 парчиња Тркалезни Обвивки За Бонбони Тартуфи Самостојна Букет За Пакување

DEN 423.20

Ќе имате добро искуство во користењето поради совршената изработка на овој производ Овие држачи за чок�