Златен Сјај Позадина Розово Злато За Роденденска Забава Матурска Фотографија Реквизити Позадина Сјајна Позадина Сјај Ореоли Свадба Партија Торта Маса Банер

Златен Сјај Позадина Розово Злато За Роденденска Забава Матурска Фотографија Реквизити Позадина Сјајна Позадина Сјај Ореоли Свадба Партија

DEN 2.33

Достапност

Е-пошта : 1 парче 7х5фт (21х1, 5м) златен Сјај позадина ткаенина, испратени преклопени, без полица и кука; q_ материјал q : позадина од розово злато изработена од винил, издржлива, отпорна на солзи, лесна, преклоплива, лесна за чување и носење; светли бои, дигитално печатење со висока резолуција, привлечни детали, реални бои, совршени за позадини на фотографии;. карактеристики на производот : Оваа ткаенина За Позадина Со Златен Сјај, силна јасност, реални детали, дигитално печатење со висока резолуција, нерефлектирачко И не избледено, 3Д тродимензионално чувство на силна; Е-маил * * користете сцена : Позадина За Фотографирање Со Златни Светки, многу погодна За Свршувачка Свадба Невестински Туш, декорација за роденденска забава, Декоративна Позадина На Денот на Мајката На Вљубените, празничен танц, фотографија и фотографија, декорација на масата за десерти и какви било активности за забава. Оваа златна Сјајна позадина ткаенина мора да биде добар избор;. Тоа не е водоотпорен, ве молиме да не се навлажни. Ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) на ниска температура за лесно да ги намалите брчките. За да избегнете можно оштетување на пареа, ставете сува крпа помеѓу позадината и пеглата; ако треба да ја прилагодите, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти пред да ја купите. Детали за производот име На Производ : фотографија позадина производ материјал : винил материјал големина На Производот : 7х5 стапки (210х150см) тежина На Производот : 310гр пакување На Производот : 1х Златен Сјај Позадина (без полица и кука) карактеристики На Производот : Златен Сјај позадина дигитално печатење со висока резолуција, светли бои, привлечни детали, без одраз и без избледување, силен уметнички ефект, тродимензионален ефект, не се пере употреба На Производот : Оваа Златна Позадина погоден е за Тушеви за новороденчиња, роденденски забави, Студија за фотографија, банери за маси за торти и други позадини; други намени (позадини, завеси, таписерии, Чаршафи, украси за домови итн.


За производот

Избор на клиент

Crealy Ender 3 S1 Оригинален Комплет За Платформа За Печатење Магнетна Флексибилна Отстранлива Пролетна Челична Текстура Површинска Плоча
 • Новак

Crealy Ender 3 S1 Оригинален Комплет За Платформа За Печатење Магнетна Флексибилна Отстранлива Пролетна Челична Текстура Површинска Плоча

DEN 319.84

●Обезбедување квалитет●Изработен од висококвалитетен челичен челик, флексибилниот челичен пролетен

Erhigher рачен вентилатор - Компактен преносен преносен низок шум за брзо ладење, кој може да се полни со навивачи на навивачи за стилски деца
 • Новак

Erhigher рачен вентилатор - Компактен преносен преносен низок шум за брзо ладење, кој може да се полни со навивачи на навивачи за стилски деца

DEN 1.67

[4 Прилагодливи брзини] Mini вентилаторот има 4 брзини на ветерот прилагодлив, можете едноставно да го прит

генерички 10 парчиња виси рефлексивни птици детертентни уред со двострана рефлексивна лента Птица Плашила лента Рефлективно висење на вртежите
 • Новак

генерички 10 парчиња виси рефлексивни птици детертентни уред со двострана рефлексивна лента Птица Плашила лента Рефлективно висење на вртежите

DEN 0.33

Овие се десет сјајни стрими Тие се користат за поставување на вашиот трем, прозорец или дрво за да ги исп

M10x1.25 Наредени ореви за заклучување на бравата на одблесокот Метрика 14мм Хекс 10мм Фина нишка повеќенаменска сеопфатна хардверска
 • Новак

M10x1.25 Наредени ореви за заклучување на бравата на одблесокот Метрика 14мм Хекс 10мм Фина нишка повеќенаменска сеопфатна хардверска

DEN 159.84

Висококвалитетен хардвер за сув wallид за професионални резултати : јачина на функција и добра отпорност

Морован професионален лак за нокти Подготвен дехидратор и буквар без киселина со нокти без изгореници 0,5 мл. Гел за нокти за гел
 • Новак

Морован професионален лак за нокти Подготвен дехидратор и буквар без киселина со нокти без изгореници 0,5 мл. Гел за нокти за гел

DEN 191.68

【Силна адхезија】 Морован Дехидратор за нокти може да го дехидрира ноктот и да ги отстрани масла за нок�

Гроздобер Ајфелова кула молив за кутии за кутии за кутии за складирање на кутии за складирање на канцелариски материјал за шминка
 • Новак

Гроздобер Ајфелова кула молив за кутии за кутии за кутии за складирање на кутии за складирање на канцелариски материјал за шминка

DEN 766.40

【Голем капацитет】 Големината на случајот со пенкало е околу 8,7*4,7*2 инчи, може да има најмалку 60 обични п�

Организатор На Фиоки КХА Кабинет Пренослив Мебел За Спална Соба Плакар За Облека Неткаен Материјал Гардероба За Преклопување Крпа Организатор
 • Новак

Организатор На Фиоки КХА Кабинет Пренослив Мебел За Спална Соба Плакар За Облека Неткаен Материјал Гардероба За Преклопување Крпа Организатор

DEN 3394.40

Обезбедува дополнителен простор за складирање за складирање на разни работи додека ја одржувате вашат�

Паркер 07H42B18A2BD Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/4 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт, 5 микрони,
 • Новак

Паркер 07H42B18A2BD Модуларен филтер за две парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/4 NPT, поликарбонат со метален сад чувар, одвод на пресврт, 5 микрони,

DEN 3.00

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Отанг балон статуа статуа колекционерски фигурини уметност модерна скулптура, симпатична златна нос кучиња животни смола занаети
 • Новак

Отанг балон статуа статуа колекционерски фигурини уметност модерна скулптура, симпатична златна нос кучиња животни смола занаети

DEN 447.68

Скулптура со разнобојни балони за кучиња : Оваа исклучителна и разиграна фигурини за колекционерски ку�

НЦ Најдобар Педикир За Нега На Стапала Метална Површина Алатка За Отстранување На Кора Може Да се Користи За Влажни И Суви Стапала
 • Новак

НЦ Најдобар Педикир За Нега На Стапала Метална Површина Алатка За Отстранување На Кора Може Да се Користи За Влажни И Суви Стапала

DEN 352.00

1 Може ефикасно да ја отстрани мртвата кожа акумулирана на вашите стапала и да обезбеди совршено решени�

Женски Врвови Со Кратки Ракави Маица Со Врат Цртан Филм Печатење Блуза Графички Маици Работни Униформни Деловни Секојдневни Врвови
 • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Маица Со Врат Цртан Филм Печатење Блуза Графички Маици Работни Униформни Деловни Секојдневни Врвови

DEN 2.00

✦Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедува цел ден на воодуше

Аексит 12мм Дијаметар Жици &засилувач; Поврзување На Топлина Смалуваат Цевка Смалуваат Цевки Жица Заврши Топлина-Смалуваат Цевки 10м Сина
 • Новак

Аексит 12мм Дијаметар Жици &засилувач; Поврзување На Топлина Смалуваат Цевка Смалуваат Цевки Жица Заврши Топлина-Смалуваат Цевки 10м Сина

DEN 0.67

Име на производот : Цевка Што Се Собира Топлина;Материјал : Полиолефин;Модел : WJG67 Номинален Напон : 1140 V;Ни