2 парчиња Компресор Глава Додатоци Воздух Компресор Цилиндар Глава 2.5 P/3P/5P/6P Фрлија Алуминиум Пневматски Режим На Возење

2 парчиња Компресор Глава Додатоци Воздух Компресор Цилиндар Глава 2.5 P/3P/5P/6P Фрлија Алуминиум Пневматски Режим На Возење

DEN 1.67

Достапност

●Главата на цилиндерот е изработена од леан алуминиум, кој е многу издржлив и има долг работен век Внатрешниот дијаметар на навој g1/2in е 20mm, Внатрешниот дијаметар На конецот G3/8in е 16,5 MM, растојанието на централната дупка е 42 x 42mm.} методот на возење е пневматски и производот исто така игра добра улога во дисипацијата на топлина. Со строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висок безбедносен фактор, може да се користи со мир на умот. ●Одлична изработка, оваа глава на цилиндерот може да ја соврши замената за старата. Спецификација : Тип На Ставка : Цилиндар За Воздушен Компресор Материјал За Глава : Режим На леано алуминиумско возење : Спецификации На Пневматска Нишка : Нишка Г1/2ин, Внатрешен Дијаметар : Прибл.8инг3/8ин Конец, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 16,5 мм / 0,6 растојание на централната Дупка : Прибл. 42 х 42мм / 1,7 х 1,7 Вопакувана Листа : 2 Х Глава На Цилиндерот На Воздушниот Компресор.


За производот

Избор на клиент

W11307244 За заклучување на капакот на капакот на мијалот за заклучување на вратата за миење садови компатибилен со Вител Мејтаг Амана
  • Новак

W11307244 За заклучување на капакот на капакот на мијалот за заклучување на вратата за миење садови компатибилен со Вител Мејтаг Амана

DEN 1.33

【Број на дел за замена】 W11307244 Собранието за заклучување на капакот на машината може да го замени W10838613, W

Полица за складирање, смола од европски стил, висина полица Декоративен wallид монтиран за тенџере за воздушни растенија за фото рамка
  • Новак

Полица за складирање, смола од европски стил, висина полица Декоративен wallид монтиран за тенџере за воздушни растенија за фото рамка

DEN 2.33

Одличен начин да се искористи најдоброто простор на wallидот за дополнително складирање Гроздобер дизај�

Комплети Подароци За Благодарност на наставниците За Жени-Ви Благодарам Кошница За Подароци За Наставници, Вклучува Розова Миризлива Свеќа Розова
  • Новак

Комплети Подароци За Благодарност на наставниците За Жени-Ви Благодарам Кошница За Подароци За Наставници, Вклучува Розова Миризлива Свеќа Розова

DEN 2.33

Уникатен Сет За Подароци За Наставници : Комплетот вклучува 1 свеќа со мирис на роза од сандалово дрво, 1 �

13 Парчиња Божиќни Нивоа Декор За Послужавник Божиќни Украси Во Затворен Простор Вклучува Рустикален Гном Божиќна Декорација Божиќни
  • Новак

13 Парчиња Божиќни Нивоа Декор За Послужавник Божиќни Украси Во Затворен Простор Вклучува Рустикален Гном Божиќна Декорација Божиќни

DEN 240.00

Комплет За декор За божиќни Нивоа : ќе добиете 13 парчиња дрвени знаци За Божиќна трпеза, вклучувајќи дек�

Миџ Мејзел Е Мојот Дух Животно Прекрасен Г-Ѓа Мејзел Кригла, Прекрасен Г-Ѓа Мејзел Цитат, Миџ, Цицки До Новина Кригла Прилагодена Големина 11оз
  • Новак

Миџ Мејзел Е Мојот Дух Животно Прекрасен Г-Ѓа Мејзел Кригла, Прекрасен Г-Ѓа Мејзел Цитат, Миџ, Цицки До Новина Кригла Прилагодена Големина 11оз

DEN 3.00

Врвен квалитет : изработена од висококвалитетна керамика со нашиот уникатен дизајн од двете страни Сек�

Среден Атлантик 5-ТСП-21Т
  • Новак

Среден Атлантик 5-ТСП-21Т

DEN 1448.00

Информации> Име на информации : Термоламиниранат Топ страничен панел Категорија : Среден Атлантик У Инф

Симпатична заморчиња Смешна коска Кина Декоративна чинија тркалезни керамички плочи занает со приказ за украси за домашна канцеларија
  • Новак

Симпатична заморчиња Смешна коска Кина Декоративна чинија тркалезни керамички плочи занает со приказ за украси за домашна канцеларија

DEN 415.84

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа плоча за декорација на коски од Кина е изработе�

Франција знаме со Ајфелова кула за ролетна маска за спиење ноќно сенка покритие лента за прилагодување на окото со смешна графика за жени мажи
  • Новак

Франција знаме со Ајфелова кула за ролетна маска за спиење ноќно сенка покритие лента за прилагодување на окото со смешна графика за жени мажи

DEN 2.00

✉ Уживајте во звук сон облечете ја лесната маска за спиење на полиестер и уживајте во „слатката дремка