Комплет ЗА Чистење оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Четка За Оџаци Комплет За Чистење Оџаци, 6/8/10/12 Комплет Алатки За Чистење Оџаци Со Флексибилни Прачки Изр?

Комплет ЗА Чистење оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Четка За Оџаци Комплет За Чистење Оџаци, 6/8/10/12 Комплет Алатки За Чистење

DEN 1.00

Достапност

Широка Употреба-Нашите Флексибилни прачки можат лесно да чистат околу тесните свиоци и аглите од 45 степени, добивајќи право до аглите Алатките за чистење оџаци можат да ги исчистат сите форми на метален или тули оџак. Издржливи Најлонски Прачки - флексибилниот комплет за чистење оџаци содржи 6/8/10/12 прачки, секоја прачка 1 метар во должина. Направено од најлон, издржлив, еластичен и хемиски отпорен. Дизајниран со тркалезни фитинзи нема да го оштети грипот кога е во движење. Врти Напред И Назад - со флексибилна глава На Четка, ова чистење на оџакот лесно се ротира со голема брзина со вежба. Тоа ви овозможува да ја извршите вежбата и напред и назад. Лесен За Инсталирање-издржливите прачки на овој ротирачки систем за чистење оџаци може да се поврзат заедно или да се расклопат за да се прилагоди должината на цевката. Без завртка, лесна за поврзување и одвојување. Едноставен за Ракување - комплетот за чистење оџаци поддржува моќно метење и рачно бришење. Само прикачете го на вежба за напојување, ефикасно ќе го избрише саѓи. Чувајте го вашето семејство безбедно и вратете ви чист оџак. Комплет За Чистење Оџаци Со Четки За Оџаци, 6/8/10/12 Комплет Алатки За Чистење Оџаци Со Флексибилни Прачки Изработени од Најлон, Комплет За Чистење Оџаци Управуван од Вежба за Чистење Камини карактеристики : 1. Моќта брише отстранува повеќе наслаги од традиционалното убедливо и е далеку пољубезна за сите канали и облоги од нерѓосувачки челик. Комплетот за Оџаци вклучуваше 6/8/10/12 прачки,глава за чистење, адаптер за вежба, клуч ален. Прачките за чистење оџаци се квалитетен производ, дизајниран за убедливо тесни свиоци во обложени и двоѕидни оџаци. Нашите флексибилни прачки можат да чистат тркалезни тесни свиоци и агли од 45 степени.


За производот

Избор на клиент

Сазао светли бои налепница за фрижидер, магнетна рамка за фотографии, водоотпорна пластична рамка за фотографии за налепници за украсување
  • Новак

Сазао светли бои налепница за фрижидер, магнетна рамка за фотографии, водоотпорна пластична рамка за фотографии за налепници за украсување

DEN 454.40

Опремено со силен магнет внатре, можете да ставите неколку фото рамки заедно за да создадете каква било

Мерач на пл.
  • Новак

Мерач на пл.

DEN 1.67

Карактеристики : Доаѓа со заштитен случај; Лесен, рачен дизајн за преносливост и погодност PH метар : Цело

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки
  • Новак

Торба за складирање За Хигиенски Влошки За Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Организатор На Вреќи За Менструација За Женски Влошки

DEN 143.84

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

UXZDX CUJUX 10017 Чувствувач Мерач Метрички Големина 0.02-1.00 мм Чувствителност Мерачи Дебели Нерѓосувачки Челик Материјал Далечина Откривање
  • Новак

UXZDX CUJUX 10017 Чувствувач Мерач Метрички Големина 0.02-1.00 мм Чувствителност Мерачи Дебели Нерѓосувачки Челик Материјал Далечина Откривање

DEN 3.33

Површината на Секој Мерач На Чувствителност е Обложена со Масло Против 'Рѓа, Што Не Е Лесно Да Се' Рѓа, а М

Maiyifu-GJ Women'sенски широк нозе шифон фустан, пантолона висока половината Елегантна широка панталони за нозе, обични еластични панталони
  • Новак

Maiyifu-GJ Women'sенски широк нозе шифон фустан, пантолона висока половината Елегантна широка панталони за нозе, обични еластични панталони

DEN 81.76

влечење џемпери плетени жени широко лабава удобна пижама шерпа наредени зимски високи половини со пант

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадори, чадор стои чадор штанд l-облик железо, 12 дупки 18 дупки 24 дупки големи капацитети хотел лоби
  • Новак

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадори, чадор стои чадор штанд l-облик железо, 12 дупки 18 дупки 24 дупки големи капацитети хотел лоби

DEN 2.00

◆ Висококвалитетни материјали : Рамката на чадорот е изработена од железна боја, која има одлична сигур

Долг вртежен момент на вртежниот момент на калкута серија 8 ”Долги клешти за нос - Додаток за алатка за опрема за риболов на отворено
  • Новак

Долг вртежен момент на вртежниот момент на калкута серија 8 ”Долги клешти за нос - Додаток за алатка за опрема за риболов на отворено

DEN 336.80

Долги клешти за нос : Долгиот вртежен момент на вртежниот момент на Калкута, долги нос на носот, обезбеду

Фризурална водоотпорна наметка за сечење на косата со прилагодливо затворање на предвремено, алуминиумски забен лента со прилагодлива
  • Новак

Фризурална водоотпорна наметка за сечење на косата со прилагодливо затворање на предвремено, алуминиумски забен лента со прилагодлива

DEN 1321.60

【Водоотпорна водоотпорна густина】 удобна и мазна наметка за коса е изработена од високонајлон, мала т�

KXDFDC клупа за чевли, двостепено решетка за чевли, организатор за складирање на чевли со седиште, идеален за дневна соба, спална соба и ходник,
  • Новак

KXDFDC клупа за чевли, двостепено решетка за чевли, организатор за складирање на чевли со седиште, идеален за дневна соба, спална соба и ходник,

DEN 0.33

Насекаде се скара за тоа : полицата за заштеда на просторот не е погодна само за мали влезни области, тук�