Рекомбинантни сахаромици церевизија Н-аденин-специфична днк метилтрансфераза-како 1

Рекомбинантни сахаромици церевизија Н-аденин-специфична днк метилтрансфераза-како 1

DEN 1.00

Достапност

Генениме : АМЛ1 Синиме : Амл1п; Н (6) - аденин-специфична днк метилтрансфераза-како 1. Н (6) - аденин-специфична днк метилтрансфераза 2. Видови : сахаромици церевизии (сој АТЦЦ 204508 / С288с) (пекарски квасец). Тампон за складирање : тампон базиран На Трис, 50% глицерол. Складирање : Чувајте на -20 Степен Ц, за продолжено складирање, зачувајте на -20 степен Ц или -80 Степен Ц. СЛОБОДЕН-8 GB-USBDrive за оваа ставка. Предметот е за употреба во истражување. НЕ за дијагностичка / терапевтска постапка. * Извор : Е Коли или Квасец Или Бакуловирус Или Клетка На Цицачи; *Чистота : >90%; *Информации За Ознаката : Неговите обележани; *Забелешки : Не се препорачува Повторено замрзнување и одмрзнување. Чувајте работни аликвоти на 4 степени Целзиусови до една недела.*Seq : MSDSDSDSDSDY ELTLSANALA ALEEFKREEQ QHQEAFQLY DEDDEDFQKK KKEEGMKLFK EDWQLSQWY SDDTAILAD AILEGADENT VIAIVSAPSV YAAIQKPTN EIPTEHILF EFDKRFELLA GRDHFFYDY NKPLDFSDEI KGKVDRLID ppflnedcqt KSSITAKCLL APNDNSKTKK GVFKHRLISC TGERMSEVIS KVYSDRITT FLPEHSNGLS NEFRCYANFE CSSWKFAS; *ПРИСТАП# : NP_011515.


За производот

Избор на клиент

Composite Prime HD Protect, палуба со лента, премиум трепкачка палуба за палуби за супериорно запечатување, го продолжува животот на дрвените
 • Новак

Composite Prime HD Protect, палуба со лента, премиум трепкачка палуба за палуби за супериорно запечатување, го продолжува животот на дрвените

DEN 2.67

Ги штити вашите џоисти од влага Создава водоотпорна бариера спречува гниење Преголем за дополнително п

Гмлсд Тркала За Тркала, Индустријалци-Вртливки Пригушени Со Пружини, Со Транспортери На Сопирачки, Тивки Полиуретански Тркала/Ц/200мм
 • Новак

Гмлсд Тркала За Тркала, Индустријалци-Вртливки Пригушени Со Пружини, Со Транспортери На Сопирачки, Тивки Полиуретански Тркала/Ц/200мм

DEN 0.33

Материјал : Тиерите Се Направени Од Држач За Железна Плоча и Полиуретан Површината Е Поцинкувана, Нема Д

Гсднв Мала Големина Ретро Метал Накит Кутија Гроздобер Цвет Врежан Декор Ситница Случај Прстен Нараквица Приврзок Складирање Монистра Организатор
 • Новак

Гсднв Мала Големина Ретро Метал Накит Кутија Гроздобер Цвет Врежан Декор Ситница Случај Прстен Нараквица Приврзок Складирање Монистра Организатор

DEN 289.60

Калај ефект метал легура Цврст цинк легура метал Гроздобер дизајн Со ракотворби Антички Метални Цветни

Станица за репродукција на лемење со прилагодлив држач за пиштол за топол воздух, ° C/℉ Дигитален дисплеј LED на топол воздух, станица за
 • Новак

Станица за репродукција на лемење со прилагодлив држач за пиштол за топол воздух, ° C/℉ Дигитален дисплеј LED на топол воздух, станица за

DEN 943.84

【Двојна LCD дисплеј】Сите тековни поставки се на LCDприказот на LCDстаницата со големина на лемење 8786 D, во р

Здраво, знак на влезна врата, виси, есенски јавор остава закачалка од дрвена врата, гроздобер Денот на благодарноста декорација за
 • Новак

Здраво, знак на влезна врата, виси, есенски јавор остава закачалка од дрвена врата, гроздобер Денот на благодарноста декорација за

DEN 207.84

Украсете ги вашите места поубаво Само неколку минути да ги закачите украсите и да ја зголемите среќата �

ПДЏГ А4 Машина За Сечење Хартија Машина За Сечење Хартија Тример Занаети Фото Бележник Сечила САМ Канцеларија Дома Канцелариски Материјал
 • Новак

ПДЏГ А4 Машина За Сечење Хартија Машина За Сечење Хартија Тример Занаети Фото Бележник Сечила САМ Канцеларија Дома Канцелариски Материјал

DEN 2.33

За подобро искуство, постојат неколку тркалезни сунѓерски душеци на дното на секачот за хартија за да с�

Прилагодено Антички Животни Змеј Акварел Кошница За Перење За Облека Корпа За Чување Облека За Ќебе Во Дневна Соба Кошница За Играчки
 • Новак

Прилагодено Антички Животни Змеј Акварел Кошница За Перење За Облека Корпа За Чување Облека За Ќебе Во Дневна Соба Кошница За Играчки

DEN 771.20

Димензии : Големината на кантите за складирање е 19,7"(Ж) х 15,7"(Г) Тие обезбедуваат решение за многу потреби

А-безбедност Здраво маица за безбедност, долги ракави со кратки ракави Поло за дишењето кошула ладилна кошула со висока видливост
 • Новак

А-безбедност Здраво маица за безбедност, долги ракави со кратки ракави Поло за дишењето кошула ладилна кошула со висока видливост

DEN 1.33

100% полиестер Повлечете го затворањето Абезбедност Брзо суво ткаенина е апсорпција и потење на влага, ви

WTAIS компресија брава за заклучување на бравата за заклучување на кабинетот за заклучување на цинк легура RV рачка за заклучување на вратата рачна
 • Новак

WTAIS компресија брава за заклучување на бравата за заклучување на кабинетот за заклучување на цинк легура RV рачка за заклучување на вратата рачна

DEN 860.16

Брзо заклучување Брзо заклучување Материјал за брзо заклучување на долниот материјалбравата на компре

Зотел Деца Беспилотно Летало СО ХД Двојна Камера, Преклопен Квадкоптер Беспилотно Летало Со Надморска Височина, Контрола На Гравитацијата,
 • Новак

Зотел Деца Беспилотно Летало СО ХД Двојна Камера, Преклопен Квадкоптер Беспилотно Летало Со Надморска Височина, Контрола На Гравитацијата,

DEN 768.00

● Преку мобилната апликација, можете да ги гледате сликите снимени од камерата на беспилотното летало �

Половина галон/шише за пијалоци од 64 мл со инспиративна временска марка, без БПА, погоден за спорт, проверете дали пиете доволно вода секој
 • Новак

Половина галон/шише за пијалоци од 64 мл со инспиративна временска марка, без БПА, погоден за спорт, проверете дали пиете доволно вода секој

DEN 1.33

【Со инспиративни цитати и временски размери】 : Сега е полесно да се пие доволно вода секој ден Нашите п�