Кејдуаку Тешки големи пиво чаша, 20-унца стакло, бар пиво чаша, новина пиво чаша, машки креативен подарок

Кејдуаку Тешки големи пиво чаша, 20-унца стакло, бар пиво чаша, новина пиво чаша, машки креативен подарок

DEN 319.68

Достапност

[Дизајн] - Ова е кригла за пиво специјално дизајнирана за силни мажи Дизајнот на големата мускулна рачка дава модерно толкување на традиционалната кригла за пиво, додавајќи малку индивидуалност и интерес за вашиот пијалок. [Големина/Капацитет] - Висина 8,5 инчи, дијаметар на устата на чашата 3 инчи, дијаметар на дното на чашата 3,3 инчи, капацитет до 20 унци (600мл). [ Висококвалитетно разнесено стакло] - ние се стремиме да создадеме висококвалитетни, без олово и издржливи стакларија, од кои секое парче е разнесено од мајстор за дување стакло. Густата чаша и цврстата мускулна рачка ја прават потрајна. [Формална и секојдневна употреба] - Без разлика дали гледате неделен фудбалски натпревар на обичен пикник или учествувате во повеличествена прослава на вечера, овие чаши можат совршено да се совпаднат во секој случај . [Одличен и интересен подарок] - оваа чаша за пиво е одличен подарок за вашето момче, сопруг, татко, вујко, дедо или пријател на родендени, свадби, Денот на Таткото, Божиќ, годишнини и други прилики. [Дизајн] - Ова е кригла за пиво специјално дизајнирана за силни мажи. Дизајнот на големата мускулна рачка дава модерно толкување на традиционалната кригла за пиво, додавајќи малку индивидуалност и интерес за вашиот пијалок. Густата чаша и силната рачка ви даваат целосно чувство. [Големина/Капацитет] - Висина 8,5 инчи, дијаметар на устата на чашата 3 инчи, дијаметар на дното на чашата 3,3 инчи, капацитет до 20 унци (600мл).


За производот

Избор на клиент

Слатки накит од ѓердан од вина, ѓердан од накит од слатка вина, накит за накит од пепел - Меморијален накит - засилен винонботен - креми
  • Новак

Слатки накит од ѓердан од вина, ѓердан од накит од слатка вина, накит за накит од пепел - Меморијален накит - засилен винонботен - креми

DEN 1.00

Материјали : Алуминиум, не'рѓосувачки челик Анодизирани алуминиумски лични кремани урни херметички и в�

Кленплус Мини Црно Сидро со Јаже Лепенка Цртан Филм Налепница Занает Закрпи САМ Апликација Везена Шие Железо На Лепенка Амблем Облека
  • Новак

Кленплус Мини Црно Сидро со Јаже Лепенка Цртан Филм Налепница Занает Закрпи САМ Апликација Везена Шие Железо На Лепенка Амблем Облека

DEN 0.33

Големина : 1,5 / 8Х1, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Американско Канадско Знаме Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За
  • Новак

Американско Канадско Знаме Пластична Кутија За Складирање Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Тегла Со Ориз Запечатена Кофа За

DEN 260.64

пластика Произведено во САД Или Увезено ✿ Изработен од безбеден пластичен материјал, овој организат�

Античка монета Антички сребрен долар бела бакарна сребрена монета Првата година од Република Кина angанг Дуду комеморативна колекција
  • Новак

Античка монета Антички сребрен долар бела бакарна сребрена монета Првата година од Република Кина angанг Дуду комеморативна колекција

DEN 128.00

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

Тешки Застанувања На Вратите Од Леано Железо, Украсен Рустикален Затворач На Вратите, Антички Цврст Метал Слатки Кучиња Во Облик На Стоп Клин
  • Новак

Тешки Застанувања На Вратите Од Леано Железо, Украсен Рустикален Затворач На Вратите, Антички Цврст Метал Слатки Кучиња Во Облик На Стоп Клин

DEN 0.33

Материјал : Мери 6 х 4 инчи (Lx H) Вратите се изработени од висококвалитетен материјал од леано железо со до�

Освежувач На Целиот Автомобил На Мегујар, Спреј За Елиминатор На Мирис Ги Елиминира Силните Мириси На Возилото , Мирисот На Новиот
  • Новак

Освежувач На Целиот Автомобил На Мегујар, Спреј За Елиминатор На Мирис Ги Елиминира Силните Мириси На Возилото , Мирисот На Новиот

DEN 1.00

ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ : едно шише со спреј од 2 мл Целото Освежување На Воздухот во Автомобилот на

20 Комплети Кампување Покани За Туширање За Бебиња Со Пликови, Мал Кампер Вудленд Пикник Гингам Двострано Печатено Покана За Роденденски
  • Новак

20 Комплети Кампување Покани За Туширање За Бебиња Со Пликови, Мал Кампер Вудленд Пикник Гингам Двострано Печатено Покана За Роденденски

DEN 0.33

1Картичката е 4€6 инчи и содржи 20 картички за покана во комплет.Картичките лесно се пишуваат и оставаат д