Пласткар САД Розова Еднократна Употреба Стоматолошки Лигавчиња и 100 Екстра Мали Нитрилни Ракавици Пакет

Пласткар САД Розова Еднократна Употреба Стоматолошки Лигавчиња и 100 Екстра Мали Нитрилни Ракавици Пакет

DEN 0.33

Достапност

50 РОЗОВИ ЛИГАВЧИЊА ЗА ПАЦИЕНТИ + 100 XS НИТРИЛНИ РАКАВИЦИ : Пакет и заштедете на овие основни предмети! Без разлика дали сте во стоматолошка ординација, салон за нокти или салон за тетовирање, овие задолжителни работи работат во тандем за сите видови професионалци, вклучувајќи стоматолози, стоматолошки хигиеничари, технологии за нокти, технологии за трепки и уметници за тетовирање ЛИГАВЧИЊА ЗА ВОЗРАСНИ ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА : Избегнувајте ширење на бактерии во вашиот работен простор со овие Рамни листови за лигавчиња од Европско производство со Грижа за Пластика. Ние ги дизајниравме овие лигавчиња со хартија од 2 слоја и поли од 1 слој за да обезбедиме максимална заштита. Лигавчињата се водоотпорни, што ги прави идеални за одржување на пациентите чисти во стоматолошки ординации или други медицински ординации. ВОДООТПОРНИ ЛИГАВЧИЊА : Лигавчињата не се само за јадење! Кога одите на стоматолог, вообичаено е вашиот стоматолог или стоматолог да постават лигавче околу вратот. Оваа лигавче ја штити вашата облека и кожа од прскање со вода или прскање со паста за заби. Пластичните, водоотпорни лигавчиња нема да истекуваат и не оставаат остатоци на вашата облека. ИЗДРЖЛИВОСТ И УМЕШНОСТ ВО КОМБИНАЦИЈА-Изработени Од мек, премиум нитрил, овие професионални ракавици за еднократна употреба се силни и нема лесно да пробијат, но сепак нема да ги ограничат движењата на рацете и прстите.


За производот

Избор на клиент

АНЗО САД 111375 Проектор Фарови Постави Јасна Леќа Црна Домување Пар w / Штица Стил Прекинувач Назад w/Килибар Секвенцијален Трепкач Сигнал
 • Новак

АНЗО САД 111375 Проектор Фарови Постави Јасна Леќа Црна Домување Пар w / Штица Стил Прекинувач Назад w/Килибар Секвенцијален Трепкач Сигнал

DEN 0.33

Тип на производ : СКЛОПУВАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА на ВОЗИЛОТО Димензии на пакетот : 51.308 См L x58, 928 см W x72, 39 См H...

Честитки Град балони Банер црна 16 инчи фолија Писмо за дипломирање балони честитки Банер за класа од 2023 година Декорации за дипломирање
 • Новак

Честитки Град балони Банер црна 16 инчи фолија Писмо за дипломирање балони честитки Банер за класа од 2023 година Декорации за дипломирање

DEN 127.84

【Пакет вклучува】 1 сет на златни честитки Град балони, 1 ролна златна лента (32,8 стапки), 1 парчиња слама, и

Вибфзтт-188 Организатор На Фиоки За Долна Облека Тип На Фиока Кутија За Складирање Долна Облека Градник И Кутија За Сортирање Гаќи
 • Новак

Вибфзтт-188 Организатор На Фиоки За Долна Облека Тип На Фиока Кутија За Складирање Долна Облека Градник И Кутија За Сортирање Гаќи

DEN 576.00

Складирање и завршна обработка : идеален за завршна обработка на работната површина, збогување со неуре

Летни врвови на Lytrycamev за жени трендовски обични остваруваат врвни гроздобер проточни кошули со краток ракав лабава симпатична графичка
 • Новак

Летни врвови на Lytrycamev за жени трендовски обични остваруваат врвни гроздобер проточни кошули со краток ракав лабава симпатична графичка

DEN 134.24

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалите

Послужавник за Броење пилули за раце Со Шпатула, Рачен Шалтер за Аптека Со Мали Пластични Таблети За Шпатула За Употреба Во Болница Во
 • Новак

Послужавник за Броење пилули за раце Со Шпатула, Рачен Шалтер за Аптека Со Мали Пластични Таблети За Шпатула За Употреба Во Болница Во

DEN 197.92

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : пластичниот бројач на таблети е мал и практичен, што е многу погодно за издавање апте�

Заштитен Капак од Кожен Приврзок За Клучеви Компатибилен Со Apple AirTag, Држач ЗА Тракери ЗА Воздушни Ознаки GPS Со Привезок За Јаже Со
 • Новак

Заштитен Капак од Кожен Приврзок За Клучеви Компатибилен Со Apple AirTag, Држач ЗА Тракери ЗА Воздушни Ознаки GPS Со Привезок За Јаже Со

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал Е Изработен од висококвалитетна стп кожа и метална легура, убава и извонр�

Creeded, Inc. LED Xlamp XB-H бел SMD,
 • Новак

Creeded, Inc. LED Xlamp XB-H бел SMD,

DEN 2.33

Боја : Flux @ 85 ° C, струја Тест : Flux @ 25 ° C, струја Тест : Тековен тест : Спецификации на сериите на LED осве

Мулти - Боја Слонови Памук Гостин Проверете Презентер Со Пари Џеб, Проверете Носителот На Книгата, Проверете Регистар, Организаторот На Персоналот
 • Новак

Мулти - Боја Слонови Памук Гостин Проверете Презентер Со Пари Џеб, Проверете Носителот На Книгата, Проверете Регистар, Организаторот На Персоналот

DEN 1329.60

100% РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ слонови памук гостин проверете презентер, држач за проверка за ресторан, организат�

Фангнисн Еднократно Респираторна Маска За Целото Лице со 40мм Канистер За Активиран Јаглероден Филтер И 6001цн Филтер За Органска
 • Новак

Фангнисн Еднократно Респираторна Маска За Целото Лице со 40мм Канистер За Активиран Јаглероден Филтер И 6001цн Филтер За Органска

DEN 639.84

●Широк спектар на примена ● новиот респиратор за маска за цело лице може да блокира разни штетни матер�

Женски летни врвови со цврста боја маички со кратки ракави, копчиња на екипажот на вратот, трендовски основни лабави вклопуваат Хенли
 • Новак

Женски летни врвови со цврста боја маички со кратки ракави, копчиња на екипажот на вратот, трендовски основни лабави вклопуваат Хенли

DEN 63.84

женски кошули Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, проверете ги деталите за г

6 Парчиња Велигден Зајаче Маса Дрвени Знаци Централни Делови Велигден Пролет Нивоа Послужавник Украси Зајак Зајаче Форма Маса Декор
 • Новак

6 Парчиња Велигден Зајаче Маса Дрвени Знаци Централни Делови Велигден Пролет Нивоа Послужавник Украси Зајак Зајаче Форма Маса Декор

DEN 1.00

Задоволете Ги Вашите Потреби За Употреба : Има 6 парчиња велигденски дрвени знаци и јаже од 9,84 стапки / 3 �

XFADR SRLIWHITE Камин Вентилатор 5/8 Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција
 • Новак

XFADR SRLIWHITE Камин Вентилатор 5/8 Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција

DEN 2.00

Ново Дизајниран, Поголем Волумен На Воздух, Помал шумВие дури и не знаете дека вентилаторот на шпоретот

Bwfy Божиќни gnomes украси со симпатични antlers 2pack рачно изработени ирваси Том Шведска плишана елк Кном Скандинавска фигура за подароци
 • Новак

Bwfy Божиќни gnomes украси со симпатични antlers 2pack рачно изработени ирваси Том Шведска плишана елк Кном Скандинавска фигура за подароци

DEN 223.84

? Персонализиран дизајн : Двете Божиќни гноми носат слатки панталони за суспензија и здолниште со суспе�

Неочи Мода Пренослива Инвалидска Количка Медицинска Инвалидска Количка За Постари Лица Стари Лица Тешка Работа Со Потпирач За Глава
 • Новак

Неочи Мода Пренослива Инвалидска Количка Медицинска Инвалидска Количка За Постари Лица Стари Лица Тешка Работа Со Потпирач За Глава

DEN 241.76

Столче за патување : потпирачот за грб и педалата може да се прилагодат за 90° седење или лежење Дебела са