Кттр Абдоминални Цевки За Хранење Заштитен Појас, Држач За Г-Цевки, Производи За Перитонеална Дијализа За Мажи И Жени, повторно употребливи И Измиени,М

Кттр Абдоминални Цевки За Хранење Заштитен Појас, Држач За Г-Цевки, Производи За Перитонеална Дијализа За Мажи И Жени, повторно употребливи

DEN 319.84

Достапност

1 Висококвалитетен држач За Гтуб : Изработен од врвни, без латекс, дише, удобни, висококвалитетни и лесни материјали. Вашето здравје го заслужува најдобриот производ, придржувајќи се до контролите на квалитетот!. Држач за цевки г : Држачот За Г-Цевка е дизајниран да обезбеди ЦЕВКИ ЗА ШТИПКИ, Г-Цевки, катетри или други цевки за хранење на стомакот без употреба на леплива лента или иглички. Обезбедете заштитно прикривање за корисниците на цевки за гастростомија. Три Големина Одговара На Сите : Опремени Со прилагодлив појас, три големина за да одговараат на сите, овој држач За нега На Цевки Исто така има мека. Лесен за чистење и издржлив за долготрајна употреба. Овој држач за одводнување на катетерот е идеален за излегување, патување, со автомобил, спиење, секојдневно работење. Лесен за чистење и издржлив за долготрајна употреба. Име : појас за заштита на цевководот за перитонеалбранд : Употреба : овој производ се користи за фиксирање на абдоминалната цевка.спецификација : S : Погоден за обем на половината 45cm-75cm M : Погоден за обем на половината 65cm-95cm L : Погоден за обем на половината 85cm-115cm.


За производот

S:
Suitable for waist circumference 45cm-75cmM

Избор на клиент

Јуни Злато 4 Премија 2.0 мм 2б Механички Моливи, 36 Уникатно Обоени Олово Полнење, 36 2б Олово Полнење, 2 Размачкана Отпорни Гуми, Вграден
  • Новак

Јуни Злато 4 Премија 2.0 мм 2б Механички Моливи, 36 Уникатно Обоени Олово Полнење, 36 2б Олово Полнење, 2 Размачкана Отпорни Гуми, Вграден

DEN 1051.20

МЕХАНИЧКИ МОЛИВИ : 4 премиум 2,0 мм 2б / обоени механички моливи за полнење претходно исполнети со црно гра�

Мајка На Невестата Подароци Од Ќерка Роуз Злато Патување Компактен Огледало  Свадба Подарок За Мајка Од Невестата Персоналните
  • Новак

Мајка На Невестата Подароци Од Ќерка Роуз Злато Патување Компактен Огледало  Свадба Подарок За Мајка Од Невестата Персоналните

DEN 223.84

[Подароци за денот на мајките од ќерка] : персонализираното компактно огледало врежано со зборови : "На М�

УПКОХ 4 парчиња Десктоп Корпа За Отпадоци Канцелариски Корпи За Отпадоци Канти За Отпадоци Со Капаци Контејнер За Ѓубре Корпа За Отпадоци
  • Новак

УПКОХ 4 парчиња Десктоп Корпа За Отпадоци Канцелариски Корпи За Отпадоци Канти За Отпадоци Со Капаци Контејнер За Ѓубре Корпа За Отпадоци

DEN 2.33

Мини Пластична Канта За Ѓубре : КОНТЕЈНЕР ЗА ОТПАД дизајнот е едноставен, површината е мазна, безбедна и

10-засилувач на кабел 5/8 Сет за миксер со тешки дупки, мешање машина за вежбање со рачка за лопата за дупчење и мешање, променлива брзина
  • Новак

10-засилувач на кабел 5/8 Сет за миксер со тешки дупки, мешање машина за вежбање со рачка за лопата за дупчење и мешање, променлива брзина

DEN 1.67

★ 【Двојна функционалност】 Ro Laysee Tools Spade Hander Mixter се дуплира како ефикасен миксер и моќна вежба за да ги о�

Тацаменг Канцеларија Биро Коцки, Среќен Денот На Благодарноста Турција, Кожа Камериер Послужавник Кутии Мал Фиока За Домашна Канцеларија
  • Новак

Тацаменг Канцеларија Биро Коцки, Среќен Денот На Благодарноста Турција, Кожа Камериер Послужавник Кутии Мал Фиока За Домашна Канцеларија

DEN 0.67

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Орев Осветлена 2x Лупа И Биро Светилка ЗА Хоби, Занаети, Инспекција, Читање Книги, Списанија, Весници, Градење Модели, Лемење, Дизајн На Накит,
  • Новак

Орев Осветлена 2x Лупа И Биро Светилка ЗА Хоби, Занаети, Инспекција, Читање Книги, Списанија, Весници, Градење Модели, Лемење, Дизајн На Накит,

DEN 3.00

★1 Дизајн На преклопување : постојат 3 преклопливи споеви кои можат да обезбедат слободно менување на аг

БХВХВ Корпи За Перење Метални Железни Валкани Корпи За Перење Бања Валкана Облека Корпа За Складирање Облека Корпа За Складирање
  • Новак

БХВХВ Корпи За Перење Метални Железни Валкани Корпи За Перење Бања Валкана Облека Корпа За Складирање Облека Корпа За Складирање

DEN 1280.00

Двете страни со рачки, издржливи, лесни за движење Чувајте чиста и уредна облека, книги, храна и други дн�