пллааобо Торта Лопата, Нерѓосувачки Челик Торта Пица Трансфер Послужавник Подвижна Плоча Торта Кревач Лопата Печење Алатка За Печење

пллааобо Торта Лопата, Нерѓосувачки Челик Торта Пица Трансфер Послужавник Подвижна Плоча Торта Кревач Лопата Печење Алатка За Печење

DEN 191.84

Достапност

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, цврст и отпорен на ' рѓосување, висока цврстина и отпорен на деформација Тоа носи погодност додека сервирате пици, колачи, леб и колачи. Designedономски дизајниран, лесен за пренос, цврст и удобен за држење. Поместете ги колачите од решетката за ладење без да се грижите за кршење кога го користите овој практичен кревач за торта. Идеален подарок за семејството и пријателите, тоа е добар избор за производител на торта, готвач за пециво. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Торта Лопата Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сликата големина : Прибл.24, 5х20х2см / 9, 6х7, 9х0, 8ин Тежина : Прибл.9 озапликација : Се Користи Како листа на пакети за пренос на торта : 1 Х Лопата За Торта Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.


За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cake Shovel
Material:
Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.24.5x20x2cm / 9.6x7.9x0.8in
Weight:
Approx.280g/9.9oz
Application:
Used as cake transfer plate
Package List:
1 x Cake Shovel
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Избор на клиент

Hotешка аниме девојка налепници на ахегао за лаптоп, црна бела секси налепници за возрасни мажи шишиња со вода Телефонски автомобили
  • Новак

Hotешка аниме девојка налепници на ахегао за лаптоп, црна бела секси налепници за возрасни мажи шишиња со вода Телефонски автомобили

DEN 1091.20

50 парчиња разновидност на јапонски секси аниме девојче налепници Ахегао во секој пакет, ќе ги добиете п�

Фиока за луксузни 12 парчиња, мулти- може да се прилагоди на решетката за решетки, уредување на телескопска маса за спални соби, фиоки
  • Новак

Фиока за луксузни 12 парчиња, мулти- може да се прилагоди на решетката за решетки, уредување на телескопска маса за спални соби, фиоки

DEN 164.64

Прилагодливи сепаратори на фиоки за фиокимала фигура, голема употреба, практична и не зафаќачка просто�

Комерцијална топлинска ламба за комерцијална храна со ламби за затоплување на пржена храна за затоплување на топла храна за потоплите
  • Новак

Комерцијална топлинска ламба за комерцијална храна со ламби за затоплување на пржена храна за затоплување на топла храна за потоплите

DEN 2.67

Светилка за греење на храна, топлинска ламба чувајте ја храната топла и свежа подолго, не е лесна за лош �

Конектори Outmu Механички прилагодено прекинувач Општ механички прекинувач на вратилото на тастатурата заменлив механички прекинувач
  • Новак

Конектори Outmu Механички прилагодено прекинувач Општ механички прекинувач на вратилото на тастатурата заменлив механички прекинувач

DEN 1.67

Карактеристики : Ова е заменлива механичка прекинувач за тастатура Црвениот прекинувач нема смисла на �

Блуклеарни маски за возрасни црни маски за еднократна употреба тенко лице_маска за еднократна употреба маски за лице за еднократна
  • Новак

Блуклеарни маски за возрасни црни маски за еднократна употреба тенко лице_маска за еднократна употреба маски за лице за еднократна

DEN 0.67

3 Слоја Материјал50пакувања маската е изработена од 3 слоја висококвалитетна неткаена ткаенина УдобноЕк

Комплет за алатки за носење алатки за алатки 16-инчни кутии со алатки со удобна рачка кутија за складирање со двојни слоеви со отстранливи
  • Новак

Комплет за алатки за носење алатки за алатки 16-инчни кутии со алатки со удобна рачка кутија за складирање со двојни слоеви со отстранливи

DEN 2.00

Ултрапорта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да