Завртка Навој Заштита Ракав Пвц Гума Круг Цевка Завртка Капак Капак Еко-Пријателски Црна 27ММ ПРОЕКТ 20 парчиња

Завртка Навој Заштита Ракав Пвц Гума Круг Цевка Завртка Капак Капак Еко-Пријателски Црна 27ММ ПРОЕКТ 20 парчиња

DEN 1.33

Достапност

Внатрешен Дијаметар од 27мм и Должина од 30мм Овој капак со тркалезна завртка се вклопува во тркалезна цевка, завртка или цевка од 27мм диа, (ве Молиме разгледајте ја разликата од € 3мм поради рачно мерење). Одлична Заштита : флексибилните пвц капачиња избегнуваат гребнатини и оштетувања на подот и паркетот. Погоден за навој за завртки, електрична жица, цилиндар, разни краеви на цевки, цевки, врвови за стол, стапала за мебел, глави за нокти, краеви на спојници итн. Флексибилен И Мек : капакот за заштита од Конец е изработен од винил ГУМА пвц (полимеризирачки винил хлорид). Пвц е мек и растеглив, отпорен и долг работен век. Отпорен на прашина, водоотпорен и отпорен на масло. Едноставен, еколошки и лесен за инсталирање. Едноставно ставете го заштитникот на крајот од завртката/завртката/навртката/цевката. Повеќенаменски : Погоден За заштита од навој со завртки, заштита од кабел, капак на автоделови, заштита од прашина и многу други работи со дијаметар на вклопување. Одлична карактеристика на изолација и прекрасна декорација!. Опис : име На Производ : Апликација за ракав за заштита На навој Со Завртки : Се Користи За заштита на навој со завртки, пвц цевки, цевки од нерѓосувачки челик, тркалезна цевка, фитинзи, цилиндар, електрични жици итн.


За производот

Избор на клиент

Клучни цирконија прстени Ден на вineубените Дијамантски прстен прстен светло луксузен прстен Нов креативен прстен може да се постави за
 • Новак

Клучни цирконија прстени Ден на вineубените Дијамантски прстен прстен светло луксузен прстен Нов креативен прстен може да се постави за

DEN 3.00

?? Ако имате какви било проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте не прво ?? Наменет

ПОНОВИОТ Штанд За Алуминиумско Светло Со Амортизација На Воздухот, 9,8 стапки/3м Прилагодлив Држач За Фотографирање Со Рака За Бум,
 • Новак

ПОНОВИОТ Штанд За Алуминиумско Светло Со Амортизација На Воздухот, 9,8 стапки/3м Прилагодлив Држач За Фотографирање Со Рака За Бум,

DEN 1.00

●9,8 стапки Воздушно Амортизирана Светлосна Држач Со Пионерски дизајн На воздушни перничиња, заедно со �

FOXNSK Faraday Кутија За Автомобил Клучеви, Кожа Сигнал Блокатор Кутија За Автомобил Клучеви Фоб Телефони Картички Влез Без Клуч Рфид Сигнал
 • Новак

FOXNSK Faraday Кутија За Автомобил Клучеви, Кожа Сигнал Блокатор Кутија За Автомобил Клучеви Фоб Телефони Картички Влез Без Клуч Рфид Сигнал

DEN 303.84

НАДГРАДЕНА ТОРБИЧКА ЗА ЗАШТИТНИК НА СИГНАЛОТ НА КЛУЧОТ ОД АВТОМОБИЛОТ : оваа најнова кутија фарадеј раб

YF B10 1.3in месинг машка нишка на навој, мерач на сензор за проток на вода, течен проток на мерач на течност за течност за течност за базен цевка
 • Новак

YF B10 1.3in месинг машка нишка на навој, мерач на сензор за проток на вода, течен проток на мерач на течност за течност за течност за базен цевка

DEN 0.33

За контрола на проток : Кога водата поминува низ склопот на роторот на протокот на вода, магнетниот рото�

Вакауто Автомобилски Алатки Автомобилски Алатки Автомобил Алатка Автомобил Дент Поправка Комплет Безбоен Вдлабнатина Извлекувач Комплет Автомобил
 • Новак

Вакауто Автомобилски Алатки Автомобилски Алатки Автомобил Алатка Автомобил Дент Поправка Комплет Безбоен Вдлабнатина Извлекувач Комплет Автомобил

DEN 295.04

Овој извлекувач на вдлабнатини е ефикасен на тенки метални површини, едноставно ракување и лесен за упо

5 кај 1 жени електричен епилатор за полнење водоотпорен брич безболен епилатор за отстранување на косата на телото нос брада бикини тример
 • Новак

5 кај 1 жени електричен епилатор за полнење водоотпорен брич безболен епилатор за отстранување на косата на телото нос брада бикини тример

DEN 3.33

Производот е долга големина висока 2,3 см * 11,5 см Користејќи висококвалитетен компјутер, не'рѓосувачки че

Диносаурус Балони Диносаурус Партија Материјали, 8 Парчиња Диносаурус Фолија Балони, Самостојни 3Д Диносаурус Џунгла Алуминиум Милар Балон
 • Новак

Диносаурус Балони Диносаурус Партија Материјали, 8 Парчиња Диносаурус Фолија Балони, Самостојни 3Д Диносаурус Џунгла Алуминиум Милар Балон

DEN 2.67

Различни диносауруси : ќе добиете 8 парчиња различни стилови на балони од фолија од диносауруси, вклучув

Траверзибилна Кожа Актовка 16 Инчен Лаптоп Гласник Кеси, Рамо Ремен Торба Торба за Мажи &засилувач; Жените За Канцеларија &засилувач;
 • Новак

Траверзибилна Кожа Актовка 16 Инчен Лаптоп Гласник Кеси, Рамо Ремен Торба Торба за Мажи &засилувач; Жените За Канцеларија &засилувач;

DEN 1119.84

Кожа Дизајниран за погодност и дополнителна просторија Торбата има три џебови Два мали џебови на предн�

Хелеги за тренингот за жени со високи половини со ребрести лесни лесни велосипедисти со велосипедисти со слободно појавување на сетови
 • Новак

Хелеги за тренингот за жени со високи половини со ребрести лесни лесни велосипедисти со велосипедисти со слободно појавување на сетови

DEN 303.84

进口 Затворање на влечење ❤ [Големина нагоре] : Нашата големина е помала од големината, затоа ве молиме, п�

Фанимал Глувче Рампа За Деца, Симпатична Цртан Филм Животни Игри Глувчето Рампа, Персоналните Азбука Глувчето Влошки За Лаптоп Канцеларија
 • Новак

Фанимал Глувче Рампа За Деца, Симпатична Цртан Филм Животни Игри Глувчето Рампа, Персоналните Азбука Глувчето Влошки За Лаптоп Канцеларија

DEN 111.84

ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ПОДЛОГА ЗА ГЛУВЧЕ : Големина : 11,8 "x9, 8" x0, 12 " ( 300mm x 250mm x 3mm) поголема површина за употреба до

ЗКМЕБ Симпатичен Држач За Моливи За Организатор На Биро Керамички Сочни Садови За Садење Во Форма На Ајкула За Домашна Канцеларија
 • Новак

ЗКМЕБ Симпатичен Држач За Моливи За Организатор На Биро Керамички Сочни Садови За Садење Во Форма На Ајкула За Домашна Канцеларија

DEN 1.67

Свежо и убаво за да го осветлите вашето биро, тоа е складирање на неуреден канцелариски материјал, а ист�

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Изгрејсонце Пасишта
 • Новак

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Изгрејсонце Пасишта

DEN 2.67

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

Предизвик Монета 1935 Доктор Стрејнџ Оригинална Скитничка Монета Длабоко Врежана Скитничка Монета 1 Нож Јингјанг Креативен Сребрен Долар За
 • Новак

Предизвик Монета 1935 Доктор Стрејнџ Оригинална Скитничка Монета Длабоко Врежана Скитничка Монета 1 Нож Јингјанг Креативен Сребрен Долар За

DEN 3.00

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Zhiyuxi 10 парчиња овални палецот кристал камења најголемиот дел и 1,5-2,0 тигар око зелено авентурин опсидијан лапс лазули суровини на суровини
 • Новак

Zhiyuxi 10 парчиња овални палецот кристал камења најголемиот дел и 1,5-2,0 тигар око зелено авентурин опсидијан лапс лазули суровини на суровини

DEN 3.33

[Овални кристали за лекување] : Заздравувањето на овалните кристали на дланката потекнува од природата,