Фет Филтер - 115115 Премиум Вистински Хепа Н13 Филтер Компатибилен Со Виникс Филтер Големина 115115 21 Плазма Бран Прочистувач НА Воздух АМ90 П300 5300 5500 5300-2 6300-2 6300 Ц909 9800 Ц535 2 + 8

Фет Филтер - 115115 Премиум Вистински Хепа Н13 Филтер Компатибилен Со Виникс Филтер Големина 115115 21 Плазма Бран Прочистувач НА Воздух АМ90

DEN 639.84

Достапност

Вклучува 2-Пакет Премиум Вистински Филтер Hepa H13 Плус 8 Филтри За Замена На Јаглерод Компатибилни со Филтерот Winix Со Големина 115115 21 Компатибилен Со Филтер За Виникс Големина 115115 21 Прочистувач НА Воздух ОД Плазма Бранови АМ90 P300 5300 5500 5300-2 6300-2 6300 C909 9000 9800 C535. Компатибилен со моделите За чистење воздух Со плазма бранови Wac5300, WAC5500, WAC6300, 5000, 5000b, 5300, 5500, 6300 и 9000. Премиум Филтерот За Замена Од 115115 А Зафаќа 99,97% од честичките во воздухот до 0,3 во големина, составен од висококвалитетен филтер, издржлив, безбеден и сигурен. Создавање свеж и прочистен воздух за вас и вашето семејство. Н13 Медицински Одделение Вистинскиот Хепа Филтер помага да се отстранат до 99,97% од честичките и нечистотиите со големина од 0,3, вклучувајќи прашина, полен, првут од домашни миленици, влакна од домашни миленици и многу повеќе. Компатибилен Со Виникс Филтер 115115 Вистински Хепа Филтер, Плус 8 Замена Јаглерод Активирани Пред-Филтри. Големина 21 филтер. Компатибилен со моделите За Чистење воздух Виникс 6300, P300, 5300, 5300-2, 6300-2 и C535.


За производот

Избор на клиент

Кленплус 3 парчиња. Срце Љубов Мајка Везена Железо На Шие На Лепенка За Костим Облека Фармерки Јакни Капи Ранци Кошули Модни Уметности
 • Новак

Кленплус 3 парчиња. Срце Љубов Мајка Везена Железо На Шие На Лепенка За Костим Облека Фармерки Јакни Капи Ранци Кошули Модни Уметности

DEN 3.00

Големина : 2,6 / 8Х3, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Подароци за чување аквариум за повеќекратна употреба, Не ми Треба Терапија Затоа Што сум Аквариум, Празнична Двобојна Кригла 11оз за Чување Аквариум
 • Новак

Подароци за чување аквариум за повеќекратна употреба, Не ми Треба Терапија Затоа Што сум Аквариум, Празнична Двобојна Кригла 11оз за Чување Аквариум

DEN 1160.00

Аквариум Чување Двобојна Шолја За Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја о�

РАКУТ Складирање Алатка за складирање кутија 328x235x168mm Заштита за безбедност Инструмент за заштита на алатки Опрема за отворено куфери
 • Новак

РАКУТ Складирање Алатка за складирање кутија 328x235x168mm Заштита за безбедност Инструмент за заштита на алатки Опрема за отворено куфери

DEN 2.33

Преносна рачка и лесна за да носите Преносна рачка и лесна за да носите Кутија за складирање на Rakute Handy с�

Рози Памук Гостин Проверете Водител За Ресторан, Држач За Кредитни Картички, Корица За Чекови, Проверете Регистар За Хотел, Организатор
 • Новак

Рози Памук Гостин Проверете Водител За Ресторан, Држач За Кредитни Картички, Корица За Чекови, Проверете Регистар За Хотел, Организатор

DEN 2.00

100% РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ГРОЗДОБЕР рози памук гостин проверете презентер, држач за проверка за ресторан, орг

[10 Пакет] Ананас 10x Накит Лупа Лупа Лупа, Накит Око Јамка Лупа Монокл За Поправка Часовник, Дијаманти, Монети, Растенија, Скапоцени Камења,
 • Новак

[10 Пакет] Ананас 10x Накит Лупа Лупа Лупа, Накит Око Јамка Лупа Монокл За Поправка Часовник, Дијаманти, Монети, Растенија, Скапоцени Камења,

DEN 3.00

ЗГОЛЕМУВАЊЕ ОД 10 X оваа лупа за накит од 10x користи висококвалитетна оптичка леќа дизајнирана за криста�

Дожд дожд водоотпорен палто женски ветерници за ветерници за ветерници со лесен јакни со ветровитоизофни женски палто руно палто жени долго
 • Новак

Дожд дожд водоотпорен палто женски ветерници за ветерници за ветерници со лесен јакни со ветровитоизофни женски палто руно палто жени долго

DEN 670.40

100% полиестер водоотпорна јакна зимска облека за жени диви ветрови јакна паркови жени жени јакна волна ц

Цветни патувања лаптоп ранец Womenенски бук чаша лесен училишен ранец за девојчиња прилагодлив ранец на колеџ се вклопува 15,6 инчи
 • Новак

Цветни патувања лаптоп ранец Womenенски бук чаша лесен училишен ранец за девојчиња прилагодлив ранец на колеџ се вклопува 15,6 инчи

DEN 303.84

Ранец со повеќе џебови : Цветен ранец за патувања за жени има две странични џебови од решетки за чадор и �

9 Фарма Куќа Училница Декор Знаци-Добредојдовте Знак За Училница Мотивациони Постери За Училница Огласна Табла Декорација, Раст Начин
 • Новак

9 Фарма Куќа Училница Декор Знаци-Добредојдовте Знак За Училница Мотивациони Постери За Училница Огласна Табла Декорација, Раст Начин

DEN 3.33

Ако Барате Да Ги Мотивирате И Охрабрите Вашите Ученици; Тогаш ви треба оваа инспиративна ѕидна уметност

Децата што мијат штит за коса, водоотпорен Шилд за туширање на гребенот, силиконски еластичен штит за туширање прилагодлив за бебиња
 • Новак

Децата што мијат штит за коса, водоотпорен Шилд за туширање на гребенот, силиконски еластичен штит за туширање прилагодлив за бебиња

DEN 92.80

[Водоотпорно] Ова бебе кое покажува капа е професионално дизајнирано, а гребенот е проширен Заштитата н�

Активни тренинзи за торбички машки шорцеви кои работат фитнес шорцеви атлетски со џебови машки пантолони со голема брзина напаѓачи
 • Новак

Активни тренинзи за торбички машки шорцеви кои работат фитнес шорцеви атлетски со џебови машки пантолони со голема брзина напаѓачи

DEN 2.00

100% полиестер Направени во САД и увезени Само миење на рацете Повод : обична спална соба тенок фит пантал�

Преклопен Нелизгачки Сад За Тенџере, Преклопни Топлински Изолациски Подлоги За Тривети, Држач За Тава За Подлога За Телефон За Пиење Држач
 • Новак

Преклопен Нелизгачки Сад За Тенџере, Преклопни Топлински Изолациски Подлоги За Тривети, Држач За Тава За Подлога За Телефон За Пиење Држач

DEN 2.33

Висококвалитетен материјал : Користете еколошки материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, отпорност на висока тем