12v DC IP67 Водоотпорен Вентилатор 120mmx25mm 4.72 инчи 2-Пакет Со Голема Брзина 12 Волти Двојно Топчесто Лежиште 2 Жица 3pin Издувен Вентилатор ЗА Ладење 3000RPM

12v DC IP67 Водоотпорен Вентилатор 120mmx25mm 4.72 инчи 2-Пакет Со Голема Брзина 12 Волти Двојно Топчесто Лежиште 2 Жица 3pin Издувен

DEN 367.84

Достапност

ВОДООТПОРЕН вентилатор ЗА издувни ГАСОВИ IP67 : 12 волти 120mm со технологија IP67,може да биде целосно водоотпорен и отпорен на прашина,потврден тест за потопување до 0,5 m за 4 часа ДВОЈНО ТОПЧЕСТО ЛЕЖИШТЕ : 120мм 2 пакувајте висок вентилатор цфм со долготраен двоен топчест лежиште до 60000 часа во текот на 6 години. 3000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА И 88 CFM : 120mm вентилатор со голема брзина со ажурирано сечило и дизајн на моторот овозможуваат ова да изгасне 88 кубни стапки во минута со ниво на бучава од 46,5 велика британија ,што е еквивалентно на бучавата од ноќта во предградијата или стандарден кујнски фрижидер. ШИРОК РАБОТЕН НАПОН : 12v dc компјутерски вентилатор 120mm може да се работи од 3,5 v-13,2 v, широк напон за да се постигнат различни потреби за проток на воздух и ниво на бучава. ШИРОКА ПРИМЕНА : може широко да се користи за одржување на системите за домашна забава,електрониката работи на нивниот идеален темпо за да го продолжи својот животен век. Исто така,може да се користи за вентилација во р. фрижидер,брод,автомобил,зелена куќа,инкубатор, кафез и подрум. Прилагодлив Проток На Воздух : со прилагодување на напонот за да ја добиете потребната брзина и воздух,флексибилно применет на различните апликации.


За производот

Избор на клиент

Фарма куќа 20 ”x 30” Бела дрвена а-рамка сендвич креда од табла со голема табла за приказ на лежиште на табла за стоење и висина рачно изработена
  • Новак

Фарма куќа 20 ”x 30” Бела дрвена а-рамка сендвич креда од табла со голема табла за приказ на лежиште на табла за стоење и висина рачно изработена

DEN 2.67

Две функции : јажето од коноп и поддржувачот на задниот дел го прават производот и wallидната декорација и

Професионален препр-дехидрат на ноктите на KADS, дехидрат и киселина без буквар, дехидратор за лак за акрилик и гел нокти, не-киселински буквар
  • Новак

Професионален препр-дехидрат на ноктите на KADS, дехидрат и киселина без буквар, дехидратор за лак за акрилик и гел нокти, не-киселински буквар

DEN 0.33

Добијте силна адхезија : Подготовката на ноктите за создавање фондација е најважниот чекор во секоја пр

Монарх пеперутка вшмукувачка чаша фантазија Дилдо - Дизајн на сина/јоргована - рачно изработена во САД - Играчки за возрасни, секс
  • Новак

Монарх пеперутка вшмукувачка чаша фантазија Дилдо - Дизајн на сина/јоргована - рачно изработена во САД - Играчки за возрасни, секс

DEN 1199.84

Нашиот монарх пеперутка Дилдо има сложена текстура создадена од шема на монарх пеперутки Овој модел на

Zerodeko 1 Поставете вакуумска торба за чување вакуумски торби за храна чисти кеси за пакување торби за складирање облека Организатор на храна,
  • Новак

Zerodeko 1 Поставете вакуумска торба за чување вакуумски торби за храна чисти кеси за пакување торби за складирање облека Организатор на храна,

DEN 550.72

ПА, ЈП Чанти за складирање на вакуум заптивка : Може да биде широко во складирање на јоргани, перница, мно

50pcs топлина Смалување на лемење конектор за заптивка заптивка за заптивка на задниот дел од ракав, водоотпорен заптивка за запечатување
  • Новак

50pcs топлина Смалување на лемење конектор за заптивка заптивка за заптивка на задниот дел од ракав, водоотпорен заптивка за запечатување

DEN 1315.20

Транспарентен ракав на конекторите за задникот обезбедува визуелна инспекција, силно држење за жица Ст

Држач за тенџере, рерна за кујна среќна Ноќта на вештерките отпорни на топлина, топла подлога, нелизгач Постави за печење, печење
  • Новак

Држач за тенџере, рерна за кујна среќна Ноќта на вештерките отпорни на топлина, топла подлога, нелизгач Постави за печење, печење

DEN 2.00

【Пратична големина】 Големината на рерната МИТ е 10,6 во x 6,7 во и potholder е 7,1 во x 7,1 in Големината е многу прат�

DC-DC 9V 12V 24V до 5V 3A USB чекор-надолу регулатор на напон Модул Конвертор Телефонски полнач за напојување на автомобили модул за напојување
  • Новак

DC-DC 9V 12V 24V до 5V 3A USB чекор-надолу регулатор на напон Модул Конвертор Телефонски полнач за напојување на автомобили модул за напојување

DEN 1443.20

Големина на производот : 35,5 * 17 * 8,3 MMINPUT опсег на напон : 6 до 26 напон на VOUTPUT : 5,2 V (разгледајте ја загубата на

Дополнителни големи бели торби за стоки - сјајна пластика совршена за малопродажба - 50 пакувања 26 x 26 x 3 мил дебела - рачки за намалување
  • Новак

Дополнителни големи бели торби за стоки - сјајна пластика совршена за малопродажба - 50 пакувања 26 x 26 x 3 мил дебела - рачки за намалување

DEN 756.48

? Пакет од 50 екстра големи бели сјајни торби умираат рачки за исечени, мерки XXL : 26 "x 26" со 2 дебелина Премиу