GreenYi AHD 1080p Камера + 4Pin Машки На M12 Авијација Женски Конвертор Кабел

GreenYi AHD 1080p Камера + 4Pin Машки На M12 Авијација Женски Конвертор Кабел

DEN 3.00

Достапност

Внимание ПРЕД да нарачате - - - нашата резервна камера AHD поддржува САМО AHD 1080p 25hz Според нашето искуство, некои андроид главни единици имаат поставка за ахд видео сигнал, но вистината е дека тие не можат да прикажат никаква слика НА АХД, бидејќи воопшто не поддржуваат АХД. Ако е така, тогаш можете да примените само ВИДЕО сигнал CVBS, се надевам дека ќе разберете. При примена на ВИДЕО сигнал CVBS, резолуцијата Е 720 P(1280*720), аголот на гледање е 120 степени. Ahd 1080p Автомобил Резервна Камера - - - 1920x1080 пиксели резолуција заден поглед камера со ahd видео сигнал кој обезбедува постабилен видео сигнал пренос, помалку пречки и одложување ОД CVBS видео сигнал камери. Висока дефиниција која е подобра од 99% обратни камери, агол на гледање од 170 степени, не грижете се за областа на слепа точка, IP68 водоотпорен, работи правилно под перење автомобили или лошо време, фантастичен ефект на ноќно гледање, 0,01 lux starlight ноќно гледање обезбедува висока јасност слика во секое време. Вградено Ротирачко Тело На Метална Камера- - - за разлика од старомодните камери за автомобили кои можат да го прилагодат аголот на гледање само со додавање дихтунзи, можете да го ротирате делот На леќата На задната камера За да го пронајдете најдобриот агол на гледање со помош на мини клучот, никогаш не треба да се грижите за премногу висока или премногу ниска слика прикажана на мониторот. Мини дизајн, цврсто сјајно метално куќиште, отпорно на удари, подолг век на траење. Три Кабли За Прекинувач Камера - - - исечете бел кабел за да ја префрлите сликата на огледалото(заден поглед) на слика што не е огледало(преден поглед). Исечете портокалов кабел за да го префрлите видео сигналот AHD на ВИДЕО сигналот CVBS, неговиот излезен видео сигнал е ahd стандардно, ако ви треба за да се поврзете со мониторот CVBS, ве молиме исечете го портокаловиот кабел на камерата. Исечете зелен кабел за да ја исклучите линијата за водење. Ве молиме повторно поврзете го напојувањето откако ќе го исечете секој кабел, можете исто така да го поврзете назад откако ќе го исечете кабелот доколку е потребно. Ова greenyi 4 Pin машки на m12 авијација кабел приклучок адаптер е идеален конвертор за автомобил задната камера, монитор. Внимание ПРЕД да нарачате - - - нашата резервна камера AHD поддржува САМО AHD 1080p 25hz. Според нашето искуство, некои андроид главни единици имаат поставка за ахд видео сигнал, но вистината е дека тие не можат да прикажат никаква слика НА АХД, бидејќи воопшто не поддржуваат АХД. Ако е така, тогаш можете да примените само ВИДЕО сигнал CVBS, се надевам дека ќе разберете. При примена на ВИДЕО сигнал CVBS, резолуцијата Е 720 P(1280*720), аголот на гледање е 120 степени. Ahd 1080p Автомобил Резервна Камера - - - 1920x1080 пиксели резолуција заден поглед камера со ahd видео сигнал кој обезбедува постабилен видео сигнал пренос, помалку пречки и одложување ОД CVBS видео сигнал камери.


За производот

Избор на клиент

Дуба 2 парчиња голема портокалова и голема круша го завршија рачно плетената торба за приврзоци за приврзоци за приврзоци за приврзок
  • Новак

Дуба 2 парчиња голема портокалова и голема круша го завршија рачно плетената торба за приврзоци за приврзоци за приврзоци за приврзок

DEN 1100.80

Стариот занаетчија капчиња еден бод и една нишка по неколку дена Боја бонбони, убав и енергичен, секој б�

Нипогеар Сила Тренинг Додатоци 8-Тип Рака Отпор Бенд, Градите Експандер, Јога Фитнес Фитнес Влечење 8-Облик Еластична Спортски Мускулите Обука
  • Новак

Нипогеар Сила Тренинг Додатоци 8-Тип Рака Отпор Бенд, Градите Експандер, Јога Фитнес Фитнес Влечење 8-Облик Еластична Спортски Мускулите Обука

DEN 0.33

Опстојувајте за десет минути дневно, користете ја лентата за отпор во форма на 8 за да извршите проширув�

Овална пинп келнерка пиво 7x2,5 инчи порибување фотографија претставува среќа смешен секси хумор Америка САД налепници во боја налепница
  • Новак

Овална пинп келнерка пиво 7x2,5 инчи порибување фотографија претставува среќа смешен секси хумор Америка САД налепници во боја налепница

DEN 2.00

Copyright2014 SSC Inc Сите наши решенија се оригинални дизајни од компанијата „Јужна налепница“ Гордо направен�

Виножито Месечината Кристал срце Палма камен - џебна масажа Загрижена камен за балансирање на природно тело чакра, заздравување на
  • Новак

Виножито Месечината Кристал срце Палма камен - џебна масажа Загрижена камен за балансирање на природно тело чакра, заздравување на

DEN 239.84

Виножито месечина Кристално срце, палми, загрижени камења се полирани камења во форма на срце, кои можат

Креативна продавница за подароци Фенси Сестра подароци, јас сум голема сестра без прашање. Нема аргумент. Ние само ќе ги направиме работите
  • Новак

Креативна продавница за подароци Фенси Сестра подароци, јас сум голема сестра без прашање. Нема аргумент. Ние само ќе ги направиме работите

DEN 1112.00

Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна обетка е врвен квалитетен подарок за сестра што е совршен на

Нархбг дами вратоврска со боја лапел кошули за жени со долга ракав блуза против вратот на вратот Обичен есен градиентски врзани маички
  • Новак

Нархбг дами вратоврска со боја лапел кошули за жени со долга ракав блуза против вратот на вратот Обичен есен градиентски врзани маички

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Dressенски блуза со долги ракави...

Комплет За педикир за маникир 16 Во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Машинки За Нокти Ножици Комплет За Чешлање Алатки за Нега На
  • Новак

Комплет За педикир за маникир 16 Во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Машинки За Нокти Ножици Комплет За Чешлање Алатки за Нега На

DEN 2.00

Комплет За Маникир 16 во 1 : Комплетот За Машинка за Нокти содржи 16 парчиња, вклучувајќи нега на раце, нега