Корнинг Пирексплус 69825-13 Боросиликатно Стакло Еднократно Завртка Капа Култура Цевка Со Фенолни Капа, 9мл Капацитет

Корнинг Пирексплус 69825-13 Боросиликатно Стакло Еднократно Завртка Капа Култура Цевка Со Фенолни Капа, 9мл Капацитет

DEN 0.67

Достапност

Изработен од код на боросиликатно стакло 7740 со заштитна обвивка ОД ПИРЕКСПЛУС што помага да се спречи кршење на стаклото и го намалува излевањето Нестерилен; има тркалезно дно. Цевката за повеќекратна употреба е автоклавибилна на 121°C И отпорна на термички шок; не ставајте на директна топлина или пламен или сува топлина над 110°C. Земја на потекло : Сад. Изработен од код на боросиликатно стакло 7740 со заштитна обвивка ОД ПИРЕКСПЛУС што помага да се спречи кршење на стаклото и го намалува излевањето. Нестерилен; има тркалезно дно. Цевката за повеќекратна употреба е автоклавибилна на 121°C И отпорна на термички шок; не ставајте на директна топлина или пламен или сува топлина над 110°C. Земја на потекло : Сад. Овие цевки за култура обложени СО ПИРЕКСПЛУС имаат заштитна пвц обвивка за подолг век на траење и безбедност на производот. Овој заштитен слој помага да се спречи кршење на стаклото и ги намалува излевањата. Цевките се автоклавирани на 121°C и отпорни на термички шок. Не ставајте на директна топлина или пламен или сува топлина над 110°C. тие се снабдуваат со фенолни капачиња со навој во длабока форма, изработени од специјална формула отпорна на ефектите на температурата и пареата во автоклавирањето и имаат залепени, бели гумени облоги.


За производот

Избор на клиент

Униси грчки Бран Украс Шема Шминка Кеси Преносни Торба Козметика Торба Патување Козметички Организатор Тоалет Торба Шминка Случаи За Жени
  • Новак

Униси грчки Бран Украс Шема Шминка Кеси Преносни Торба Козметика Торба Патување Козметички Организатор Тоалет Торба Шминка Случаи За Жени

DEN 1.33

Увезени Димензија : 6, 5х2, 5х4 инчи Нашата торба за шминка има една главна торба, умерен капацитет за да ја �

Премиум анти -сино светло филтер за екранот за 19 инчи, компјутерски монитор, големината на филтерот на екранот е ширина од 11,4 висина
  • Новак

Премиум анти -сино светло филтер за екранот за 19 инчи, компјутерски монитор, големината на филтерот на екранот е ширина од 11,4 висина

DEN 320.00

Филтрирајте ја сината светлина и ослободете го компјутерското напрегање на окото за да ви помогнеме по�

LXX возила за рециклирање, фризер за убавина спа -количка со држач за фен за коса, 5 нивоа салони за тркалање количка со фиоки и тркала,
  • Новак

LXX возила за рециклирање, фризер за убавина спа -количка со држач за фен за коса, 5 нивоа салони за тркалање количка со фиоки и тркала,

DEN 966.40

▷ ▷ ▶ ● ▶ фиоки за слајдови : има фиока на дното на горниот слој, што може да се користи за поставување н

Runigoo Пар на телескопинг приколка за стабилизатор на приколки, преклопување на замав за RV приколка со додатоци за кампер вклучува рачки
  • Новак

Runigoo Пар на телескопинг приколка за стабилизатор на приколки, преклопување на замав за RV приколка со додатоци за кампер вклучува рачки

DEN 799.84

Пар на стабилизаторски приклучоци со рачка, идеална за повеќето типови на RV, приколка со рамни палуби, а�

Механички Прекинувач Калкулатор, 20 Клучеви Зелено Вратило, 10 Цифрен Лцд-Дисплеј, Интелигентно Исклучување, Отстранлив Дизајн, Со Антислип Меки
  • Новак

Механички Прекинувач Калкулатор, 20 Клучеви Зелено Вратило, 10 Цифрен Лцд-Дисплеј, Интелигентно Исклучување, Отстранлив Дизајн, Со Антислип Меки

DEN 1.67

АБС Материјал : Калкулаторот е изработен од абс материјал, отпорен на абење и издржлив, не е лесен за ошт�

Кујната на кујната Голер Камп со 3 организатор на складирање и алуминиумски ветробран, складирање на кампување за готвење, заштитена кујна за
  • Новак

Кујната на кујната Голер Камп со 3 организатор на складирање и алуминиумски ветробран, складирање на кампување за готвење, заштитена кујна за

DEN 0.67

Табелата за готвење на кампот е опремена со две странични табели, еден слој на алуминиумскиот таблет и т

Организатор на електроника, Уметност За Сонце И Месечина Црна Шема Организатор На Мали Кабли За Патување Торба За Носење, Компактна
  • Новак

Организатор на електроника, Уметност За Сонце И Месечина Црна Шема Организатор На Мали Кабли За Патување Торба За Носење, Компактна

DEN 0.33

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Стерлинг заптивка и снабдување ORTFE204 Број-204 Стандарден Тефлон О-РИНГ, Извонреден отпор на временските услови, Политетрафлуоро-етилен,
  • Новак

Стерлинг заптивка и снабдување ORTFE204 Број-204 Стандарден Тефлон О-РИНГ, Извонреден отпор на временските услови, Политетрафлуоро-етилен,

DEN 86.08

Стерлинг заптивка и снабдување, чистите тефлон опрстени се многу отпорни на екстремни хемиски напади и