WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран НА Допир RDS DSP БТ Wifi Headunit Замена За Hyundai Azera 2006-2

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран

DEN 6637.12

Достапност

1 Погоден За Хјундаи Азера 2006 2007 2008 2009 2010, доколку е применливо. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Погоден За Хјундаи Азера 2006 2007 2008 2009 2010, доколку е применливо. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Погоден За Хјундаи Азера 2006 2007 2008 2009 2010, доколку е применетодетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро; 3.ОС : Андроид Систем; 4.RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G/6 G/8 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР/256ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува 1080p хардверско декодирање и сите формати На аудио репродукција;8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.


За производот

Избор на клиент

Морков Жетва Играчка | Дете Морков Играчка Монтесори, Дете Меморија Игра, Дигитални Просветлување, Монтесори Образовни Учење Играчки,
 • Новак

Морков Жетва Играчка | Дете Морков Играчка Монтесори, Дете Меморија Игра, Дигитални Просветлување, Монтесори Образовни Учење Играчки,

DEN 801.60

➻Дигитално Учење : перцепција На Рамнотежа, математичко просветлување, препознавање на бои, чекорпочек

Тбуобт Козметичка Торба За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, Еднорог Пеперутка Виножито Срце
 • Новак

Тбуобт Козметичка Торба За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, Еднорог Пеперутка Виножито Срце

DEN 207.84

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Кактус Цвеќиња Безбедносен Ремен Покрива Мека Удобност Капакот На Појасот Перница Универзална Автомобилска Лента За Седишта Влошки
 • Новак

Кактус Цвеќиња Безбедносен Ремен Покрива Мека Удобност Капакот На Појасот Перница Универзална Автомобилска Лента За Седишта Влошки

DEN 1.33

●УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ● печатената страна на капакот на нашиот безбедносен ремен е изработена од мек мате�

АНЕВ ПАТНИ ПАНТИ ЛЕСНО ИСПИТУВАЕ НА ПАРАЛИЗА ОБРАЗОВАНИЕ, за долгорочен одмор за одмор Постари фрактури во болница/Помош за домашна нега 22.4.30
 • Новак

АНЕВ ПАТНИ ПАНТИ ЛЕСНО ИСПИТУВАЕ НА ПАРАЛИЗА ОБРАЗОВАНИЕ, за долгорочен одмор за одмор Постари фрактури во болница/Помош за домашна нега 22.4.30

DEN 804.16

Целосниот отворен дизајн, страните на долна облека можат да се отворат, за пациенти со проблеми со мобил

Јах Метални Лавици За Садови-Решетки За Кујнски Садови, Предмети За Домаќинството 2 Слоја Решетка За Складирање Кујнски Прибор Со Послужавник
 • Новак

Јах Метални Лавици За Садови-Решетки За Кујнски Садови, Предмети За Домаќинството 2 Слоја Решетка За Складирање Кујнски Прибор Со Послужавник

DEN 3.33

Лесно за склопување и расклопување : може лесно да се инсталира и расклопи без завртки и алатки Широко с�

Valentine Panda со loveубовна пилула кутија за торбички за торбички кутија со патент преносен витамин рибино масло лекови случај за патување
 • Новак

Valentine Panda со loveубовна пилула кутија за торбички за торбички кутија со патент преносен витамин рибино масло лекови случај за патување

DEN 2.33

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

Бормиоли Роко Стакло Frigoverre Бокал Со Teal Херметички Капак, 1 Литар, Стомна Со Херметички Запечатување, Лесно Истурете Излив Рачка За Вода,
 • Новак

Бормиоли Роко Стакло Frigoverre Бокал Со Teal Херметички Капак, 1 Литар, Стомна Со Херметички Запечатување, Лесно Истурете Излив Рачка За Вода,

DEN 2.67

За СЕКОЈ ПИЈАЛОК : овој стаклен стомна е совршен за секој домаќин бидејќи ви овозможува совршено да им с�

Sggvecsy Вештачки Еукалиптус Венец 2 Пакет Лажни Еукалиптус Зеленило Венец Вештачки Висечки Растенија Вештачки Винова Лоза, 6 Стапки/Влакно
 • Новак

Sggvecsy Вештачки Еукалиптус Венец 2 Пакет Лажни Еукалиптус Зеленило Венец Вештачки Висечки Растенија Вештачки Винова Лоза, 6 Стапки/Влакно

DEN 3.00

[ПАКЕТ И ГОЛЕМИНА] : пакетот вклучува 2 пакети вештачки венци од еукалиптус во должина од околу 6,06 стапки

ВИЛОЛИК 20 ЛЕД Тавански Вентилатор Лесна Спална Соба Негативен Јон Невидлив Вентилатор Лесен Ресторан Дневна Соба Модерен Минималист Со
 • Новак

ВИЛОЛИК 20 ЛЕД Тавански Вентилатор Лесна Спална Соба Негативен Јон Невидлив Вентилатор Лесен Ресторан Дневна Соба Модерен Минималист Со

DEN 3229.28

● [НЕВИДЛИВ ДИЗАЈН на ВЕНТИЛАТОРОТ] Ги Комбинира предностите на таванските вентилатори и таванските с�

ОРИЛИС ЛЕД Пареа Тесни Светла | 4ft Гаража Продавница Светлина Водоотпорен Тела | Комерцијални Отпорни На Вода Осветлување За Надворешен Паркинг
 • Новак

ОРИЛИС ЛЕД Пареа Тесни Светла | 4ft Гаража Продавница Светлина Водоотпорен Тела | Комерцијални Отпорни На Вода Осветлување За Надворешен Паркинг

DEN 0.67

€ СВЕТЛОЗаменливи ЛЕД Ленти и Драјвери 8000 Лумени, 4500k природно бело (достапни Се и други температури на

Филамент од свилен бакар ПЛА 1,75 мм 1кг 3Д филамент за печатење 2.2 кг сјај свилен металик метален метал златен златен сребрен бронза ПЛА
 • Новак

Филамент од свилен бакар ПЛА 1,75 мм 1кг 3Д филамент за печатење 2.2 кг сјај свилен металик метален метал златен златен сребрен бронза ПЛА

DEN 1.00

Не е потребно полирање, отпечатоците завршени имаат сјајна мазна површина, исто како и вистинскиот мета

Гроздобер Француски Држач За Клучеви За Цвеќе од Орхидеи француски Градски Држач За Клучеви За Монтирање На Ѕид Рустикален Здраво Пролетен
 • Новак

Гроздобер Француски Држач За Клучеви За Цвеќе од Орхидеи француски Градски Држач За Клучеви За Монтирање На Ѕид Рустикален Здраво Пролетен

DEN 2.33

●Големина и Материјал● 7х4 инчи (18х11см)Составен од пластика и кожа имаат 5 куки.Чувајте ги сите ваши клу�