wiiii GPS Брзинометар за автомобил G4, Универзален Дисплеј За Глава За Автомобил, Шарен дисплеј автомобил хад За Сите Автомобили

wiiii GPS Брзинометар за автомобил G4, Универзален Дисплеј За Глава За Автомобил, Шарен дисплеј автомобил хад За Сите Автомобили

DEN 479.68

Достапност

Темно сино расположение светлина Зелено Амбиентално Светло. Светло зелено расположение. Виолетова атмосфера светлина. Црвена атмосфера светлина. Екранот е потполно ист како оној на оригиналното возило. Прикажете ја насоката напред додека возите, така што вашето патување не е зевање. Н-Север, С-Југ, В-Запад, Е-Исток. Автоматска осветленост, префрлете се со моторот. Функциите на алармот Ја Подобруваат безбедноста при возење. Секој автомобил може да се користи. ●Вовед во производ е интуитивен дисплеј за глава на автомобил. Кога вашиот автомобил е поврзан со производот, ги става податоците за вашиот автомобил на екранот. Можете да ги проверите податоците за случајот без да ја спуштите главата, што е многу погодно. Г4 придружба на вашето патување. ●Систем и функција ● овој производ е гпс системски производ со вграден Сателитски чип Беиду, кој може да прима сигнали од сателити.Кога ќе го поврзете производот со автомобилот, производот ќе почне да бара сателити, а откако ИКОНАТА ГПС ќе престане да трепка, производот почнува да работи нормално. Работи со сите автомобили без никакви проблеми со компатибилноста. Постојат многу функции за прикажување на производот, како што се : брзина на возилото, насока на возење, број на сателити, потсетник за брзо возење, потсетник за возење со замор. ●Изглед и екран ● производот е компактен како целина. Екранот од 2,2 инчи прикажува различни екрани. Екранот на производот има и амбиентални светла. Можете да ги прилагодите амбиенталните светла на екранот на производот според вашите омилени бои. Врвот на производот е копчето за вклучување, кое се користи за поставување параметри на производот и префрлување интерфејси. На задната страна има фотосензитивна дупка, која може автоматски да ја прилагоди осветленоста според промените во животната средина. Исто така, постои дупка за држач за вшмукување и ПРИКЛУЧОК ЗА УСБ-кабел на задната страна. ●Додатоци за производи●пакувањето на овој производ е прегледано и ќе се прегледа двапати пред пратката. Додатоците во кутијата за производи се машина, УСБ-кабел, прирачник, држач за вшмукување чаши, нелизгачка подлога. Кога ќе ја примите стоката, можете да проверите дали стоката што ја добивте ги има сите овие додатоци. ●Метод на инсталација●овој производ има два методи за инсталација. Нелизгачките влошки во кутијата за производи може да се користат за лепење на производот во вашиот автомобил. Ако сакате да го поставите производот на вашето ветробранско стакло, можете да го користите и држачот за вшмукување чаши вклучен во кутијата за производи за да го прикачите производот директно на вашето ветробранско стакло. Инсталирањето е многу погодно. ●Вовед во производ е интуитивен дисплеј за глава на автомобил. Кога вашиот автомобил е поврзан со производот, ги става податоците за вашиот автомобил на екранот. Можете да ги проверите податоците за случајот без да ја спуштите главата, што е многу погодно. Г4 придружба на вашето патување. ●Систем и функција ● овој производ е гпс системски производ со вграден Сателитски чип Беиду, кој може да прима сигнали од сателити.Кога ќе го поврзете производот со автомобилот, производот ќе почне да бара сателити, а откако ИКОНАТА ГПС ќе престане да трепка, производот почнува да работи нормално. Работи со сите автомобили без никакви проблеми со компатибилноста. Постојат многу функции за прикажување на производот, како што се : брзина на возилото, насока на возење, број на сателити, потсетник за брзо возење, потсетник за возење со замор. ●Изглед и екран ● производот е компактен како целина. Екранот од 2,2 инчи прикажува различни екрани. Екранот на производот има и амбиентални светла. Можете да ги прилагодите амбиенталните светла на екранот на производот според вашите омилени бои.


За производот

Избор на клиент

Полирање, пескарење шкурка 100 5 125мм тркалезни дискови на шкурка Грит 40-2000, користени за избор на дискови за пескарење на кука и јамка на
  • Новак

Полирање, пескарење шкурка 100 5 125мм тркалезни дискови на шкурка Грит 40-2000, користени за избор на дискови за пескарење на кука и јамка на

DEN 2.00

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна Г�

Zynery 100 PCS картички за приказ на тастатура, 3 x 4,7 инчи држач за приврзок со торби за само-запечатување, решетка за приказ на картички за
  • Новак

Zynery 100 PCS картички за приказ на тастатура, 3 x 4,7 инчи држач за приврзок со торби за само-запечатување, решетка за приказ на картички за

DEN 191.84

Плус Дизајн на големинаНашите картички измерат 3 x 4,7 инчи / 7,5 x 12 см Ова е големината што ја рафиниравме �

Термометар на просторијата Huooqt, Телефон за мерач на влажност, цигбе дигитален хигрометар далечински управувач паметна домашна автоматизација
  • Новак

Термометар на просторијата Huooqt, Телефон за мерач на влажност, цигбе дигитален хигрометар далечински управувач паметна домашна автоматизација

DEN 0.67

? Може да се постават различни режими на температура за различни сцени ? ? Точниот дигитален термометар н

3DYCX RGB 7/16 Боја Далечински Допир Прекинувач 3d Светилка Цртан Филм Аниме Слика Иднина Дневник Јуно Гасаи Спална Соба Декор Ноќна Светлина
  • Новак

3DYCX RGB 7/16 Боја Далечински Допир Прекинувач 3d Светилка Цртан Филм Аниме Слика Иднина Дневник Јуно Гасаи Спална Соба Декор Ноќна Светлина

DEN 3.00

3Д ЕФЕКТ НА ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА : ОВАА 3д лед светилка за илузија е комбинација од уметност и технологија што

Алатка за хидраулична алатка за хидраулична алатка за хидраулична дупка хидраулична алатка за удар со опсег на умре од 63мм до 114мм
  • Новак

Алатка за хидраулична алатка за хидраулична алатка за хидраулична дупка хидраулична алатка за удар со опсег на умре од 63мм до 114мм

DEN 1.33

Хидраулична алатка за нокаут Хидраулична алатка за мекирање на хидраулична алатка за удар со опсег на у

Зборовите од 3дом
  • Новак

Зборовите од 3дом

DEN 1.67

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Gtht држач за шкурка за мелење полски алатки wallsидови woodидови за обработка на дрво абразивна алатка wallидна табла за песок Специјална
  • Новак

Gtht држач за шкурка за мелење полски алатки wallsидови woodидови за обработка на дрво абразивна алатка wallидна табла за песок Специјална

DEN 2.33

Решетката за шкурка обезбедува отпорност на абразија, висока ефикасност и добар ефект Погоден за употр�

7 Ден Пилула Организатор Случај Редење Неделни Додатоци Витамини Апчиња Држач Диспензерот Голем Јасен Транспарентен Со Дополнителен Капак
  • Новак

7 Ден Пилула Организатор Случај Редење Неделни Додатоци Витамини Апчиња Држач Диспензерот Голем Јасен Транспарентен Со Дополнителен Капак

DEN 2.00

Димензија : 2*2*8 инчи Голема големина : лесен за навртување или отворање Уште 1 капак : одделете на 2, лесен �

50-LED Сензор За Движење Кабинетот Светлина,3 Бои БЕЗЖИЧЕН USB Полнење Кујна Ноќни Светла,Под Контра Плакарот Осветлување, Магнетни Led Светло
  • Новак

50-LED Сензор За Движење Кабинетот Светлина,3 Бои БЕЗЖИЧЕН USB Полнење Кујна Ноќни Светла,Под Контра Плакарот Осветлување, Магнетни Led Светло

DEN 1.67

Батерија со голем капацитет што може да се користи долго време : 1000ma батерија, време на полнење 34 часа мо�