RWM Тркалца 75-FST-0625-R 75 Серија 7-1/2 Висока, 6 Фалсификувани Челични Тркала, Крути Тркалца

RWM Тркалца 75-FST-0625-R 75 Серија 7-1/2 Висока, 6 Фалсификувани Челични Тркала, Крути Тркалца

DEN 2877.76

Достапност

Патентиран кралски (тм) единствен топчест лежиште прецизно обработена патека зацврстена на 53 роквел Ц минимум 5/16 "формиран челик; вртливиот дел има 3" дијаметар на патеката со 1/2 " топчести лежишта. Лагуна Сина боја; Засечена патека е стандардна. 4-1/2" Х 6-1/2" Горната Плоча со 2-7/16 "Х 4-15/16" монтажа дупка растојание за 1/2 " хардвер. Патентиран кралски (тм) единствен топчест лежиште прецизно обработена патека зацврстена на 53 роквел Ц минимум. 5/16 "формиран челик; вртливиот дел има 3" дијаметар на патеката со 1/2 " топчести лежишта. Лагуна Сина боја; Засечена патека е стандардна. 4-1/2" Х 6-1/2" Горната Плоча со 2-7/16 "Х 4-15/16" монтажа дупка растојание за 1/2 " хардвер. RWM Rasters 75 Серија индустриски тркалца функција на патентиран kingpinless_ raster дизајн. Серијата 75 се препорачува за најсложените тешки индустриски апликации за тркала и е достапна со тркала до 3 инчи за апликации со поголем капацитет. Сите вртливи делови се испорачуваат со фитинг за подмачкување за одржување на теренот. Серијата 75 е зацврстена за да обезбеди продолжен работен век. Тоа нема да попуштат како преку стврднат или индукција стврднат изградба обезбедени од страна на други производители рициново.


За производот

Избор на клиент

Сезонска Бура Кафе Време Зборови Лого Happyетски Среќен Планер Дневник Дневник Канцелариски Материјал Налепници За Бележење Патување
  • Новак

Сезонска Бура Кафе Време Зборови Лого Happyетски Среќен Планер Дневник Дневник Канцелариски Материјал Налепници За Бележење Патување

DEN 1.33

УНИКАТЕН УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈН : налепниците За Сезонска Бура се во уникатни и убави уметнички дизајни Живоп

Дура-Злато Про Серија К-Блок Сандер фирма &засилувач; Флекс Рака Брусење Блок Комплет со Кука &засилувач; Јамка Поддршка И Пса Адаптер Рампа
  • Новак

Дура-Злато Про Серија К-Блок Сандер фирма &засилувач; Флекс Рака Брусење Блок Комплет со Кука &засилувач; Јамка Поддршка И Пса Адаптер Рампа

DEN 1359.68

ДураГолд Про Серија КБлок Сандер Фирма Големини 9", 16 "и 24" долг х 23 / 4 " широк Уникатно дизајнирани блокови

Маполо Перење Попречува Здраво Зборови Шема Преклоплива Ленена Корпа За Складирање Алишта Со Рачки Држачи Што Се Одвојуваат Добро
  • Новак

Маполо Перење Попречува Здраво Зборови Шема Преклоплива Ленена Корпа За Складирање Алишта Со Рачки Држачи Што Се Одвојуваат Добро

DEN 575.68

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ Голем дијаметар кој е погоден за вчитување обл

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, флора дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски
  • Новак

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, флора дијамантска уметност деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни дупки со дијамантски

DEN 0.67

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Jecanori 4PCS бакарни магнетни прстени за жени магнетна терапија за олеснување на болката во артритис чист бакарен прстен со 3500 гаус магнет,
  • Новак

Jecanori 4PCS бакарни магнетни прстени за жени магнетна терапија за олеснување на болката во артритис чист бакарен прстен со 3500 гаус магнет,

DEN 3.00

? Силни магнети? Бакарен прстен вграден со 2 парчиња 3500 големи магнети на Гаус, помош за намалување на зам

Оксфордска Ткаенина Големи Корпи За Перење - Преклоплива Корпа За Перење Водоотпорна Корпа За Перење Портокалово Зајдисонце И Море Надвор
  • Новак

Оксфордска Ткаенина Големи Корпи За Перење - Преклоплива Корпа За Перење Водоотпорна Корпа За Перење Портокалово Зајдисонце И Море Надвор

DEN 3.00

Голем капацитет големината на корпата за складирање е 16,5х17 Инчи, не само што може да собере користени к�

1/2-20 Навртки за Навртки, 20 парчиња 1/220 Навртки За Навртки Затворен Крај Испакнатост На Желади За Последователно Тркало Компатибилно
  • Новак

1/2-20 Навртки за Навртки, 20 парчиња 1/220 Навртки За Навртки Затворен Крај Испакнатост На Желади За Последователно Тркало Компатибилно

DEN 271.84

Спецификации : 1 / 2х20 теренот, 60 степен конус седиште, 137"(35мм) долго, 0.78 " (20мм) широк Совршено вклопување : 19

Книги Аервеал Биндер 3-слој Ротирачки 360 ° полица за книги за книги за деца, погодна за чаршави за складирање на подови за домашни канцеларии,
  • Новак

Книги Аервеал Биндер 3-слој Ротирачки 360 ° полица за книги за книги за деца, погодна за чаршави за складирање на подови за домашни канцеларии,

DEN 0.33

4 : Димензии : Должина 16,41 инчи x Ширина 16,3 инчи x должина 37,4 инчи (должина 41 см, ширина 41 см, висина 95 см), нем�