36 Парчиња Момче Туш За Бебиња Повратни Услуги За Гостите Тоа Е Момче Сино Слон Клучеви Со Торби Органза, Ви Благодариме Крафт Таг и 10 Метри Јаже За Слон Тема Партија

36 Парчиња Момче Туш За Бебиња Повратни Услуги За Гостите Тоа Е Момче Сино Слон Клучеви Со Торби Органза, Ви Благодариме Крафт Таг и 10 Метри

DEN 0.67

Достапност

Се лизга на затворање Убава комбинација : ќе добиете 36 парчиња сини привезоци за слонови, 36 парчиња торби за органза, 36 парчиња благодарам крафт ознаки и јаже од 10 метри; Убавата комбинација може да ја задоволи вашата секојдневна употреба и замена. Широка примена : овој привезок за слон може широко да се примени како клучеви од автомобил, клучеви од куќа, додатоци за ранци, додатоци за багаж; и торби за органза се применливи за држење бонбони, бисквити, играчки, ѓердани, обетки и така натаму; широк спектар на примена може да ги задоволи вашите различни потреби. Крафт тагови : секоја етикета од крафт хартија е отпечатена со топли зборови "ви благодариме што славевте со нас" напред и празно одзади; можете да го запишете името на секој гостин на картичката и да им го дадете ексклузивниот подарок што сте го подготвиле, правејќи ги вашите гости да се чувствуваат топло и среќно. Применливи прилики : симпатични привезоци за форма на слон како мали подароци можат да одговараат за зголемување на среќната и радосна атмосфера на забава, како на пример во забава со тематика на слонови, роденденска забава, свадба, годишнини и други весели прилики. Убав квалитет : со квалитетен пвц материјал, овие материјали за забави со теми за слонови се меки и сигурни; клучот за слонови е во живописни бои, без избледување и без мирис; ознаката е изработена од крафт, не е лесна за бледнеење и кршење; Секој сет содржи јаже од 10 метри и можете да го користите за да ја врзете етикетата за торбата; торбата за подароци е изработена од органза, практична и корисна. Карактеристики : Убав подарок : Приврзоци За Клучеви со торба органза не само што можете сами да ги нанесете за да ја декорирате вашата куќа, туку може да се смета и за исклучителен подарок за вашите пријатели, семејство, соседи, колеги, а луѓето ќе бидат воодушевени и изненадени кога ќе го добијат овој симпатичен подарок.


За производот

Избор на клиент

Облик База Контра Тежина
 • Новак

Облик База Контра Тежина

DEN 352.00

За Прилагодлива Композитна Рампа Поместена Контра Тежина Стабилност За Поддршка На Камерата За Прилаг�

Лиуши Градина Добредојдовте Знаци Дрво Градина Додатоци Минијатурна Статуа Симпатична Розова Свиња Градина Добредојдовте Знак Смола Животинска
 • Новак

Лиуши Градина Добредојдовте Знаци Дрво Градина Додатоци Минијатурна Статуа Симпатична Розова Свиња Градина Добредојдовте Знак Смола Животинска

DEN 7903.84

Дизајн : овој прекрасен украс е привлечен централен дел во секоја градина, волшебниот изглед на овој гра

Монокуларен Микроскоп Лабораториски Микроскоп XSP-640X Монокуларен Микроскоп WF16X WF10X Окулари 40x-640x Механички Микроскоп За Зголемување
 • Новак

Монокуларен Микроскоп Лабораториски Микроскоп XSP-640X Монокуларен Микроскоп WF16X WF10X Окулари 40x-640x Механички Микроскоп За Зголемување

DEN 3.00

Три објективни префрлување леќи, различни зголемувања, откривање на различни микрокосмос Грубото прил�

560 парчиња 2:1 Комплет За Цевки За Смалување На Топлина 5 Бои 12 Големини Индустриски Цевки За Топлинско Собирање Леплива Обложена Цевка
 • Новак

560 парчиња 2:1 Комплет За Цевки За Смалување На Топлина 5 Бои 12 Големини Индустриски Цевки За Топлинско Собирање Леплива Обложена Цевка

DEN 1.00

2 : 1 сооднос На Собирањевратете се на 1 / 2 од оригиналниот дијаметар и направете ја заптивката цврста Раб�

Серолошка Пипета, 2мл-Класа а, Толеранција 0.010 мл - Сини Дипломирања-Код Во Боја, Црно-Калибрирана За Испорака Во Лаборатории Со Авион - Боросиликатно
 • Новак

Серолошка Пипета, 2мл-Класа а, Толеранција 0.010 мл - Сини Дипломирања-Код Во Боја, Црно-Калибрирана За Испорака Во Лаборатории Со Авион - Боросиликатно

DEN 892.80

БОРОСИЛИКАТНА 33 СТАКЛО | СЕРОЛОШКА пипета изработена од висококвалитетно Боросиликатно 3 Идеален за пр�

Кабилок палто закачалки за тешка должност 4 парчиња држач за метла држач за метли монтирана алатка за чистење Организатор само лепило
 • Новак

Кабилок палто закачалки за тешка должност 4 парчиња држач за метла држач за метли монтирана алатка за чистење Организатор само лепило

DEN 1.67

Држачот на метли усвојува лесна лепенка, залепи цврсто, не го повредувајте wallидот Подгответе ја закачал

Цветни птици извираат попрска алишта за перење со капакот за преклопување на капакот за складирање на капакот за хотелска бања во хотел бања
 • Новак

Цветни птици извираат попрска алишта за перење со капакот за преклопување на капакот за складирање на капакот за хотелска бања во хотел бања

DEN 319.84

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Хемотон Топла Тенџере Капак Рачка Ракавица Триаголник Тенџере Копче Грабнувач Држач Анти Попарени Тепсија Капакот Капакот Ракав Рака Заштитник
 • Новак

Хемотон Топла Тенџере Капак Рачка Ракавица Триаголник Тенџере Копче Грабнувач Држач Анти Попарени Тепсија Капакот Капакот Ракав Рака Заштитник

DEN 390.40

ЗАШТИТНИК ЗА РАЧКА НА КАПАКОТ НА ТЕНЏЕРЕТО : ова се креативни капаци за рачка за тепсија Висококвалитет�

Кксдфдц 6 Професионален Дигитален Мерач Верние Дебеломер Фиберглас Електронски Дебеломер Мерач На Чувствителност Лцд 150мм Мерна Алатка
 • Новак

Кксдфдц 6 Професионален Дигитален Мерач Верние Дебеломер Фиберглас Електронски Дебеломер Мерач На Чувствителност Лцд 150мм Мерна Алатка

DEN 2.00

Голем лцддисплеј за лесно читање Нула поставување на која било позиција Рачно вклучување / исклучување

Цена на 10 парчиња уметности занаетчиски занаети, јасни мониста, организатори на кутии за мали делови за накит Наоди кутии кутија 0077
 • Новак

Цена на 10 парчиња уметности занаетчиски занаети, јасни мониста, организатори на кутии за мали делови за накит Наоди кутии кутија 0077

DEN 2.33

Цена на 10 парчиња уметности занаетчиски занаети, јасни мониста, организатори на кутии, мали делови, наки

Глава на смртта Јастреб Молци И Рози Налепници За Налепници Ја Покриваат Заштитната Предна Плоча На Кожата За Нинтендо Прекинувач
 • Новак

Глава на смртта Јастреб Молци И Рози Налепници За Налепници Ја Покриваат Заштитната Предна Плоча На Кожата За Нинтендо Прекинувач

DEN 276.80

Изработени од пвц лепило налепници (отстранлив) Целосниот сет вклучува налепница со двојна рачка + филм