Антички Телефонски Реквизити Бирање Телефон Гроздобер Декоративни Фиксни Телефони Смола Телефон Статуа Украс Кафе Бар Прозорец Декорација Домашен Декор

Антички Телефонски Реквизити Бирање Телефон Гроздобер Декоративни Фиксни Телефони Смола Телефон Статуа Украс Кафе Бар Прозорец Декорација

DEN 295.84

Достапност

?ТЕЛЕФОНСКИ РЕКВИЗИТИ : Античките телефонски реквизити не се вистински телефон што може да оствари повик, туку само симулира телефон Можете да го користите како декорација во ретро стил, да создадете класична атмосфера. ?ГОЛЕМИНА : овој гроздобер декор на телефонот е 14 см во висина, соодветна големина за ставање на вашата работна маса. Антички црн телефон ќе додаде безвременско чувство на вашиот домашен декор. ?Гроздобер УКРАС : Одлични детали, прекрасен изглед, гроздобер телефонски реквизити изгледаат како вистински фиксен, полн со ретро носталгичен стил. Совршен украс во вашиот дом, канцеларија, кафулиња, ресторани, реквизити за фотографии итн. ?МАТЕРИЈАЛ : Овие гроздобер декоративни телефони се изработени од висококвалитетен материјал од смола, цврст и издржлив. Сите завршетоци и сликарство се безбедни и еколошки. ?ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : рачно изработена, извонредна изработка, гроздобер телефонски реквизити е одличен подарок за вашите пријатели, колеги, наставници и семејства. Специјалниот и класичен телефонски декор во стар стил е тешко да се одбие за нив. ?ТЕЛЕФОНСКИ РЕКВИЗИТИ : Античките телефонски реквизити не се вистински телефон што може да оствари повик, туку само симулира телефон. Можете да го користите како декорација во ретро стил, да создадете класична атмосфера. ?ГОЛЕМИНА : овој гроздобер декор на телефонот е 14 см во висина, соодветна големина за ставање на вашата работна маса.


За производот

Material:
Resin

Избор на клиент

Момче термичка долна облека со долги ракави атлетски основни слоеви за компресија на долна облека, сет хулахопки за кошула за долна облека
 • Новак

Момче термичка долна облека со долги ракави атлетски основни слоеви за компресија на долна облека, сет хулахопки за кошула за долна облека

DEN 287.68

90% полиестер, 10% спандекс Затворање на обвивката 90% полиестер, 10% спандекс, рунообложена Мазна и мека поли

Каса Виеја 60 Аиреон Рустикална Куќа На Фарма Гроздобер 3 Сечила Внатрешен Надворешен Таван Вентилатор Далечински Управувач Масло
 • Новак

Каса Виеја 60 Аиреон Рустикална Куќа На Фарма Гроздобер 3 Сечила Внатрешен Надворешен Таван Вентилатор Далечински Управувач Масло

DEN 2.00

60 " распон на сечилото Теренот на сечилото од 13 степени 180 х 16 мм ЕДНОНАСОЧНА струја мотор Максимална пад�

Само-лековити за само-лековити на 3 пара-ревзибилни лажни трепки водоотпорни лепливи ленти за очи за да се носат без лепак потребни
 • Новак

Само-лековити за само-лековити на 3 пара-ревзибилни лажни трепки водоотпорни лепливи ленти за очи за да се носат без лепак потребни

DEN 737.60

Самолековити на самолековити на самолековити на лепила за очите на очите за очите за очи, за да носат ле�

Боао Боја Цедилка Кеси Бела Фина Мрежа Филтри Торба Кофа Еластична Отворање Цедилка Кеси Хидропонична Боја Филтер Торба За Боја Градинарство
 • Новак

Боао Боја Цедилка Кеси Бела Фина Мрежа Филтри Торба Кофа Еластична Отворање Цедилка Кеси Хидропонична Боја Филтер Торба За Боја Градинарство

DEN 651.20

Широк спектар на апликации : оваа филтер кеса може да се нанесе за филтрирање на боја, дамки и сите видов�

Стобок Деца Играчки Деца ЕВА Водни Спортови Лебдечки Гира, ЕВА Вежба Мрена За Базен Тренингот Вода Мрена За Деца Базен Мрена Фитнес Вежба Алатка
 • Новак

Стобок Деца Играчки Деца ЕВА Водни Спортови Лебдечки Гира, ЕВА Вежба Мрена За Базен Тренингот Вода Мрена За Деца Базен Мрена Фитнес Вежба Алатка

DEN 197.44

ЕВА Вода Што Лебди Гира Користи високо квалитетна мрена за вежбање вода со технологија за топлинска лам

Backел Ранец За Мали Девојчиња-Пакет со 15 Малку Сирена Ранец За Девојки 4-6, Дизни Принцеза Налепници, Вода Торбичка, Повеќе | Дизни Малку
 • Новак

Backел Ранец За Мали Девојчиња-Пакет со 15 Малку Сирена Ранец За Девојки 4-6, Дизни Принцеза Налепници, Вода Торбичка, Повеќе | Дизни Малку

DEN 1.33

Backел Ранец За Мали ДевојчињаПакет со 15" Малку Сирена Ранец За Девојки 46, Дизни Принцеза Налепници,Вода Т�

Неочи Мода Пренослива Инвалидска Количка Лесна Инвалидска Постара Интелигентна Моќност На Преклопување Инвалидска Количка Прилагодлив
 • Новак

Неочи Мода Пренослива Инвалидска Количка Лесна Инвалидска Постара Интелигентна Моќност На Преклопување Инвалидска Количка Прилагодлив

DEN 1.67

Лесен за чување : лесен простор за складирање преклоплива електрична инвалидска количка само 29 кг многу

Мојо Природни Лаборатории 2 мл Спреј Шишиња Сребрена Ситна Магла Празни Патување Контејнери, ТСА Одобри HDPE Пластика За Етерични Масла И Течности/Козметика
 • Новак

Мојо Природни Лаборатории 2 мл Спреј Шишиња Сребрена Ситна Магла Празни Патување Контејнери, ТСА Одобри HDPE Пластика За Етерични Масла И Течности/Козметика

DEN 1596.80

БПА СЛОБОДЕН НЕМА ПРОТЕКУВАЊЕ ПРИДОБИВКИТЕ од hdpe пластични 2 унца шишиња HDPE не создава штетни емисии за

Богатствата НА каролина SS4320CNL Кавалер Спаниел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Керамички Ноќно Светло, Компактен, УЛ-Сертифициран,
 • Новак

Богатствата НА каролина SS4320CNL Кавалер Спаниел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Керамички Ноќно Светло, Компактен, УЛ-Сертифициран,

DEN 369.44

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела...

Grivel G14 ново-матично ево
 • Новак

Grivel G14 ново-матично ево

DEN 4143.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Hotdevil Butane факел 9g Полнење Резервоарот Кујна Удар Факел Полесни/w Безбедносна Брава Прилагодливи Пламен Одговара На Сите Бутан Кертриџ Готвење
 • Новак

Hotdevil Butane факел 9g Полнење Резервоарот Кујна Удар Факел Полесни/w Безбедносна Брава Прилагодливи Пламен Одговара На Сите Бутан Кертриџ Готвење

DEN 1.00

Вклучете ја безбедносната брава надолу за да го отклучите стартувањето на активирањето Вклучете го коп