Торта Стои Во Собата на 3, Алпака Лама И Кактус Зад Планината Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

Торта Стои Во Собата на 3, Алпака Лама И Кактус Зад Планината Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

DEN 591.84

Достапност

3-Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар-8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и сите други десерти. Безбедносен Материјал : нашиот комплет за прикажување торта е изработен од пп материјал за заштита на животната средина за храна; потпорниот држач е железен метал. Стабилна основа, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен Дизајн : Луксузна златна боја и завршена со уникатен дизајн на печатење. Овие десертни дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот. Складирање во кабинетот без зафаќање простор кога не е во употреба. Погодно за чување и носење. Повеќе Прилики : овој елегантен комплет за штандови за торта е совршен за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или специјална пригода. 3-Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар-8. Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и сите други десерти. Безбедносен Материјал : нашиот комплет за прикажување торта е изработен од пп материјал за заштита на животната средина за храна; потпорниот држач е железен метал. Стабилна основа, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен Дизајн : Луксузна златна боја и завршена со уникатен дизајн на печатење. Овие десертни дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесен За Инсталирање И Складирање : Само зашрафете ја плочата на штандот. Складирање во кабинетот без зафаќање простор кога не е во употреба. Погодно за чување и носење. Повеќе Прилики : овој елегантен комплет за штандови за торта е совршен за прикажување на вашите омилени колачи и десерти на секоја свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или специјална пригода.


За производот

Избор на клиент

Време за кафе Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Автомобилски Седишта Подлошки За Перничиња За
  • Новак

Време за кафе Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Автомобилски Седишта Подлошки За Перничиња За

DEN 111.84

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

Новеа Детски Авионски Кревет, Продолжувач На Седишта ЗА Авиони За Деца, Детски Потпирач За Нозе За Авиони За Патување Со Авион, Додаток
  • Новак

Новеа Детски Авионски Кревет, Продолжувач На Седишта ЗА Авиони За Деца, Детски Потпирач За Нозе За Авиони За Патување Со Авион, Додаток

DEN 0.33

️ ● Основни Работи за Патување Со Авион за Мали деца : креветот за авион за мали деца додава дополнителн

Кабилок 8 парчиња Мешано Платно Во Боја Помазна Подлога За Пеглање Влошки За Шиење На Маса Рачна Подлога Отпорна На Замена На Врел Плоча За
  • Новак

Кабилок 8 парчиња Мешано Платно Во Боја Помазна Подлога За Пеглање Влошки За Шиење На Маса Рачна Подлога Отпорна На Замена На Врел Плоча За

DEN 747.20

Платно и сунѓер КАПАЦИТЕ ОТПОРНИ НА ДАМКИ користат многу убава и модна покривка на табла со сребрена бо�

KAERM KIDS момчиња девојчиња сјајни метални метални долги ракави екипаж на вратот на вратот на врвот улица џез хип хоп танц маица маица танцувачка
  • Новак

KAERM KIDS момчиња девојчиња сјајни метални метални долги ракави екипаж на вратот на вратот на врвот улица џез хип хоп танц маица маица танцувачка

DEN 108.64

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Табела со големина значи опсег на возрасни з

Покани за роденден Со Пликови, Покани За Роденден На Животни, Сет од 20, Џунгла Шума Сафари Роденденска Прослава Декорација Материјали
  • Новак

Покани за роденден Со Пликови, Покани За Роденден На Животни, Сет од 20, Џунгла Шума Сафари Роденденска Прослава Декорација Материјали

DEN 431.84

ВКЛУЧЕНИ ПОКАНИ : доаѓа со 20 картички за пополнување и 20 пликови СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : секоја картичка мер�

БУБУКД 150мм Пламен Плазма Машина За Сечење Машина За Сечење Висина Контролор Факел Кревач Факел Стегач Со Прекинувачи Близина +Степер
  • Новак

БУБУКД 150мм Пламен Плазма Машина За Сечење Машина За Сечење Висина Контролор Факел Кревач Факел Стегач Со Прекинувачи Близина +Степер

DEN 1529.60

Држачот за Плазма најважниот дел од уредот, а тоа е да ја задржи точноста на сечењето на машината и да ја

МОБСАН Кобе 5 Функции Туш Глава со рачни, Висок Притисок Туш Главата Во Собата Со Црево Прилагодливи Заградата Гумени Подлошки,кои вклучуваат
  • Новак

МОБСАН Кобе 5 Функции Туш Глава со рачни, Висок Притисок Туш Главата Во Собата Со Црево Прилагодливи Заградата Гумени Подлошки,кои вклучуваат

DEN 1.67

[5 Режими На Прскање] рачната глава за туширање Кобе се разликува од обичната глава за туширање бидејќи д

Подароци за затоплување на куќата на плажа Благословете го овој домашен wallиден декор океан плажа Тема куќа благослов плакета фарма куќа
  • Новак

Подароци за затоплување на куќата на плажа Благословете го овој домашен wallиден декор океан плажа Тема куќа благослов плакета фарма куќа

DEN 1.33

Она што ќе го добиете : Пакетот доаѓа со 1 парче летен дизајн на плажа дрвена плакета за благослов, во кој�

Thundoo Автомобил Dent Извлекувач Вдлабнатина Отстранување Комплет 2 Пакет Автомобил Dent Отстранувач Алатки Моќен Вшмукување Чаша Подигач
  • Новак

Thundoo Автомобил Dent Извлекувач Вдлабнатина Отстранување Комплет 2 Пакет Автомобил Dent Отстранувач Алатки Моќен Вшмукување Чаша Подигач

DEN 1.33

СИЛЕН ВДЛАБНАТИНА ЗА АВТОМОБИЛ : може да се користи за поправка на вдлабнатината на каросеријата на авт�