3 Ниво Кеккејк Штанд Кула За Кекси Дисплеј Држач За Кекси Десерт Дрво Кула За Забави Настани Декор, Цртан Филм Животните Лама Добредојдовте

3 Ниво Кеккејк Штанд Кула За Кекси Дисплеј Држач За Кекси Десерт Дрво Кула За Забави Настани Декор, Цртан Филм Животните Лама Добредојдовте

DEN 1.00

Достапност

Dim димензија-дијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿МАТЕРИЈАЛ-Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна, за повеќекратна употреба и лесен за чистење, лесен и лесен за движење. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење. Држач за торта од 3 нивоа за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, пециво, закуски, крофни,сирење, крекери и други задоволства. ✿Повод-Класичен златна боја натпревари Со everything.it е совршена декорација за свадба, свршувачка, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. ✿Прилагодена Услуга - можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете.


За производот

Избор на клиент

Цизпф Професионална Машина За Дупчење Нокти, Пренослива Електрична Вежба За Нокти За Акрилни Нокти Со Метална Вежба, Отстранување Гел Нокти,
 • Новак

Цизпф Професионална Машина За Дупчење Нокти, Пренослива Електрична Вежба За Нокти За Акрилни Нокти Со Метална Вежба, Отстранување Гел Нокти,

DEN 1695.84

?●Моќна Професионална Машина За Дупчење Нокти ● оваа електрична вежба за нокти доаѓа со 030, 000 ВРТЕЖИ во

Санитарна торба за складирање на салфетка, црвена бубамара со зелени лисја шема менструална чаша торбичка, преносни санитарни салфетки влошки
 • Новак

Санитарна торба за складирање на салфетка, црвена бубамара со зелени лисја шема менструална чаша торбичка, преносни санитарни салфетки влошки

DEN 1.00

Приватност и доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

12 ЕЕЗ Капаци За Лименки Со Сода Еднократно Шише Капачиња Со Газирани Капаци За Капаци За Пиво Газирани Пијалоци и Други Конзервирани Пијалоци
 • Новак

12 ЕЕЗ Капаци За Лименки Со Сода Еднократно Шише Капачиња Со Газирани Капаци За Капаци За Пиво Газирани Пијалоци и Други Конзервирани Пијалоци

DEN 401.60

ГОЛЕМИНА : дното на капачето е со дијаметар од околу 2,28 инчи, а горниот дел од капачето е со дијаметар од �

Снек Несреќа Метален Знак Снекцидент Метален Калај Знак Снек Несреќа Дефиниција Метални Знаци Ѕид Декор Метални Знаци Гроздобер Смешни Кафе
 • Новак

Снек Несреќа Метален Знак Снекцидент Метален Калај Знак Снек Несреќа Дефиниција Метални Знаци Ѕид Декор Метални Знаци Гроздобер Смешни Кафе

DEN 167.04

Големина : 8х12 инчи / 20х30 см Лесен за Инсталирање, знакот За Калај има дупки што можат да се монтираат на �

ЈАРДВЕ ганчос пара Есферас Навидењас 48 парчиња Божиќни Мини Светлосни Клипови Пластични Куки За Олук Водоотпорен Олук Висечка Кука
 • Новак

ЈАРДВЕ ганчос пара Есферас Навидењас 48 парчиња Божиќни Мини Светлосни Клипови Пластични Куки За Олук Водоотпорен Олук Висечка Кука

DEN 120.00

Прекрасни светла со јаже можат прецизно да се постават на кривата на куките за олук за да ја максимизира

Насловна Акр Дизајни Кујнски Прибор Држач Прибор Крокс Countertop Организатор Гроздобер Фарма Кујна Декор Caddy За Прибор, Држач За Прибор
 • Новак

Насловна Акр Дизајни Кујнски Прибор Држач Прибор Крокс Countertop Организатор Гроздобер Фарма Кујна Декор Caddy За Прибор, Држач За Прибор

DEN 363.36

Оптимален Организатор : Уморни од секогаш губење на патеката на вашата омилена шпатула или размахване? �

Правосмукалка Безжична Рачна Правосмукалка, Моќна Пренослива Чаша За Вшмукување, Со Чаша Отпорна На Прашина Што Може Да Се Пере, Погодна За Домашна
 • Новак

Правосмукалка Безжична Рачна Правосмукалка, Моќна Пренослива Чаша За Вшмукување, Со Чаша Отпорна На Прашина Што Може Да Се Пере, Погодна За Домашна

DEN 2.33

Strong силна моќ на вшмукување, вакуум од 9000 Pa, ротација на работното коло на вентилаторот, со голема брзина

ЈУИЈУ Микроскоп Додатоци Комплет Пластични Микроскоп Слајдови Кутија 100 парчиња Слајдови Држач За Складирање Случај Микроскоп Слајдови
 • Новак

ЈУИЈУ Микроскоп Додатоци Комплет Пластични Микроскоп Слајдови Кутија 100 парчиња Слајдови Држач За Складирање Случај Микроскоп Слајдови

DEN 1.33

Материјал : Пластика Апликација : За подготовка На Примерок, складирање на слајдови Број На Модел : Микро

60 парчиња кабел вратоврска силиконски држач за држач за држач за кабел за прилагодување на кабелските ленти за прилагодливи кабелски
 • Новак

60 парчиња кабел вратоврска силиконски држач за држач за држач за кабел за прилагодување на кабелските ленти за прилагодливи кабелски

DEN 3.33

Премиум материјал ; Врските за еднократно кабел се изработени од висококвалитетен силиконски материј�

Guerotkr 4 компјутери, транспарентни рачки на кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за плакари и фиоки, гроздобер зајаче цветна текстура
 • Новак

Guerotkr 4 компјутери, транспарентни рачки на кабинетот, копчињата за кабинети, копчињата, рачки за плакари и фиоки, гроздобер зајаче цветна текстура

DEN 2.33

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

20 Мл Проѕирни Пластични Чаши Со Капаци и СЛАМКИ, Чаши За Пиење За Еднократна Употреба За Ладни Пијалоци, Ладно Кафе, Милкшејкови, Смути, 25
 • Новак

20 Мл Проѕирни Пластични Чаши Со Капаци и СЛАМКИ, Чаши За Пиење За Еднократна Употреба За Ладни Пијалоци, Ладно Кафе, Милкшејкови, Смути, 25

DEN 3.00

Голема Вредност Пакет на 25+25+25 : пакетот вклучува 25х20оз проѕирни пластични чаши, 25 рамни капаци со Хслот �

Прецизност На Тахометарот 0,5% Дигитален Тахометар За ВРТЕЖИ Во МИНУТА Контакт / Бесконтактен Рачен тахометар 9,0-999999 ВРТЕЖИ Во МИНУТА
 • Новак

Прецизност На Тахометарот 0,5% Дигитален Тахометар За ВРТЕЖИ Во МИНУТА Контакт / Бесконтактен Рачен тахометар 9,0-999999 ВРТЕЖИ Во МИНУТА

DEN 783.84

●Високо Чувствително Мерење На Контакт 2 Во 1 И Бесконтактен & Дигитален Тахометар е специјализиран за м