Лесен Стегач За Жици Од Високо Јаглероден Челик, Клешта За Стегање, Компактен За Автомеханичар Со Отстранлив Зафат Лесен За Употреба И Носење За Поправка На Автомо?

Лесен Стегач За Жици Од Високо Јаглероден Челик, Клешта За Стегање, Компактен За Автомеханичар Со Отстранлив Зафат Лесен За Употреба И Носење

DEN 226.24

Достапност

Прецизни комплети за стегање и интегрална брава со механизам за само ослободување за да се обезбедат висококвалитетни ефекти на стегање дури и по многу пати постојано стегање Тој нуди 5 стеги со различна големина(А, Б, Ц, Д И Е) во една алатка, механизам со двојна шарка што ги одржува вилиците паралелни за директно стегање. Дизајнирана според инженерството на човечки фактори, рачката за држење обезбедува максимална моќност и се одликува со удобни рачки за рачката на КОМПЈУТЕРОТ што се отстрануваат за чистење ако се мрсни или валкани. Тенкиот овозможува пристап до тврди области, може одделно да го стегне изолираниот и неизолираниот дел од жицата до терминалот. Применливо за повеќето типови на полу-изолирани и целосно изолирани приклучоци за терминали за задник. Прецизни комплети за стегање и интегрална брава со механизам за само ослободување за да се обезбедат висококвалитетни ефекти на стегање дури и по многу пати постојано стегање. Тој нуди 5 стеги со различна големина(А, Б, Ц, Д И Е) во една алатка, механизам со двојна шарка што ги одржува вилиците паралелни за директно стегање. Дизајнирана според инженерството на човечки фактори, рачката за држење обезбедува максимална моќност и се одликува со удобни рачки за рачката на КОМПЈУТЕРОТ што се отстрануваат за чистење ако се мрсни или валкани. Тенкиот овозможува пристап до тврди области, може одделно да го стегне изолираниот и неизолираниот дел од жицата до терминалот. Применливо за повеќето типови на полу-изолирани и целосно изолирани приклучоци за терминали за задник. Опис : предметот е професионална и практична алатка за стегање клешти за само-ослободување. Компонентите на алатите за стегање на крцкалката се изработени од специјален челик, кој е применлив за повеќето видови полуизолирани терминали за стегање и приклучоци за терминали за задник. Тоа е совршена алатка за стегање во стилот на отворено буре која работи добро со 22-10 AGG терминали пронајдени во многу автомобилски запечатени приклучоци за ремени. Ајде да го добиеме овој професионален терминал стегање за економична цена.


За производот

Избор на клиент

24 парчиња Притиснете На Ноктите француски Врв Бел дизајн Со Златни И Сребрени Сјајни Бадеми Лажни Нокти, Овална Форма Притиснете На Ноктите
 • Новак

24 парчиња Притиснете На Ноктите француски Врв Бел дизајн Со Златни И Сребрени Сјајни Бадеми Лажни Нокти, Овална Форма Притиснете На Ноктите

DEN 3.33

?Ќе добиете 24 парчиња лажни нокти вештачки копчиња, вклучете колер, со 1 мини датотека за нокти, 1 цевка ле

ПАРОБРОД ЗА Облека ДУБАО, Патнички Пароброд, Рачен Пароброд за Ткаенина 30-Ти Брзо Загревање, Отстранувач На Брчки, Преносливо Железо
 • Новак

ПАРОБРОД ЗА Облека ДУБАО, Патнички Пароброд, Рачен Пароброд за Ткаенина 30-Ти Брзо Загревање, Отстранувач На Брчки, Преносливо Железо

DEN 9098.40

Благодарение на неговиот ergономски дизајн, можете да го користите уредот на која било погодна локација,

Биутимама Биро Организатори И додатоци со 2 Козметички Фиоки За Складирање и 4 Прегради, Шминка Канцелариски Материјал Суета Организатор, Биро
 • Новак

Биутимама Биро Организатори И додатоци со 2 Козметички Фиоки За Складирање и 4 Прегради, Шминка Канцелариски Материјал Суета Организатор, Биро

DEN 319.68

€Елегантен Изглед}овој организатор на биро е совршен за организирање и складирање на вашата козметика

Nuobesty Патување Лаптоп 45pcs Пишува-Круг Употреба На Хартија Делител Тетратки Заштитник Врзивно Средство Лист Заменливи Табела На Дневник
 • Новак

Nuobesty Патување Лаптоп 45pcs Пишува-Круг Употреба На Хартија Делител Тетратки Заштитник Врзивно Средство Лист Заменливи Табела На Дневник

DEN 264.48

ПРСТЕН ВРЗИВНО СРЕДСТВО РАЗДЕЛУВАЧИ дизајнот е погоден за да го привлечете вниманието за брзо повикува

Адвантез Памучни Врвки За Подароци, 3 парчиња Торби За Подароци За Повеќекратна Употреба, Божиќни Торби За Подароци Ткаенини За Ткаенини
 • Новак

Адвантез Памучни Врвки За Подароци, 3 парчиња Торби За Подароци За Повеќекратна Употреба, Божиќни Торби За Подароци Ткаенини За Ткаенини

DEN 1.67

Памучни Божиќни Торби За Подароци, со добро чувство на допирање и врвна текстура, цврсти и практични за �

Клипови За Чипови од 9 парчиња Магнетни Клипови За Фрижидер-Разнобојни Клипови За Запечатување Храна, Клипови за Храна што се користат
 • Новак

Клипови За Чипови од 9 парчиња Магнетни Клипови За Фрижидер-Разнобојни Клипови За Запечатување Храна, Клипови за Храна што се користат

DEN 125.44

Што ќе добиете : 9 Магнетни Клипови За Торби Во 9 Бои : Црвена, Портокалова, Жолта, Цијан, Сина, Виолетова, р�

Вајт Вечера Ножеви Во собата на 8, Нерѓосувачки Челик 8 Парче Вечера Нож, Сребрени Прибор За Јадење Маса Ножеви 9.1-Инчен, огледало лак
 • Новак

Вајт Вечера Ножеви Во собата на 8, Нерѓосувачки Челик 8 Парче Вечера Нож, Сребрени Прибор За Јадење Маса Ножеви 9.1-Инчен, огледало лак

DEN 1.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ : ножевите за вечера се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик со полирање с�

6 Пара Комплет За Подигнување И Нијанса На Силиконски Трепки, Фалсификувани Лепенки За Виткање Трепки За Кревање Лажни Трепки За Очи Подлога
 • Новак

6 Пара Комплет За Подигнување И Нијанса На Силиконски Трепки, Фалсификувани Лепенки За Виткање Трепки За Кревање Лажни Трепки За Очи Подлога

DEN 1.67

МатеријалИзработен од висококвалитетен силиконски материјал, кој е безбеден, нетоксичен, еколошки и из

Јах Јајце Кујна Кабинет Кутија За Складирање Домаќинство Фрижидер Решетката Пластична Фиока Организатори Додатоци Контејнер
 • Новак

Јах Јајце Кујна Кабинет Кутија За Складирање Домаќинство Фрижидер Решетката Пластична Фиока Организатори Додатоци Контејнер

DEN 2956.96

Кутијата за складирање има едноставна креативност, заштеда на простор, повеќеслоен дизајн, голем капац�

КСИЈУАН 20во Поларна Мечка Кадифен Играчка Животно Бело Мечка За Спиење Животински Работи Меки Кадифе, Слатки Кукли Гушкаат Перница
 • Новак

КСИЈУАН 20во Поларна Мечка Кадифен Играчка Животно Бело Мечка За Спиење Животински Работи Меки Кадифе, Слатки Кукли Гушкаат Перница

DEN 253.76

МАТЕРИЈАЛИ : Висококвалитетен кадифен материјал однадвор, мазен и удобен на допир,Истегнете супер мека

Абаодам Терариум 100 ПАРЧИЊА Интересни Кутии За Слатки За Ноќта На Вештерките За Ноќта На Вештерките Кутии За Хартија За Слатки Кутии За Пакување
 • Новак

Абаодам Терариум 100 ПАРЧИЊА Интересни Кутии За Слатки За Ноќта На Вештерките За Ноќта На Вештерките Кутии За Хартија За Слатки Кутии За Пакување

DEN 808.00

хартија Декорации За Забави за ноќта На вештерките Исклучителна изработка, извонреден изглед, квалитет

Сифтгмз Свадба Чипка Цвет Корпи, Празнична Бонбони Кошеви, Рачно Ткаени Корпи За Складирање, Свадба Орнаменти Кошеви, НАПРАВИ САМ Кошеви
 • Новак

Сифтгмз Свадба Чипка Цвет Корпи, Празнична Бонбони Кошеви, Рачно Ткаени Корпи За Складирање, Свадба Орнаменти Кошеви, НАПРАВИ САМ Кошеви

DEN 0.33

Убава и елегантна, за свадбата, празник партија за да додадете празнична атмосфера Прекрасната цветна д