Адаптер за напојување, 48W, 0-24V 2a Прилагодлив Напон Компјутерски Адаптер за Напојување Со Висока Ефикасност 100‑240V За Компјутер Компјутер За Масажер, Мотор, Контролер

Адаптер за напојување, 48W, 0-24V 2a Прилагодлив Напон Компјутерски Адаптер за Напојување Со Висока Ефикасност 100‑240V За Компјутер

DEN 1011.20

Достапност

Опсег на параметри : 48w, 0‑24 V прилагодлив дизајн на напон и висококвалитетен материјал, цврст и издржлив Висока Ефикасност : Висока ефикасност, брзо полнење и мала потрошувачка на енергија. Ниска загуба, заштедете време и напор. Со Копче : копчето е дизајнирано така што лесно можете да се прилагодите за да ја постигнете целта на регулирање на брзината.Лесно вклучете го копчето, лесен за употреба. Добар Работен Век : Стабилен излез. Повеќекратна заштита, заштита од пречекорување, заштита од пренапон, заштита од краток спој, електромагнетна заштита. Широк Опсег На Примена : Погоден За ЛЦД, ЛЕД светлосна лента, мотор, лесна мачка, мини ТВ, 2,5 инчен мобилен хард диск, мобилен ДВД, тв кутија, опрема за полнење , МП3, МП4, мала столна ламба, рутер, прекинувач, конзола за игри, телефон, светилка во боја, камера, опрема за следење. Опсег на параметри : 48w, 0‑24 V прилагодлив дизајн на напон и висококвалитетен материјал, цврст и издржлив. Висока Ефикасност : Висока ефикасност, брзо полнење и мала потрошувачка на енергија. Ниска загуба, заштедете време и напор. Со Копче : копчето е дизајнирано така што лесно можете да се прилагодите за да ја постигнете целта на регулирање на брзината.Лесно вклучете го копчето, лесен за употреба. Добар Работен Век : Стабилен излез. Повеќекратна заштита, заштита од пречекорување, заштита од пренапон, заштита од краток спој, електромагнетна заштита. Широк Опсег На Примена : Погоден За ЛЦД, ЛЕД светлосна лента, мотор, лесна мачка, мини ТВ, 2,5 инчен мобилен хард диск, мобилен ДВД, тв кутија, опрема за полнење , МП3, МП4, мала столна ламба, рутер, прекинувач, конзола за игри, телефон, светилка во боја, камера, опрема за следење. Како Да Се Користи : Потсетник : производот главно се користи за регулирање на брзината, затемнување, регулирање на температурата и други производи. Не е погоден за полнење производи со вградени батерии (не може да се користи за полнење) 1.


За производот

Item Type:
Power Adapter
Material:
Plastic, Fireproof PC
Product Model:
0-24V 2A(1619)
Product Size:
Approx. 11 x 5 x 3cm / 4.3 x 2 x 1.2in
Input Voltage:
100V-240VAC 50/60Hz 2A
Input Line Length:
Approx. 0.5m / 0.5yd
Modulation Mode:
Pulse Width Modulation (PWM)
Output Voltage:
0-24V Adjustable
Output Current:
2A (2000mA)
Output Power:
48W
Output Ripple Noise:
100MV
Output Line Length:
Approx. 1.1m / 1.2in
Power Interface:
Approx. 5.5 x 2.5mm / 0.21 x 0.1in by Default (Approx. 5.5 x 2.1mm / 0.21 x 0.1in for Both)
Working Ambient Temperature:
- 20-40℃
Scope of Application:
Suitable for LCD, LED Light Bar, Motor, Light Cat, Mini TV, 2.5inch Mobile Hard Disk, Mobile Dvd, TV Box, Charging Equipment, Mp3 , Mp4, Small Desk Lamp, Router, Switch, Game Console, Telephone, Color Lamp, Camera, Monitoring Equipment, Massager, Beauty Instrument, Motor, Controller and Other Household , Portable Equipment. :
Package List:
1 x Power Adapter :

Избор на клиент

ЕКСЦЕРТ 2 парчиња Висечки Приврзок За Ароматерапија Метален Дифузер За Есенцијално Масло Шармира Приврзоци За Парфеми ЗА Накит Што Прави
 • Новак

ЕКСЦЕРТ 2 парчиња Висечки Приврзок За Ароматерапија Метален Дифузер За Есенцијално Масло Шармира Приврзоци За Парфеми ЗА Накит Што Прави

DEN 1.67

Нашиот елегантен приврзок за ѓердан е модерен додаток за накит Со елегантен стил и фина изработка, овој

Керчј 2 Пакет Еднократно Меур Чај Чаша, 22оз Широк Устата Пијалак Чаши Со Бамбус Капак, силиконски Ракав &засилувач; Агол Широк Сламки,
 • Новак

Керчј 2 Пакет Еднократно Меур Чај Чаша, 22оз Широк Устата Пијалак Чаши Со Бамбус Капак, силиконски Ракав &засилувач; Агол Широк Сламки,

DEN 367.84

?1€Пакет вредност●комплет за Чаши За Повеќекратна Употреба вклучувајќи 2 парчиња 22 мл широка уста Мејс�

Lyetny Розова Танцување Алпака Лама Сина Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник
 • Новак

Lyetny Розова Танцување Алпака Лама Сина Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник

DEN 127.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Scilogex 73110001 Полиметил метакрилат Прилагодлив волумен на диспенсмејт диспензерот со шише со адаптери за вратот од шише, волумен од
 • Новак

Scilogex 73110001 Полиметил метакрилат Прилагодлив волумен на диспенсмејт диспензерот со шише со адаптери за вратот од шише, волумен од

DEN 2647.04

Scilogex е со седиште во САД, обезбедувајќи врвна лабораториска опрема поддржана од одлична поддршка за под

Snksdgm женски кукавички врат Туника врвови 2022 есен случајна фустани печати со долги ракави пулвер, проточни кошули лабави маички блузи
 • Новак

Snksdgm женски кукавички врат Туника врвови 2022 есен случајна фустани печати со долги ракави пулвер, проточни кошули лабави маички блузи

DEN 2.33

【Премиум материјал】 : Направено од супер мека ткаенина со високо квалитетна ткаенина, добра еластично�

Mxiaoxia Пренослив Хард Диск Пакет 2.5-инчен Хард Диск За Складирање Торба U Диск Заштитни Капак Податоци Кабел Кеси Дигитални Складирање
 • Новак

Mxiaoxia Пренослив Хард Диск Пакет 2.5-инчен Хард Диск За Складирање Торба U Диск Заштитни Капак Податоци Кабел Кеси Дигитални Складирање

DEN 0.67

Големина : 18*13*2см Материјал : оксфорд ткаенина Направете Го Животот Полесен организаторот За Патувања В�

AUTODECO 25 парчиња Микрофибер Алатки За Чистење На Миење Автомобили Комплет Ракавици Крпи Апликаторски Влошки Комплет За Нега На Сунѓер Автомобил
 • Новак

AUTODECO 25 парчиња Микрофибер Алатки За Чистење На Миење Автомобили Комплет Ракавици Крпи Апликаторски Влошки Комплет За Нега На Сунѓер Автомобил

DEN 1.00

Двострана Конструкција Ремени Што Се Повлекуваат Високо Абсорбента за Брзо и Ефикасно Перење...

Хаоди 22 26мм Платно Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3ХР 935 С60 МК2 Нараквица Додаток Нараквица
 • Новак

Хаоди 22 26мм Платно Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3ХР 935 С60 МК2 Нараквица Додаток Нараквица

DEN 2.33

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

САКСТЦДС Домаќинство Материјали Неткаен Ткаенина Складирање Виси Долна Облека Гаќи Градник Чорапи Виси Торба За Складирање Кабриолет торба
 • Новак

САКСТЦДС Домаќинство Материјали Неткаен Ткаенина Складирање Виси Долна Облека Гаќи Градник Чорапи Виси Торба За Складирање Кабриолет торба

DEN 1.67

Лесен за употреба, Спецификациите се многу комплетни, кои можат да бидат наведени, дневна соба серија, с�

Комеморативни комеморативни парички на ветерани на Соединетите Држави, резервоар и авиони сувенир монета од бакарна монета со монета од бакар
 • Новак

Комеморативни комеморативни парички на ветерани на Соединетите Држави, резервоар и авиони сувенир монета од бакарна монета со монета од бакар

DEN 96.00

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Согудио Контејнер ЗА Складирање Храна 15 КГ Контејнер ЗА Складирање Ориз, Кујнски Кутии За Складирање Идеални За Житни Култури, Шпагети Кујна
 • Новак

Согудио Контејнер ЗА Складирање Храна 15 КГ Контејнер ЗА Складирање Ориз, Кујнски Кутии За Складирање Идеални За Житни Култури, Шпагети Кујна

DEN 2922.08

Замислете секој пат кога одење во вашата кујна или оставата, чајната кујна, најде се што е уредно органи�

МНСРУУ Тоалетна Торба Мед Симпатична Бумбари Пчела Виси Шминка Торба за Тоалети 3 ПАРЧИЊА Патување Тоалет Организатор Торби Пренослив
 • Новак

МНСРУУ Тоалетна Торба Мед Симпатична Бумбари Пчела Виси Шминка Торба за Тоалети 3 ПАРЧИЊА Патување Тоалет Организатор Торби Пренослив

DEN 1.67

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : комплетот за перење 3 ПАРЧИЊА вклучува 1 торба за тоалет+1 козметичка торба+1 торба за че

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување Ладилник За Воздух Климатизација Вентилатор за Ладење навлажнување на Вентилатор Со Едно Ладење
 • Новак

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување Ладилник За Воздух Климатизација Вентилатор за Ладење навлажнување на Вентилатор Со Едно Ладење

DEN 1.33

€ 4l голем резервоар за вода, откако ќе се наполни, може да се користи долго време ●Лесни лизгачки тркалц

Анкус Кутии За Перење Во Прав Складирање Со Лажичка Храна За Домашни Миленици Метална Кофа За Контејнери отпорна На Влага Барел За Складирање
 • Новак

Анкус Кутии За Перење Во Прав Складирање Со Лажичка Храна За Домашни Миленици Метална Кофа За Контејнери отпорна На Влага Барел За Складирање

DEN 1587.20

Боја : АСина Број на модел : Барел ЗА Складирање ZLWR05968 Решетка количина : 1 Материјал : Галванизирано желез

Ју ФЕНГ Желка Фигурина Ситница Кутија И Четири Лист Детелина Ситница Кутии Шарки Накит Емајлирани Декоративни Цвет Накит Прстен
 • Новак

Ју ФЕНГ Желка Фигурина Ситница Кутија И Четири Лист Детелина Ситница Кутии Шарки Накит Емајлирани Декоративни Цвет Накит Прстен

DEN 684.80

Убава кутија за ситници за желки за вашите ситници, големина приближно 3 "*2" ГОЛЕМИНА : 2,5 Л*2Х инчи.Прекрас

Организатори на обетки Дадиј 25 решетки за подароци за бонбони за бонбони на вineубените, кутија за чоколади, свадба Божиќна забава, девојче
 • Новак

Организатори на обетки Дадиј 25 решетки за подароци за бонбони за бонбони на вineубените, кутија за чоколади, свадба Божиќна забава, девојче

DEN 2.00

Материјал од одделение за храна : Пластичниот ентериер е изработен од материјал за домашно милениче од �