15 Фаза Универзална Туш Вода Филтер Касети Намалува Хемикалии &засилувач; Хлор, Тврда Вода, Враќа Рн Рамнотежа-Замена За Сите Слични Туш Системи

15 Фаза Универзална Туш Вода Филтер Касети Намалува Хемикалии &засилувач; Хлор, Тврда Вода, Враќа Рн Рамнотежа-Замена За Сите Слични Туш Системи

DEN 966.40

Достапност

ЧИСТА, ОМЕКНЕ ВОДА - помага брзо отстранување на хлор флуорид тешки метали и други талог и го инхибира растот на скалата во кадата за капење ФИЛТЕР ЗА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ ВО 15 ФАЗИ-Универзалниот филтер за туширање содржи неколку слоеви за филтрирање : активиран јаглерод, КДФ 55, калциум сулфит, памучна и метална мрежа, турмалински топчиња, германиум и керамички топчиња со магнетна енергија. Тоа е тестиран и ефикасен состав за чистење на тврда вода за туширање. ПОСТОЈАН ПРИТИСОК на ВОДАТА - нашиот вграден филтер за вода со високи перформанси нема да го намали постојниот притисок на водата за подобрено плакнење. За чувствително миење на телото на кожата. Ова ќе помогне да се отстрани со ' рѓа и железо. ИНСТАЛИРА во МИНУТИ - Вграден филтер за туширање е направен за домашни системи со стандарден притисок и има универзални врски вештерка работа со сите видови туш. Кертриџот мора да се менува на секои 5-6 месеци за 4 членови на семејството. КОМПЛЕТНА КОМПАТИБИЛНОСТ-може да се стави над глава, рачни, врнежи и комбо туш глави за разноврсна домашна употреба. ЧИСТА, ОМЕКНЕ ВОДА - помага брзо отстранување на хлор флуорид тешки метали и други талог и го инхибира растот на скалата во кадата за капење. ФИЛТЕР ЗА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ ВО 15 ФАЗИ-Универзалниот филтер за туширање содржи неколку слоеви за филтрирање : активиран јаглерод, КДФ 55, калциум сулфит, памучна и метална мрежа, турмалински топчиња, германиум и керамички топчиња со магнетна енергија.


За производот

Избор на клиент

Урбанфит Стол За Вежбање Стол За Јога, Швајцарија, Стабилност И Топки За Канцелариска Рамнотежа-Користете За Седење, Вежби За Бременост
  • Новак

Урбанфит Стол За Вежбање Стол За Јога, Швајцарија, Стабилност И Топки За Канцелариска Рамнотежа-Користете За Седење, Вежби За Бременост

DEN 1.33

Оваа основа обезбедува стабилност и помага во рамнотежата додека седите на врвот на столот за јога топк

Нкубр Медуза Лава Светилка, Желе Риба Резервоар 17 Боја Предводена Промена На Расположението Светлина Аквариум Со Далечински Управувач,
  • Новак

Нкубр Медуза Лава Светилка, Желе Риба Резервоар 17 Боја Предводена Промена На Расположението Светлина Аквариум Со Далечински Управувач,

DEN 1.33

Медуза Лава Светилка Од Океанот : нкубр медуза светилка е трендовски нов извор на светлина може да ја до�

Случај со молив во Мулан
  • Новак

Случај со молив во Мулан

DEN 2.67

Официјално лиценциран производ од Пирамида Интернешнл ПВЦ материјал за да се направи издржлив и долгот

Ironелезен раб за завојување клешти dezirzjjx свиткани директно листови за летање клешти метал поранешна алатка за свиткување на рака
  • Новак

Ironелезен раб за завојување клешти dezirzjjx свиткани директно листови за летање клешти метал поранешна алатка за свиткување на рака

DEN 388.64

Се користи за обработка на свиткување на метален лим, лим од не'рѓосувачки челик, пластика и други матер�

Детектори на скриени фотоапарати, анти-спин скриени уреди Детектор за детектор со големина на џеб, RF сигнал за грешки GPS Tracker скриен
  • Новак

Детектори на скриени фотоапарати, анти-спин скриени уреди Детектор за детектор со големина на џеб, RF сигнал за грешки GPS Tracker скриен

DEN 0.33

Откривање на GPS trackers Откривање на скриени фотоапарати Откривање на уреди за прислушување 【Заштита на п�

Меур облик на лепливи белешки Супер лепливи белешки Пакет од 4 влошки, 100 листови по подлога, 76 мм x 76 мм дополнителни лепливи белешки за
  • Новак

Меур облик на лепливи белешки Супер лепливи белешки Пакет од 4 влошки, 100 листови по подлога, 76 мм x 76 мм дополнителни лепливи белешки за

DEN 2.33

Вклучува : Овие лепливи белешки се 76мм х 76мм и доаѓаат во пакет од 4 влошки, 100 листови по подлога (Случајн�

Комплет ЗА Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Чистење Оџаци Со Најлонска Прачка И Глава На Четка, Комплет За Четки
  • Новак

Комплет ЗА Чистење Оџаци ЛАНГФЕНГ Комплет За Чистење Оџаци Комплет За Чистење Оџаци Со Најлонска Прачка И Глава На Четка, Комплет За Четки

DEN 2.33

Односи со јавностаНашите флексибилни прачки се закривени и валани до 45 степени за чистење и одење до аг�