X - DREE 30 Парчиња 5mmx20mm 250V 3.5 Брзо Брзо Акција Кертриџ Стакло Осигурувач F3. 5AL250V(30 pezzi 5mmx20mm 220V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ 3.5 Фузибилна rapido a cartuccia ad azione Rapida F3. 5AL250V

X - DREE 30 Парчиња 5mmx20mm 250V 3.5 Брзо Брзо Акција Кертриџ Стакло Осигурувач F3. 5AL250V(30 pezzi 5mmx20mm 220V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ

DEN 552.00

Достапност

Име На Производот : Осигурувачи Од Стаклени Цевки;Количина : 30 Карактеристики : Брз Удар(Ѓ) Низок Капацитет На Кршење(Л);Номинален Напон : 250В. Номинална Струја : 3,5 А;Големина На Телото : 5 х 20мм/ 0,2" х 0,8"(Д*Л). Материјал : Стакло, Метал;Боја : Сребрен Тон, Јасен(Материјал : ветро, метало, боја : тоно аргенто, траспаренте. Тежина : 20гр;Пакет : 30 х Стаклени Цевки Осигурувачи(Пезос : 20 г; Конфезија : 30 х Фузибили по туби ди ветро. Име На Производот : Осигурувачи Од Стаклени Цевки;Количина : 30. Карактеристики : Брз Удар(Ѓ) Низок Капацитет На Кршење(Л);Номинален Напон : 250В. Номинална Струја : 3,5 А;Големина На Телото : 5 х 20мм/ 0,2" х 0,8"(Д*Л). Материјал : Стакло, Метал;Боја : Сребрен Тон, Јасен(Материјал : ветро, метало, боја : тоно аргенто, траспаренте. Тежина : 20гр;Пакет : 30 х Стаклени Цевки Осигурувачи(Пезос : 20 г; Конфезија : 30 х Фузибили по туби ди ветро. 30 Парчиња 5ммх20мм 250В 3.5 Стаклен Осигурувач Со Брзо Брзо Дејство Ф3, 5ал250вфеатури : 250в Номинален Напон, 3,5 Номинална Струја, 5 х 20мм Спецификација, Брз Удар, Низок Капацитет на Кршење, Осигурувачи Од Стаклени Цевки.


За производот

Избор на клиент

VTSYIQI AEV-20000 Електричен двојна колона Вертикална тест за тестирање на моторизирана сила за тестирање на сила максимално оптоварување 20000n
  • Новак

VTSYIQI AEV-20000 Електричен двојна колона Вертикална тест за тестирање на моторизирана сила за тестирање на сила максимално оптоварување 20000n

DEN 2.00

Електрично оптеретување, регулирање на брзината на брзина, погон на менувачот Компактна структура и ст�

GCN СВЕТЛО 10 Пакет 6 Инчен LED Вдлабнато Таванско Светло Со Разводна Кутија, Затемнето 12w 1000LM, 3000k/4000K/5000K Избрано, Безжично Led Вдлабнато
  • Новак

GCN СВЕТЛО 10 Пакет 6 Инчен LED Вдлабнато Таванско Светло Со Разводна Кутија, Затемнето 12w 1000LM, 3000k/4000K/5000K Избрано, Безжично Led Вдлабнато

DEN 2.67

3 Опции За Бои : Ако не сте сигурни која боја е соодветна за вас, овие LED вдлабнати светла се најдобриот из�

Fielect 2pcs Тестерски шрафцигер, струјно тестер Пен за електричен контакт напон на напон со двојна глава слот Филипс, детектор за шрафцигер
  • Новак

Fielect 2pcs Тестерски шрафцигер, струјно тестер Пен за електричен контакт напон на напон со двојна глава слот Филипс, детектор за шрафцигер

DEN 0.67

【Параметар】 Тест напон : 100500 V; Тип на коло : AC; Режим на приказ : неонска цевка; Тип на глава на тест : рамн�