Повторете го FH16-10 10 PACK ATC/ATO inline 16awg држач на осигурувачи со 10 парчиња 10a 15a осигурувачи

Повторете го FH16-10 10 PACK ATC/ATO inline 16awg држач на осигурувачи со 10 парчиња 10a 15a осигурувачи

DEN 1.33

Достапност

ATC/ATO во линија на Fuseholder Тешка жица со црвена моќност 16awg, заштитни кола и електрична опрема. Тесно вклопување водоотпорен капак за отпорен на влага, водоотпорни перформанси и доказ за прашина. Wireицата за држачи на осигурувачи е изработена од чист бакар без кислород како спроводник за да се обезбеди одлична електрична спроводливост. Пакет вклучува : 10 x држач за влечење, осигурувач од 10 x 10a, осигурувач од 10 x 15 A.


За производот

Избор на клиент

X-Dree 4 PCS мултиметар 4мм конектор за банана со алигаторски клип тест за сондата за сонда 1м долг (4 парчиња мултиметро 4мм Кононт А банана
  • Новак

X-Dree 4 PCS мултиметар 4мм конектор за банана со алигаторски клип тест за сондата за сонда 1м долг (4 парчиња мултиметро 4мм Кононт А банана

DEN 891.20

Големина на конекторот за банана : 4,7 x 1,5см / 1,85 "x 0,6" (L*W); Земја на производство : Кина; Материјал : мек сили�

Е26/ Е27 3 Адаптер За Приклучок За Сијалица, Поларизиран Штекер За Светло, Приклучок За Приклучок За Приклучок За Приклучок За Приклучок,
  • Новак

Е26/ Е27 3 Адаптер За Приклучок За Сијалица, Поларизиран Штекер За Светло, Приклучок За Приклучок За Приклучок За Приклучок За Приклучок,

DEN 1.00

Адаптер За Приклучок За Сијалица 3 Дизајн На Штекер : адаптерот за приклучок за светло е дизајн на штекер

Челично Електрично Куќиште, Водоотпорна Метална Разводна Кутија Ип66 Ѕидна Кутија За Излез На Проектот, Внатрешен/Надворешен Контролен
  • Новак

Челично Електрично Куќиште, Водоотпорна Метална Разводна Кутија Ип66 Ѕидна Кутија За Излез На Проектот, Внатрешен/Надворешен Контролен

DEN 1279.84

●Ip66 Одделение Q Водоотпорен и временски дизајн, со гумена заптивка за заштита на електричните врски за �

Гофи мултиметарски комплети за тестирање мулти -тип конектор заменливи совети за сондата Електронски дигитален мултиметар повеќе
  • Новак

Гофи мултиметарски комплети за тестирање мулти -тип конектор заменливи совети за сондата Електронски дигитален мултиметар повеќе

DEN 998.40

Опреми со мулти тип конектор и помоќен Рачката е изработена од силика гел, кој е издржлив и има подобар з

Аексит црни изолирани тестери за тестирање на алигаторски тестови за тестирање на пролетни напонски тестери натоварени клипови
  • Новак

Аексит црни изолирани тестери за тестирање на алигаторски тестови за тестирање на пролетни напонски тестери натоварени клипови

DEN 1.00

Име на производот : Алигаторски клип; Материјал : пластика, метал Боја : Црн, сребрен тон; кабелски холиам�

QXUJI 5 групи 1М тест води поставени со алигаторски клипови, црвени и црни клипови со алигатор, електрични клипови за гатари, двојни скокачки
  • Новак

QXUJI 5 групи 1М тест води поставени со алигаторски клипови, црвени и црни клипови со алигатор, електрични клипови за гатари, двојни скокачки

DEN 191.52

Апликација : Водечките алигатор се погодни за повеќето лесни електроника или лабораториски работи за е�

Адаптер за приклучок за патувања во Јужна Африка, 3 Prong основана САД до која било земја од типот М, како што се Боцвана, Непал Пакистан,
  • Новак

Адаптер за приклучок за патувања во Јужна Африка, 3 Prong основана САД до која било земја од типот М, како што се Боцвана, Непал Пакистан,

DEN 1568.00

Адаптер за приклучок од типот М Јужна Африка изгледа слично на индискиот приклучок за триаголен тип Д Н�

Мерач на енергија kWh метар 3 фаза 4p kWh метар потрошувачка на енергија Електричен мерач на електрична енергија за системи за мерење на
  • Новак

Мерач на енергија kWh метар 3 фаза 4p kWh метар потрошувачка на енергија Електричен мерач на електрична енергија за системи за мерење на

DEN 1265.60

Производот има стабилни перформанси и може да работи стабилно во опсег од 2055 Целзиусови степени Потрош�

Ами/МИДИ Осигурувачи, 60а-1
  • Новак

Ами/МИДИ Осигурувачи, 60а-1

DEN 1.00

Димензии на пакетот : 0,75 H x 4,5 L x 1,5 W (инчи) Осигурувачи од типот со брзо дејство идеални за електронски уре