Минијатурен Прекинувач, 15 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 1 Столб, Стил на Монтирање На Површинска/ДИН Шина, СЕРИЈА QOU

Минијатурен Прекинувач, 15 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 1 Столб, Стил на Монтирање На Површинска/ДИН Шина, СЕРИЈА QOU

DEN 204.48

Достапност

● Ставка : Минијатурен Прекинувач ● Број На Столбови : 1. ● Тип На Прекинувач : Стандард. ● Монтирање : Монтирање На Единица. ● Ставка : Минијатурен Прекинувач. ● Број На Столбови : 1. ● Тип На Прекинувач : Стандард. ● Монтирање : Монтирање На Единица. КВО115 Минијатурен Прекинувач, Стандард За Тип На Прекинувач, Број На Столбови 1, Рејтинг НА ЕДНОНАСОЧЕН Напон 48 V DC, Вклучување На Активаторот На Прекинувачот, Површина/ШИНА За Монтирање На Прекинувачот, Компатибилна Табла/Центар За Оптоварување СЕРИЈА QO, Фаза Единечна, СЕРИЈА QOU, За Употреба Со Опрема За Климатизација и Ладење, Греење, Приклучок За Приклучок Со Дупчиња.


За производот

Избор на клиент

HFBTE бетонски пределни локатори за локатор на челична лента за детектор за бетонски заштитен слој тестер за утврдување на положбата за
  • Новак

HFBTE бетонски пределни локатори за локатор на челична лента за детектор за бетонски заштитен слој тестер за утврдување на положбата за

DEN 2.00

❤❤ (1) Тестер за положба на челична лента JY8 S се користи за да се утврди положбата и дистрибуцијата на че�

Прекинувач за сензори за сензори за движење Сензор за сензори со сензори за сензори со релеј инфрацрвено активиран прекинувач AC85-265V
  • Новак

Прекинувач за сензори за сензори за движење Сензор за сензори со сензори за сензори со релеј инфрацрвено активиран прекинувач AC85-265V

DEN 132.64

Боја : Црна Работна температура : 10 степени до 40 степени Материјал : Пламен ретардант апс Агол на открива�

Сина цветна пеперутка 1 банда празна светлина за покривање Декоративни единечни wallидни плочи за прекинувачи на плочи кујна спална
  • Новак

Сина цветна пеперутка 1 банда празна светлина за покривање Декоративни единечни wallидни плочи за прекинувачи на плочи кујна спална

DEN 3.33

Средна големина 5 × 3 × 0,2 инчи Лесна замена на која било wallидна плоча со иста конфигурација Изработено од

5 парчиња мини волтметар, мини дигитален волтметар 0,36 инчен LED дигитален цевка мини волтметар DC 0-100V 3-жичен напонски тестер мерач 5 бои
  • Новак

5 парчиња мини волтметар, мини дигитален волтметар 0,36 инчен LED дигитален цевка мини волтметар DC 0-100V 3-жичен напонски тестер мерач 5 бои

DEN 189.92

Висок квалитет : Трижичен LED волтметар е изработен од висококвалитетни материјали, материјали за заштит

Футрола За Држач за осигурувачи, Држач За Осигурувачи Со Капаче За Завртки, Држач За Осигурувачи Од Индустриска Пластична Стаклена Цевка Pa66
  • Новак

Футрола За Држач за осигурувачи, Држач За Осигурувачи Со Капаче За Завртки, Држач За Осигурувачи Од Индустриска Пластична Стаклена Цевка Pa66

DEN 1.33

Погоден за Осигурувачи Од Стаклени Цевки 5х20мм Изработен од висококвалитетна тешка пластика и метал, от

Покривање на домашната врата, капакот на тастатурата за контрола на пристапот, водоотпорен метал заштитен капак за безжичен видео -врата, систем
  • Новак

Покривање на домашната врата, капакот на тастатурата за контрола на пристапот, водоотпорен метал заштитен капак за безжичен видео -врата, систем

DEN 3.00

Selegeleted Material со висок квалитет : Нашата покривка на вратата на прстенот е внимателно изработен од високок

Машина за чистење на ласерско рачно рачно рачно влакно за ласерска машина за чистење на ласерско чистење во вода, ладно ол-во-една шасија
  • Новак

Машина за чистење на ласерско рачно рачно рачно влакно за ласерска машина за чистење на ласерско чистење во вода, ладно ол-во-една шасија

DEN 1.33

Континуирано работење без да се запали леќите Кликнете двапати на прекинувачот за да започнете со чист�