Апликација туја Паметен WiFi Излез СО USB Порта, 5V 2.4 USB Полнач Излез Компатибилен Со Alexa, Google Асистент, ETL&засилувач; FCC Наведени, KS-15T/WU, Вајт

Апликација туја Паметен WiFi Излез СО USB Порта, 5V 2.4 USB Полнач Излез Компатибилен Со Alexa, Google Асистент, ETL&засилувач; FCC Наведени,

DEN 729.44

Достапност

€Wifi Функција Оваа паметна usb wall outlet поддршка Wi Fi( IEEE8024 Ghz), може да ги контролира вашите електрични уреди преку бесплатна АПЛИКАЦИЈА Tuya "Smart Life". Андриод и иос поддржани. €USB Излез Тоа е со една ГОЛЕМА брзина USB порта за полнење : 5 V 2. Може да ги задоволи вашите дневни паметни телефони, Таблети или други електронски уреди за полнење. ●Alexa & Google Home ® tuya софтверот е компатибилен Со Alexa & google home, контролни уреди од вашиот глас или АПЛИКАЦИЈАТА "Smart Life". Гласовниот Асистент не е вклучен. ●Отпорен на манипулации 15а 110В-240ВАЦ 60хз паметни WIFI USB излезни садови со механизам за бленда го блокираат пристапот до контактите освен ако приклучокот не е целосно вметнат. Тоа е многу побезбедно за децата и старите луѓе. ●Обезбедување квалитет● Овој Wi Fi Паметен USB Излез е во согласност со Дел 15 Од Правилата НА FCC. Проп65, Етл И ФКЦ Наведени. Тоа е паметен штекер, ИСТО така USB штекер, кој може широко да се користи за дневна соба, кревет, соба за цртање, домашна канцеларија, детска соба итн. Оценка : 15А 125ВАЦ 60хз. USB Излез : 5 V 2. Wifi Стандард : IEEE802. Безжична Фреквенција : 2. Запаливост : Номинален V-0 НА УЛ94. Работна Температура : - 10с до 40. Материјал За Тело/Покривање : Термопластика. Завршување : Назад И Страна. Ѕидна плоча, Завртки и Упатство За Употреба. Ѕидна плоча, Завртки и Упатство За Употреба. USB-Ѕидниот Штекер НА KEYGMA/Паметните Wi Fi Дуплекс Садови Отпорни на Манипулации нудат можности за полнење со голема моќност за брзо да ги активирате вашите електронски уреди! Контролирајте ги електричните ставки преку АПЛИКАЦИЈАТА за телефон и паметните приклучоци насекаде со користење на бесплатната Апликација Туја "Паметен Живот".


За производот

Избор на клиент

Прекинувач за светло за емитување на светлина за емитување на светлина 2PCS Прилагодливи режими Брзини на контролорот со низок профил на
  • Новак

Прекинувач за светло за емитување на светлина за емитување на светлина 2PCS Прилагодливи режими Брзини на контролорот со низок профил на

DEN 111.84

Име на производот : Dimmer SwitchSize : 42x12x3mm / 1.Панак Вклучен : 2pcs светло за емитување на светлина на диоди ленти...

БЕФИА АЦ 220В 2000В СКР Напон Регулатор Затемнување Затемнувачи Мотор Брзина Контролор Термостат Електронски Напон Регулатор Модул
  • Новак

БЕФИА АЦ 220В 2000В СКР Напон Регулатор Затемнување Затемнувачи Мотор Брзина Контролор Термостат Електронски Напон Регулатор Модул

DEN 0.67

Регулација на напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50220 V Поврзете го овој уред со светилка или домашен апарат во се�

Gowe 12mm-, 6xWS+IWRC Електричен галванизиран челичен жица за челична жица за напојување со лопата за кревање кабел за влечење влечење на влечење
  • Новак

Gowe 12mm-, 6xWS+IWRC Електричен галванизиран челичен жица за челична жица за напојување со лопата за кревање кабел за влечење влечење на влечење

DEN 399.84

Опис на производот; Електрично галванизирано јаже за челична жица за електрична енергија за кревање ка�

Акде 10а Осигурувач!Црвена Жолта Зелена Сина Црна Рокер Прекинувач Сплотена C14 IEC320 Приклучок За Приклучок За Приклучок За Осигурувачи
  • Новак

Акде 10а Осигурувач!Црвена Жолта Зелена Сина Црна Рокер Прекинувач Сплотена C14 IEC320 Приклучок За Приклучок За Приклучок За Осигурувачи

DEN 2.33

100% Сосема Ново! Име На Производот : Осигурувач За Прекинувач За Напојување Материјал (Надворешен) : , Мета

10рпм ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА Црв Менувач Мотор 12в Висок Вртежен Момент Намалување Менувач Кутија Со Енкодер Силни Само-Заклучување 6мм Излез Вратило
  • Новак

10рпм ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА Црв Менувач Мотор 12в Висок Вртежен Момент Намалување Менувач Кутија Со Енкодер Силни Само-Заклучување 6мм Излез Вратило

DEN 2.33

КАРАКТЕРИСТИКИ : насоката на излезното вратило На Менувачот на вратилото на моторот е распоредена верт�

Quul Дигитален мултиметар Професионалниот капацитет Транзистор Транзистор Тестер на батерија 6000 Автоматски AC волтметар квадратен метар
  • Новак

Quul Дигитален мултиметар Професионалниот капацитет Транзистор Транзистор Тестер на батерија 6000 Автоматски AC волтметар квадратен метар

DEN 6104.48

Приказ (ЛЦД) : 6000 брои Се движи : Автоматски / прирачник Метод на мерење : Рачен режим + интелигентно препоз

Солисед 5/6 ИНЧЕН ЛЕР Може Да Свети Прилагодливи Вдлабнати Светла, Комплет За Конверзија На Вдлабнати Светла, Надградба На Осветлување, 12w=60W,
  • Новак

Солисед 5/6 ИНЧЕН ЛЕР Може Да Свети Прилагодливи Вдлабнати Светла, Комплет За Конверзија На Вдлабнати Светла, Надградба На Осветлување, 12w=60W,

DEN 799.84

Лесно за инсталирање ова led вдлабнато осветлување 6 инчи со дизајн заштитен со патент за инсталирање то�