ACE LED ДИОДИ AC-50CD1. 4APC7 50 вати Wond-R Стапче Постојана Струја Програмабилен Led Драјвер

ACE LED ДИОДИ AC-50CD1. 4APC7 50 вати Wond-R Стапче Постојана Струја Програмабилен Led Драјвер

DEN 1072.00

Достапност

Постојана Струја ПРЕДВОДЕНА Возачот Влезен Напон : 120-277 V. Влезна Фреквенција : 50/60 Hz. Излезна Струја : 400ma-1400ma, 1400ma стандардно. Излезен Напон : 15-55В.4АПЦ7 ЛЕД Драјвер. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЛЕД Драјвер, 50w, 400-1400m A, 120-277 V, 0-10v Затемнување, Програмабилно Програмабилно, Дигитално, Широк Опсег Прилагодлива Струја И Затемнување Карактеристики На Производот ВЛЕЗЕН Напон НА ДРАЈВЕРОТ СО Постојана Струја : 120-277 V Влезна Фреквенција : 50/60 Hz Излезна Струја : 400m A-1400m A, 1400ma стандарден Излезен Напон : 15-55v ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ : 50w заштита од отворен/краток спој 0-10 ВЛАЖНИ ЛОКАЦИИ ЗА затемнување ТИП HL КЛАСА P UL Наведена Класа 2 Семејство : Wond-R Стапче Затемнет Опсег : 1-100% Максимална Температура На Куќиштето : 194°F/90°c МИН ПОЧЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : -40°f/-40°c гаранција : 5 години врз основа на максималните димензии на производот (l x w x h) : 6.22" ИНСТАЛАЦИЈА максималното далечинско растојание за инсталација Е 18 стапки лед-куќиштата ЗА возачи ТРЕБА ДА БИДАТ ЗАЗЕМЈЕНИ LED ДРАЈВЕРИТЕ Треба Да Се Инсталираат Во Електрични Куќишта 8 Awg 600v/105c Потребни Се Заглавени Бакарни Оловни Жици За Инсталација претходно програмирани НА 1400 MA.


За производот

Избор на клиент

GOWE аналогни излезен мозочен удар Линеарен стринг потенциометар кабел Трансдуцер за извлекување на сензорот за положба на жицата за
  • Новак

GOWE аналогни излезен мозочен удар Линеарен стринг потенциометар кабел Трансдуцер за извлекување на сензорот за положба на жицата за

DEN 3.33

Опис на производот; Аналогни излезен мозочен удар Линеарен стринг потенциометар кабел Трансдуцер на из

Производи на Airmont AP-10412, празна wallидна плоча од не'рѓосувачки челик, 2 банда стандардна големина 4,50 x 4,57 корозија и отпорна на топлина,
  • Новак

Производи на Airmont AP-10412, празна wallидна плоча од не'рѓосувачки челик, 2 банда стандардна големина 4,50 x 4,57 корозија и отпорна на топлина,

DEN 0.67

Материјал Овие празни wallидни плочи од не'рѓосувачки челик со 2 банди се направени од не'рѓосувачки не'рѓ

ЗАГО 20 Пакети 5cct Преклопен 6 Инчен Led Диск Светлосна Површина Монтирање Низок Профил Вдлабнат Тавански Прицврстувач За J Кутија,
  • Новак

ЗАГО 20 Пакети 5cct Преклопен 6 Инчен Led Диск Светлосна Површина Монтирање Низок Профил Вдлабнат Тавански Прицврстувач За J Кутија,

DEN 1919.84

€ 5 CCT ПРЕФРЛУВАЊЕ : ZAGO 5cct Таванот Диск светлина 6 инчен вклучува 5 различни температури на бојата поле из�

НОВОЦЕ 50А 2П Спд Прекинувач За Преостаната Струја Со Пренапон На Преоптоварување Со Заштита Од Гром Заштитник Од Истекување НА Мкб
  • Новак

НОВОЦЕ 50А 2П Спд Прекинувач За Преостаната Струја Со Пренапон На Преоптоварување Со Заштита Од Гром Заштитник Од Истекување НА Мкб

DEN 1529.60

Прекинувач Панели Прекинувач Панели Функција : 1.Заштита Од Преоптоварување2.Заштита Од Истекување3.Заш�

ТРЕТИРАЈ ГО животот 3 Начин Паметен Затемнувач Прекинувач 2 Пакет, 2 Господар 3 Начин Затемнети Светлосни Прекинувачи, 2.4 GHz Паметен
  • Новак

ТРЕТИРАЈ ГО животот 3 Начин Паметен Затемнувач Прекинувач 2 Пакет, 2 Господар 3 Начин Затемнети Светлосни Прекинувачи, 2.4 GHz Паметен

DEN 0.33

Обезбедени 24 GHz Wifi Мрежа Ве молиме скенирајте ГО QRкодот за да ја преземете АПЛИКАЦИЈАТА Притиснете и зад