Feer Professional Digital Digital Clue за броење на броењето мултиметар Ammeter Transistor кондензатор автоматски напон Тестер електричен

Feer Professional Digital Digital Clue за броење на броењето мултиметар Ammeter Transistor кондензатор автоматски напон Тестер електричен

DEN 3.33

Достапност

Име на производот : Затегнување на амметри Напон на наизменична струја : 450 V. Струја на AC : 20-200-400 A. Отпорност (Ом) : 200к. Име на производот : Затегнување на амметри. Напон на наизменична струја : 450 V. Струја на AC : 20-200-400 A. Отпорност (Ом) : 200к. Име на производот : Затегнување на амметри.AC Напон : 450 V.AC Струја : 20-200-400 A.Resistance (OHM) : 200 K.Buzzer Функција : Дасмакс LCD дисплеј : Дата Држете Функција : Yes Max Display : 1999 Battery Type : 2 x 1.5 V (AAA батерија) (Не е вклучено) Боја : Bluemateal : Пластика, електронски делови (L X W X H) : 205 x 5 x 25 mmweight : Приближно. 250gcable должина : приближно. 0,8 MPackage : 1 x Clamp Digital Multimeter1 X Тест LEADS1 x Упатство за употреба на корисникот и тест за диоди.


За производот

Избор на клиент

Јутагос 1pcs Опрема Мотор Конец Флип N20 Намалување На Брзината Мото M3x55mm DC 6V 600RPM Олово Завртка Навој Излез Вратило За Лифтови Опрема
  • Новак

Јутагос 1pcs Опрема Мотор Конец Флип N20 Намалување На Брзината Мото M3x55mm DC 6V 600RPM Олово Завртка Навој Излез Вратило За Лифтови Опрема

DEN 1336.00

●Параметри● Напон : DC 6 V;Брзина : 600 RPM;Дијаметар На Излезното Вратило : M3;Должина На Излезното Вратило : 55

Светло Сокет Сенка Прстени, 8 ПАРЧИЊА Е27 Светилка Сенка Адаптер Прстен Пластични Навој Светлината Приклучок Редуктор Јака Прстен Задржување
  • Новак

Светло Сокет Сенка Прстени, 8 ПАРЧИЊА Е27 Светилка Сенка Адаптер Прстен Пластични Навој Светлината Приклучок Редуктор Јака Прстен Задржување

DEN 111.84

ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈНпрстените на адаптерот за сенка на Светилката се применуваат за инсталација и употреб�

Кандер за живина од балуу - 2 парчиња тестер за тестирање на јајце -тестови за јајца од јајце -тест за пластични јајца - светкави јајца
  • Новак

Кандер за живина од балуу - 2 парчиња тестер за тестирање на јајце -тестови за јајца од јајце -тест за пластични јајца - светкави јајца

DEN 3.33

пластика Опрема за ладна инкубација Лесна за ракување Едноставно поставете го јајцето на врвот на црно�

Vgongtech 100ft фиберглас кабел за влечење на кабел преку wallидна риба лента Електрична риба лента канали за род жица кабел за влечење кабел
  • Новак

Vgongtech 100ft фиберглас кабел за влечење на кабел преку wallидна риба лента Електрична риба лента канали за род жица кабел за влечење кабел

DEN 0.67

【Флексибилна и ригидност】 : Не можете да користите никаков уред за риболов кој беше ригиден или голем? �

Ракулети 2 Пакет Проектна Кутија IP65 Водоотпорна Разводна Кутија ABS Пластични Црни Електрични Кутии DIY Електронски Проект Куќиште За Напојување
  • Новак

Ракулети 2 Пакет Проектна Кутија IP65 Водоотпорна Разводна Кутија ABS Пластични Црни Електрични Кутии DIY Електронски Проект Куќиште За Напојување

DEN 223.84

●Големина+ Надворешна големина на проектната кутија : 4,53 "x3, 54" x2, 17 "(115 x 90 x55 mm); Внатрешна големина на про�

WDBBY мултиметарски пенкало тип мерач 4000 брои не контакт со AC/DC отпорност на напон за капацитивност на диоди тестер алатка за тестер за континуитет
  • Новак

WDBBY мултиметарски пенкало тип мерач 4000 брои не контакт со AC/DC отпорност на напон за капацитивност на диоди тестер алатка за тестер за континуитет

DEN 0.67

Мерење на напон на AC / DC , мерење на струја на наизменична струја (MA) , мерење на отпорност , мерење на д

Ами/МИДИ Осигурувачи, 60а-1
  • Новак

Ами/МИДИ Осигурувачи, 60а-1

DEN 1.00

Димензии на пакетот : 0,75 H x 4,5 L x 1,5 W (инчи) Осигурувачи од типот со брзо дејство идеални за електронски уре

Оаустект Градежни Стринг Светла ПРЕДВОДЕНИ Индустриски Одделение,Супер Светла Стринг Работа Светла Најдобро За Градилишта, Реновирање,Рудникот,
  • Новак

Оаустект Градежни Стринг Светла ПРЕДВОДЕНИ Индустриски Одделение,Супер Светла Стринг Работа Светла Најдобро За Градилишта, Реновирање,Рудникот,

DEN 4015.84

●Нови надградби и Заштеда на Пари ● 20 глава, 10 W по светилка, вкупно 200 W 20000lm, идеална замена на традицион�