4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 70.5x74.1 mm

4 парчиња Поликарбонат Hubcentric Rings Hub Centric Rings 70.5x74.1 mm

DEN 367.84

Достапност

Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 70,5мм до (страна на тркалото) : 74,1мм. Комплет од четири прстени за центри на поликарбонат. Отстранува вибрации од не -центрични тркала на вашиот автомобил. Големина на центар (страна на возилото) : 70,5мм до (страна на тркалото) : 74,1мм.


За производот

Избор на клиент

Преносен преносен компресор за воздух Преносна воздушна пумпа за мини -велосипед пумпа за велосипед алуминиумска легура на рачна вода
  • Новак

Преносен преносен компресор за воздух Преносна воздушна пумпа за мини -велосипед пумпа за велосипед алуминиумска легура на рачна вода

DEN 502.40

Високо квалитетен материјал со високо квалитетен материјал и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго �

Hubcaps OMAC 16 инчи за Mitsubishi црни и црни 4 компјутери. Покривање на бандажи на тркалото - капачиња за центри - Замена на надворешната гума
  • Новак

Hubcaps OMAC 16 инчи за Mitsubishi црни и црни 4 компјутери. Покривање на бандажи на тркалото - капачиња за центри - Замена на надворешната гума

DEN 3.33

Вклучени се 30 Hubcaps Направено во Италија, направено од PA66 M20 + PP ABS за подобри перформанси на отпор Двоен сл�

СОРОПАРТС ЗА ЛУГ Ореви M12X1.25 Орев на отворено крајно тркало, седиште за кисела желади, фалсификувани ореви за тркачки заклучувања
  • Новак

СОРОПАРТС ЗА ЛУГ Ореви M12X1.25 Орев на отворено крајно тркало, седиште за кисела желади, фалсификувани ореви за тркачки заклучувања

DEN 607.36

? M12*1,5 Погоден модел : M12*15 е за Хонда, Тојота, Митсубиши, Мазда, Лексус (освен LX), Акура, Киа, Јагуар, Лотус, Ф�