Сојузнички месинг MT-24U Montero Collection Upright Tissue Reser Roll Holder Harder, Matte Black

Сојузнички месинг MT-24U Montero Collection Upright Tissue Reser Roll Holder Harder, Matte Black

DEN 0.33

Достапност

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Производите се обезбедени со ограничена гаранција за живот. Достапно во најразлични завршувања на дизајнерот на живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Производите се обезбедени со ограничена гаранција за живот. Достапно во најразлични завршувања на дизајнерот на живот. Овој модерен држач за тоалетно ткиво од колекцијата Монтеро се вклопува во кој било декор на бања, која се движи од модерни до традиционални, и сите стилови помеѓу. Направено од најдобрите висококвалитетни цврсти месинг материјали и завршени во финишот на дизајнерот за живот, овој прекрасен држач за тоалетно ткиво е исклучително привлечен, но многу функционален. Држачот на ткивото може да се користи како примарно снабдување или да се задржи резервно ролна на тоалетното ткиво на удобна локација. Држачот на ткивата доаѓа со вертикалната лента, заградата за монтирање на wallидот и хардверот неопходен за инсталирање на држачот. Без разлика дали вашиот декор за бања има традиционален стил на стариот свет или почист, посовремен дизајн, колекцијата Монтеро има додатоци за бања за да ги задоволи вашите потреби за дизајн и украсување.


За производот

Избор на клиент

Шарки 4 парчиња хидрауличен кабинет за шарки, добра пролетна цврстина, добар ефект на тампонирање, погоден за гардероби, плакари, плакари,
 • Новак

Шарки 4 парчиња хидрауличен кабинет за шарки, добра пролетна цврстина, добар ефект на тампонирање, погоден за гардероби, плакари, плакари,

DEN 984.00

Елегантен и убав, декориран мебел Материјалите со висок квалитет на легура го прават 'рѓа, убава и издрж�

Аексит 10 Парчиња Закачалки За Облека Златен Тон Преклоплив Ротирачки Шкаф Кабинет Прозорец Фиока Порта Врата Задник Шарки Хардвер Долга
 • Новак

Аексит 10 Парчиња Закачалки За Облека Златен Тон Преклоплив Ротирачки Шкаф Кабинет Прозорец Фиока Порта Врата Задник Шарки Хардвер Долга

DEN 3.00

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал Боја : Златен Тон;Рамна Отворена Големина : 4,5 х 3,5 с�

X-Dree 40 парчиња бронзен тон преклопен ротирачки шкаф кабинет прозорец фиока врата цевка цевка за цевки шарки хардвер 12 мм долги w завртки
 • Новак

X-Dree 40 парчиња бронзен тон преклопен ротирачки шкаф кабинет прозорец фиока врата цевка цевка за цевки шарки хардвер 12 мм долги w завртки

DEN 968.00

Име на производот : шарка на вратите; Материјал : Метал Боја : бронзен тон; рамна отворена големина : 13 x 12mm

Кабинетот WODMB повлекува фиоки за фиоки црно сребро портокалово злато скриени рачки од не'рѓосувачки челик кујнски шкаф мебел хардвер
 • Новак

Кабинетот WODMB повлекува фиоки за фиоки црно сребро портокалово злато скриени рачки од не'рѓосувачки челик кујнски шкаф мебел хардвер

DEN 192.00

Боја : Црно / сребро Портокалово злато (затоа што сликата и златната боја се малку различни, бојата е пове

BESTonZON 1pc 360 Кабинетот Шарки Туш Врата Шарки Пролет Шарки Сокриени Стожерот Шарки Ротирачки Шарки Кујна Кабинетот Врата Шарки Врата
 • Новак

BESTonZON 1pc 360 Кабинетот Шарки Туш Врата Шарки Пролет Шарки Сокриени Стожерот Шарки Ротирачки Шарки Кујна Кабинетот Врата Шарки Врата

DEN 0.33

ШАРКИ за ВРАТИТЕ на КАБИНЕТОТ Хардвер За Вртење На Вратата Лесен За инсталирање, може да ротира 360 степе�

4сетови 31х58мм Диа Мебел Лизгачка Врата Макара, Бетомшин Железо Едно Тркало Макара За Кабинетот Гардероби Лизгачки Врати Сребрен Тон
 • Новак

4сетови 31х58мм Диа Мебел Лизгачка Врата Макара, Бетомшин Железо Едно Тркало Макара За Кабинетот Гардероби Лизгачки Врати Сребрен Тон

DEN 0.67

①Вкупна Големина 58 x 31 x 13mm / 251 "(L*W*H); Растојание На Центарот За Дупки За Монтирање : 47mm / 1 Questares дека ова Ма

Симузи Држач за Тоалетна Хартија со Полица, Диспензер За Марамчиња Што Може Да Се Исплакнат и Складирање За Бања-Чувајте Ги Марамчињата Скриени
 • Новак

Симузи Држач за Тоалетна Хартија со Полица, Диспензер За Марамчиња Што Може Да Се Исплакнат и Складирање За Бања-Чувајте Ги Марамчињата Скриени

DEN 0.33

€Стилски И Модерен Дизајн ● држачот За тоалетна хартија со држач за бришење го решава проблемот со ост�

Држач за Тоалетна Хартија неродеко Со Држач За Самолеплива Тоалетна Хартија Држач За Ролна Акрилна Ѕидна Тоалетна Хартија Решетка За
 • Новак

Држач за Тоалетна Хартија неродеко Со Држач За Самолеплива Тоалетна Хартија Држач За Ролна Акрилна Ѕидна Тоалетна Хартија Решетка За

DEN 470.40

?ТЕЛЕФОНСКА ПОЛИЦА МОНТИРАНА НА ЅИД ; Држач За Тоалетна Хартија Со Држач За Самолеплива Тоалетна Хартиј�

Шарка За Поддршка на капакот, Тиберхам 200н Тежок Гасен Пружински Капак За Пружина, Амортизер За Тампон За Шарки, Татами Поддржува Хидраулична
 • Новак

Шарка За Поддршка на капакот, Тиберхам 200н Тежок Гасен Пружински Капак За Пружина, Амортизер За Тампон За Шарки, Татами Поддржува Хидраулична

DEN 271.84

ИЗДРЖЛИВ ЗА ПРОДОЛЖЕНА УПОТРЕБА : Изработен од ладно валани челик со врвен квалитет со максимална отпор

Држач за тоалетна хартија за лепило од судемота 304 не'рѓосувачки челик четкана златна хартиена крпа за пешкир, црна бања кујна долга закачалка
 • Новак

Држач за тоалетна хартија за лепило од судемота 304 не'рѓосувачки челик четкана златна хартиена крпа за пешкир, црна бања кујна долга закачалка

DEN 191.84

Направено од Sповршина од не'рѓосувачки челик Чистите линии и модерен дизајн ја одржуваат вашата бања ч�

XWWDP 2 Парчиња 43 * 17мм Цинк Легура Кабинет Врата Мебел Декорација Шарка Гроздобер Накит Дрвени Кутии Багаж Шарка Антички Бронзени
 • Новак

XWWDP 2 Парчиња 43 * 17мм Цинк Легура Кабинет Врата Мебел Декорација Шарка Гроздобер Накит Дрвени Кутии Багаж Шарка Антички Бронзени

DEN 920.48

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врат�