Династија ХАРДВЕР П-1025-СН Европски 25 Бар Повлечете Сатен Никел, 10 Пакет

Династија ХАРДВЕР П-1025-СН Европски 25 Бар Повлечете Сатен Никел, 10 Пакет

DEN 1.33

Достапност

Висина-1-1/4", Должина - 25" Растојание Меѓу Дупките-22-1/4". Монтажа хардвер - 8/32 тема-1" долга завртка вклучени. Висина-1-1/4", Должина - 25". Растојание Меѓу Дупките-22-1/4". Монтажа хардвер - 8/32 тема-1" долга завртка вклучени. Династијата ХАРДВЕР П-1025-СН Европски Бар Повлекува додадете софистициран модерен изглед во секоја кујна. Изберете од многу големини за да одговараат на вашите потреби.


За производот

Избор на клиент

Гутувелеа 50 Пакет 3 3/4 Инчи 96 мм Златни И Сиви Рачки На Кабинетот Влече Алуминиумски Рачки Извиткана Фиока Повлекува Оксидациона Завршница
 • Новак

Гутувелеа 50 Пакет 3 3/4 Инчи 96 мм Златни И Сиви Рачки На Кабинетот Влече Алуминиумски Рачки Извиткана Фиока Повлекува Оксидациона Завршница

DEN 2479.84

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Центар До Центар : 375 "Должина : 5 " Висина : 0.37 "Пакетот вклучува избрани рачки

КАРАКТЕРИСТИЧНИ Шарки На Вратите, 4 Парчиња/Комплет Самозаклучувачки Шарки За Преклопување од 90 Степени, Сребрени Преклопни Масички
 • Новак

КАРАКТЕРИСТИЧНИ Шарки На Вратите, 4 Парчиња/Комплет Самозаклучувачки Шарки За Преклопување од 90 Степени, Сребрени Преклопни Масички

DEN 1500.80

Заклучете Го Прекинувачот, притиснете За Отклучување Добра Стабилност, Не Е Лесно Да се Тресат Материја

KES Countertop Пешкир Решетката &засилувач; Држач За Тоалетна Хартија & засилувач ;Држач За Хартиена Крпа, Sus304 Нерѓосувачки Челик Четкан Месинг,
 • Новак

KES Countertop Пешкир Решетката &засилувач; Држач За Тоалетна Хартија & засилувач ;Држач За Хартиена Крпа, Sus304 Нерѓосувачки Челик Четкан Месинг,

DEN 552.00

Решетка За крпи Димензии На Надградба : Вертикалниот простор за виси е 16,6" (422мм), хоризонталниот простор

Аексит Кабинет Во Антички Стил Хардвер Кутија За Гради Од Дрво Кутија За Гради 30мм Тркалезна Затворачка Брава Со Бронзен Тон Брави 4 Сет
 • Новак

Аексит Кабинет Во Антички Стил Хардвер Кутија За Гради Од Дрво Кутија За Гради 30мм Тркалезна Затворачка Брава Со Бронзен Тон Брави 4 Сет

DEN 1080.00

Материјал : Бронза; Главна Боја : Бронзен Тон Дизајн : Тркалезна Форма; Диа За Монтирање Дупки : 2,5 мм / 0,1"...

5-Парче Бања Хардвер Сет Четкани Злато, Лава Одоро Пешкир Решетката Постави Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани - Вклучуваат 23.6 Во Бања Пешкир
 • Новак

5-Парче Бања Хардвер Сет Четкани Злато, Лава Одоро Пешкир Решетката Постави Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани - Вклучуваат 23.6 Во Бања Пешкир

DEN 3.00

?●Комплетен Хардверски Комплет За Бања Од 5 Парчиња + Вклучува 23,6 инчни шипки За крпи, држач за тоалетна �

ДОТУЛОЛ БАРАЕ Телефонски решетки за тоалети Телефон ТВ wallид поставен телефонски полица за тоалетот Телефон Држач од не'рѓосувачки челик Телефонски
 • Новак

ДОТУЛОЛ БАРАЕ Телефонски решетки за тоалети Телефон ТВ wallид поставен телефонски полица за тоалетот Телефон Држач од не'рѓосувачки челик Телефонски

DEN 3.00

Полицата е погодна за складирање и организирање, поставување мобилни телефони, влажни марамчиња и друг�

ИКЈИМФЗ Хемиската Колиба Силна Зелена Водоотпорна Церада Покривки За Земја За Кампување Риболов Градинарство И Домашни Миленици
 • Новак

ИКЈИМФЗ Хемиската Колиба Силна Зелена Водоотпорна Церада Покривки За Земја За Кампување Риболов Градинарство И Домашни Миленици

DEN 3.33

☞ Идеален за кампување подземни чаршафи, засолништа, риболов, лов или за нешто што треба заштита од суро

Кимцн 30-Инчен Премиум Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Пешкир Решетката Ѕид Монтирани Пешкир Железнички Пешкир Прачка За Бања, Полиран Финиш
 • Новак

Кимцн 30-Инчен Премиум Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Пешкир Решетката Ѕид Монтирани Пешкир Железнички Пешкир Прачка За Бања, Полиран Финиш

DEN 1.33

Метал ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИзработен од 100% нерѓосувачки челик сус 304, издржлив и отпорен на ' рѓосување, изв�

ЏФ-Ксуан Метален Држач за Тоалетна Хартија монтиран на Ѕид Со Метален Држач, Соодветен Компатибилен Со Гости, Детски Бањи Тоалетна
 • Новак

ЏФ-Ксуан Метален Држач за Тоалетна Хартија монтиран на Ѕид Со Метален Држач, Соодветен Компатибилен Со Гости, Детски Бањи Тоалетна

DEN 0.67

Повеќе опции за монтирање : држачот за ткиво може да се инсталира на различни начини за да ги задоволи ва

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија ГЕНИГВ Држач За Крпа За Ролна За Самостојно Ткиво За Бања Кујнски Стап На Ѕид Нерѓосувачки Челик Четкан
 • Новак

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија ГЕНИГВ Држач За Крпа За Ролна За Самостојно Ткиво За Бања Кујнски Стап На Ѕид Нерѓосувачки Челик Четкан

DEN 368.00

МАТЕРИЈАЛ : Конструиран од нерѓосувачки челик и четкана завршница, антикорозија и ' рѓа, се спротивставу

Водоотпорен мал Церада 8x10m, Транспарентен Капак Од Церада Водоотпорен, Проѕирни Церади со Громови, Тежок Дебел Материјал, Лесен За Преклопување,
 • Новак

Водоотпорен мал Церада 8x10m, Транспарентен Капак Од Церада Водоотпорен, Проѕирни Церади со Громови, Тежок Дебел Материјал, Лесен За Преклопување,

DEN 7183.84

НАЈДОБАР ЦЕРАДА : Направен од полиетилен, овој материјал е направен да трае Не се заморувајте од замена �

Bitray 2-инчен Декоративни Хасп Затворач Брава Заклучување Антички Втиснување Дрвени Кутија Брава Накит Кутија Брава Заклучување-10 парчиња
 • Новак

Bitray 2-инчен Декоративни Хасп Затворач Брава Заклучување Антички Втиснување Дрвени Кутија Брава Накит Кутија Брава Заклучување-10 парчиња

DEN 159.84

Пакетот Вклучува10 парчиња x Hasp Затворач Бравата + Завртки Материјалбравите се направени од цврсто желез

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студии замислете математика
 • Новак

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студии замислете математика

DEN 192.00

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

ZHYH 1PCS Дијамант Кристална рачка креативна фиока за фиоки за гардероба Кристална рачка за печурки со единечна рачка со дијамантска рачка
 • Новак

ZHYH 1PCS Дијамант Кристална рачка креативна фиока за фиоки за гардероба Кристална рачка за печурки со единечна рачка со дијамантска рачка

DEN 2.67

Формирајте комплетна завртка за поставување, погодно за употреба Може да ги разубави вашата фиока, каби

ЈУАНФЛК Бања Тоалет Слободен Удирање Хартија Цевка Хартија Ѓубре Торба Водоотпорен Влага-Доказ Тоалетна Хартија Решетката Рака Картон Картон Кутија
 • Новак

ЈУАНФЛК Бања Тоалет Слободен Удирање Хартија Цевка Хартија Ѓубре Торба Водоотпорен Влага-Доказ Тоалетна Хартија Решетката Рака Картон Картон Кутија

DEN 3.33

Едноставна и стилска инсталација, складирање и складирање без нокти, практичен и удобен, повеќе водоотп

Vanloory над куката на вратата/држачот на решетката за пешкири со тешки рачки од не'рѓосувачки челик, кука за закачалка за врата за облека,
 • Новак

Vanloory над куката на вратата/држачот на решетката за пешкири со тешки рачки од не'рѓосувачки челик, кука за закачалка за врата за облека,

DEN 463.84

【Совршена големина】 Големината на куката над вратата е 1713 '' (l) x 1,9 '' (w) x 7,4 '' (ч) Rack Rack Rack се протега на вис�