Коноп Јаже Дебели Природни 2 Во Х 50 Стапки Извртени Манила Јаже За Затегнување На Војна Возрасни, Отворен Трем Замав Кревет, Оградата,Уредување, Природен Јаже

Коноп Јаже Дебели Природни 2 Во Х 50 Стапки Извртени Манила Јаже За Затегнување На Војна Возрасни, Отворен Трем Замав Кревет, Оградата,Уредување,

DEN 2079.84

Достапност

Завиткајте ја лентата околу позицијата каде што ќе се исече јажето Покријте површина околу 1,5"долга со лента. Користете остри алатки(градинарски слушалки, занаетчиски нож итн.) за да ја одделите областа покриена со лента. На овој начин,јута ropecan може да се поправи,што е погодно за следната употреба. Овој дијаметар од 2 инчи,јаже од коноп од 50 стапки е совршен за секоја активност на отворено или занаетчиски проект.Со врвен ретро изглед и супер носечки перформанси. Направено од 4 нишки природна премиум јута, јажето од коноп нуди супериорна јачина и издржливост што лесно може да се јазли или плетенка за различни апликации. Ова јаже од коноп од 50 метри е идеално за кампување, пловење, качување и градинарски проекти, што ви дава многу јаже со кое ќе работите. Висококвалитетните материјали гарантираат дека ова јаже ќе трае со години. Ова јаже Од Коноп е направено од природни влакна и има биоразградливи својства, што го прави еколошка опција за вашите самостојни проекти. Јажето од Коноп содржи малку масло во процесот на производство за да ја подобри неговата флексибилност и отпорност на абење. Цврсто и издржливо, ова Јаже од Коноп е од суштинско значење за секоја ваша активност и проекти на отворено, што ви дава совршено јаже за секоја пригода. Овој дијаметар од 2 инчи,јаже од коноп од 50 стапки е совршен за секоја активност на отворено или занаетчиски проект.Со врвен ретро изглед и супер носечки перформанси. Направено од 4 нишки природна премиум јута, јажето од коноп нуди супериорна јачина и издржливост што лесно може да се јазли или плетенка за различни апликации. Ова јаже од коноп од 50 метри е идеално за кампување, пловење, качување и градинарски проекти, што ви дава многу јаже со кое ќе работите.


За производот

Избор на клиент

Ана Клајн Шарка Тоте
 • Новак

Ана Клајн Шарка Тоте

DEN 722.40

100% Полиуретан ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВАТА Нашата позната Торба Со АШарки продолжува да докажува зошто тоа би б�

Копчиња ЗА Фиоки ОРИУКАН, Комода За Кабинети ОД 4 ПАРЧИЊА Влече Рачки со Завртки со големина 2, Копчиња За Кујнски Мебел За Гардероба
 • Новак

Копчиња ЗА Фиоки ОРИУКАН, Комода За Кабинети ОД 4 ПАРЧИЊА Влече Рачки со Завртки со големина 2, Копчиња За Кујнски Мебел За Гардероба

DEN 1409.60

ИздржливИзработен од висококвалитетен абс материјал, многу издржлив, може да ве придружува многу годин

МАЛЕЧКА Шипка За Крпи, Држач За Крпи За Раце, Монтиран Ѕид Од Нерѓосувачки Челик, Шипка За Крпи За Бања,Закачалка За Крпи, Тоалетна
 • Новак

МАЛЕЧКА Шипка За Крпи, Држач За Крпи За Раце, Монтиран Ѕид Од Нерѓосувачки Челик, Шипка За Крпи За Бања,Закачалка За Крпи, Тоалетна

DEN 207.84

●Четкан нерѓосувачки Челик ● шината за крпи е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, ра

WHCQ водоотпорен чиста тарпаулин, доказ за тешка прашина од дожд, изобилен тарпаулин, тешка чиста водоотпорна водоотпорна преклопна
 • Новак

WHCQ водоотпорен чиста тарпаулин, доказ за тешка прашина од дожд, изобилен тарпаулин, тешка чиста водоотпорна водоотпорна преклопна

DEN 1331.20

❤material : Транспарентно ПВЦ меко стакло тарпаулин, густ материјал, висока температурна топлина запечатен

Комплет за лифт за гас, лифт на врата Пневматска поддршка гас -лента за гас престојува хидрауличен гас пролет престојувачки гас за гас,
 • Новак

Комплет за лифт за гас, лифт на врата Пневматска поддршка гас -лента за гас престојува хидрауличен гас пролет престојувачки гас за гас,

DEN 313.60

【Лесно отворање】 : За лесно отворање на вратите од кујнскиот кабинет За кревање на отворање на панелит�

ЦВИГКСЛ Водоотпорна Церада Издржливо Надворешно Платно, Отпорност на Кинење/Со Дупки Тешка Крпа Отпорна На Дожд, Зелена, Прилагодлива
 • Новак

ЦВИГКСЛ Водоотпорна Церада Издржливо Надворешно Платно, Отпорност на Кинење/Со Дупки Тешка Крпа Отпорна На Дожд, Зелена, Прилагодлива

DEN 2565.44

❥Издржлив : триаголно засилување, лесно се фиксира;работ е зајакнат со јаже за да се спречи кинење;метал

БАТОДА Полица Загради 10 Инчен-Л Полица Загради Црна-Тешки Кука Загради За Полици - Ѕид Монтирани Поддршка ЗА Сам Отворен Полици-Завртки
 • Новак

БАТОДА Полица Загради 10 Инчен-Л Полица Загради Црна-Тешки Кука Загради За Полици - Ѕид Монтирани Поддршка ЗА Сам Отворен Полици-Завртки

DEN 3.33

Лесни за Инсталирање : Држачите За Полици За Усни Батода лесно се инсталираат со основна алатка DYI Поддр�

ЕЛЕБИЛД 10 Пакет 5 Квадратни Кабинет Повлекува, Четкани Сатен Никел Фиока Повлекува Кујна Кабинетот Рачки &засилувач; 10 Пакет Квадратни
 • Новак

ЕЛЕБИЛД 10 Пакет 5 Квадратни Кабинет Повлекува, Четкани Сатен Никел Фиока Повлекува Кујна Кабинетот Рачки &засилувач; 10 Пакет Квадратни

DEN 256.00

Модерен Дизајнсо елегантен и модерен изглед, овој хардвер на кабинетот може визуелно добро да се вклопи

Рачки за гардероба LMAHAP, 1 пакет со прсти на прстот Повлечен рачки за влечење рачки за влечење на кабинети за кабинети за фиоки за кујна
 • Новак

Рачки за гардероба LMAHAP, 1 пакет со прсти на прстот Повлечен рачки за влечење рачки за влечење на кабинети за кабинети за фиоки за кујна

DEN 2.00

[Дизајн] : Ергономскиот дизајн со тркалезни рабови ја прави употребата на побезбеден и поудобно [Мултифу

Држач за Тркалање тоалет Со пролет, Телескопско Ткиво Монтирани Држачи За Тркалезна Хартија Од Нерѓосувачки Челик Од Не ' Рѓосувачки Челик За
 • Новак

Држач за Тркалање тоалет Со пролет, Телескопско Ткиво Монтирани Држачи За Тркалезна Хартија Од Нерѓосувачки Челик Од Не ' Рѓосувачки Челик За

DEN 3.33

ДИЗАЈН : држачот за Ролна Тоалет монтиран на Ѕид е удобен и практичен Држачот за тоалетно ткиво е телеск�

Homlxclx 12 лизгачки штала за влечење на вратата за влечење и црвена хардвер сет и штала на вратата на вратата на вратата 8 во 1 прилагодлив
 • Новак

Homlxclx 12 лизгачки штала за влечење на вратата за влечење и црвена хардвер сет и штала на вратата на вратата на вратата 8 во 1 прилагодлив

DEN 1139.20

Супериорен квалитет Рачките на вратите на штала се прават со висок квалитет челик и завршени во мат црн

Rlecs Врата Двојно Стакло Заклучување Со Клуч Слично, Кабинетот Дисплеј Покажат Стакло Врата Притисни Брави Цинк Легура Мебел Хардвер Фитинзи
 • Новак

Rlecs Врата Двојно Стакло Заклучување Со Клуч Слично, Кабинетот Дисплеј Покажат Стакло Врата Притисни Брави Цинк Легура Мебел Хардвер Фитинзи

DEN 143.84

Лесна Инсталација : не е потребно дупчење, 2 завртки за прицврстување, усогласени со пластична лента што

Комплет за влечење
 • Новак

Комплет за влечење

DEN 1.33

Алатки за професионално тело Заштедете време и пари со нашите иновативни алатки Издржлив за повторна у�