БУКРОС Држач За Тоалетна Хартија Ѕид Водоотпорен Држач За Тоалетна Ролна Кутија За Ткиво Тоалет За Домашен Удар Без Ткивна Кутија/А

БУКРОС Држач За Тоалетна Хартија Ѕид Водоотпорен Држач За Тоалетна Ролна Кутија За Ткиво Тоалет За Домашен Удар Без Ткивна Кутија/А

DEN 3.33

Достапност

Хуманизиран Целосно Затворен Дизајн Повеќе Нема да Се Грижите За Влажни Направено Од Пластика Во Бел Вакуум Чак Исполнете Ги Сите Ваши Барања. Совршена Изработка : Мазни Кривини Исклучителен Занает Заштитете Ја Раката од Нула. Стилски Убав и Модерен Компатибилен со Кој било Друг Модерен Дизајниран Домашен Декор. Адаптација : Погоден За Домови Хотели Станици Хотели Супермаркети Итн. Поради Различни Ефекти И Средини на Осветлување, Поставки За Осветленост На Екранот Итн., Бојата На Вистинската Ставка Може Да биде Малку Поинаква, Ве Молиме Погледнете ја Вистинската Ставка. Во Однос На Големината, Ве Молиме Дозволете Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење, ви Благодариме за Разбирањето!Име на типот : Држач За Тоалетна Хартија/Кутија За Тоалетна Хартија Големина : Должина : 16 см Ширина : 14,5 См Висина : 17 см материјал : Пластика +Материјал За Компјутер Боја : Кафеава На Бело Кафеава Бела Класификација : Функција За Преклопување : Порибено Еколошки Одговара На Јавен Тоалет Домашно Училиште Хотел И Друга Листа За Пакување Бањи : 1 Х Држач За Тоалетна Хартија(Без Хартиени Крпи))Забелешка : големина За Рачно Мерење Може Да Има Грешка Од 0 До 1 См припаѓа на нормалниот феномен.


За производот

Избор на клиент

Бетонски Запечатувач Јасен Продорен Хидроизолационен Спреј, Најдобриот Заптивната Смеса за Запечатување на Вашата Патека, Цементни Поплочувачи
  • Новак

Бетонски Запечатувач Јасен Продорен Хидроизолационен Спреј, Најдобриот Заптивната Смеса за Запечатување на Вашата Патека, Цементни Поплочувачи

DEN 299.68

Запечатувач за импрегнирање ОД КОМЕРЦИЈАЛНО одделениеСега достапен за секого! Водоотпорен заптивната

Czdyuf антички 4 дупки декор единечна страна шарка 2 парчиња гнездење на страницата за гнездење Позлатено црвено бронзено кабинет врата
  • Новак

Czdyuf антички 4 дупки декор единечна страна шарка 2 парчиња гнездење на страницата за гнездење Позлатено црвено бронзено кабинет врата

DEN 1042.40

Погоден е за разновиден мебел и може да се користи за декорација Тие се флексибилни и нема да пикаат ког�

ЈУКСИ Пакет од 5 Евра Роза Декоративни Копчиња На Кабинетот Со Чинија, Цветни Копчиња За Фиоки Од Слонова Коска Копчиња За Врата
  • Новак

ЈУКСИ Пакет од 5 Евра Роза Декоративни Копчиња На Кабинетот Со Чинија, Цветни Копчиња За Фиоки Од Слонова Коска Копчиња За Врата

DEN 207.84

Погоден за кујна, спална соба и бања, додадете гроздобер и романтичен карактер во вашиот кујнски ормар, �

Хајдинб Решетка За Складирање Туш Бања Кутија За Складирање Ткиво Држач За Тоалетно Ткиво Кутија За Тоалетна Хартија Ѕид На Решетката Виси
  • Новак

Хајдинб Решетка За Складирање Туш Бања Кутија За Складирање Ткиво Држач За Тоалетно Ткиво Кутија За Тоалетна Хартија Ѕид На Решетката Виси

DEN 744.00

АБС материјал : АБС материјал, отпорност на удар, отпорност на топлина, отпорност на ниска температура, м

ЗЛДХДП Држач За Тоалетна Хартија Ѕиден Водоотпорен Држач За Тоалетна Ролна Тоалетна Кутија За Ткиво Тоалет За Домашен Удар Без
  • Новак

ЗЛДХДП Држач За Тоалетна Хартија Ѕиден Водоотпорен Држач За Тоалетна Ролна Тоалетна Кутија За Ткиво Тоалет За Домашен Удар Без

DEN 2510.08

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : можете да го инсталирате овој држач за тоалетна хартија директно на ѕидот без лепил�

SXNBH 2 Парчиња/Комплет Тешки Шарки Од Нерѓосувачки Челик, Задебелени и Издолжени Триаголни Шарки, Индустриска Опрема, Шарки На Вратите
  • Новак

SXNBH 2 Парчиња/Комплет Тешки Шарки Од Нерѓосувачки Челик, Задебелени и Издолжени Триаголни Шарки, Индустриска Опрема, Шарки На Вратите

DEN 1916.80

Материјал : 304 нерѓосувачки челик Спецификација : должина 65мм*ширина 100мм*3мм; дебелина; 3мм Погоден за : ел

10 парчиња Антички Бронзен Златен Мебел Шарки Кабинет Фиока Врата Задник Шарка Декоративни Шарки За Кутија За Накит Со Завртки 2416мм Додатоци
  • Новак

10 парчиња Антички Бронзен Златен Мебел Шарки Кабинет Фиока Врата Задник Шарка Декоративни Шарки За Кутија За Накит Со Завртки 2416мм Додатоци

DEN 3.33

и лесен за инсталирање Аголот на ротација е околу 0°270° Убава декоративна шарка Многу погоден за стари д�

Хардвер за хардвер Аексит дел од врата и брави од не'рѓосувачки челик, алатка за монтирање на завртки, пад на рачката и завртките 2 компјутери
  • Новак

Хардвер за хардвер Аексит дел од врата и брави од не'рѓосувачки челик, алатка за монтирање на завртки, пад на рачката и завртките 2 компјутери

DEN 1.67

Име на производот : Повлечете рачка; Материјал : Не'рѓосувачки челик Боја : сребрен тон; големина на основ

Сојузнички Месинг Мт-1-22ТБ-Гал-Ирв Монтеро Колекција 22 Инчен Ипе Железо Дрво Галерија Железница И Пешкир Бар Дрво Полица, Антички Месинг
  • Новак

Сојузнички Месинг Мт-1-22ТБ-Гал-Ирв Монтеро Колекција 22 Инчен Ипе Железо Дрво Галерија Железница И Пешкир Бар Дрво Полица, Антички Месинг

DEN 4250.40

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки