ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија Изработен Во Бакар Со Издржлив Водоотпорен Повеќефункционален И Ѕиден Дизајн За Бања И Кујна

ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија Изработен Во Бакар Со Издржлив Водоотпорен Повеќефункционален И Ѕиден Дизајн За Бања И Кујна

DEN 3488.64

Достапност

Материјал : Бакар 100% Сосема нов и висококвалитетен држач за тоалетна хартија. Бојата е едноставна и лесна за употреба во кујната за да го подигнете вашиот дом на ниво. Не е лесно да се кородираат, користат долго време и само треба едноставна чиста вода или сапун. Чувајте ја хартиената крпа чиста и хигиенска и не е лесна за валкање. Материјал : Бакар. 100% Сосема нов и висококвалитетен држач за тоалетна хартија. Бојата е едноставна и лесна за употреба во кујната за да го подигнете вашиот дом на ниво. Не е лесно да се кородираат, користат долго време и само треба едноставна чиста вода или сапун. Чувајте ја хартиената крпа чиста и хигиенска и не е лесна за валкање. Материјал : Бакар100% Сосема нов и висококвалитетен држач за тоалетна хартија.Бојата е едноставна и лесна за употреба во кујната за да го подигнете вашиот дом на ниво што не е лесно да се кородира, користете долго време и ви треба само едноставна чиста вода или сапун чувајте ја Хартиената Крпа чиста и хигиенска и не е лесна за валкање состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Нерѓосувачки : 19*16*9 см тежина : 65 забелешка : 1.


За производот

Избор на клиент

Декоративно заклучување на тока 5 парчиња гроздобер заклучување антички бронзено накит накит кутија кутија кутија кутија кутија
 • Новак

Декоративно заклучување на тока 5 парчиња гроздобер заклучување антички бронзено накит накит кутија кутија кутија кутија кутија

DEN 0.67

Трајни, цврсти, отпорни на топлина, отпорни на гребење, отпорни на 'рѓа и отпорни на корозија за да се обе�

Тоалет Големина Ролна Ткиво Кутија Двојно Се Тркалаат Хартија Кутија За Складирање Тоалет Ѕид Монтирани Ролна Хартија Држач Хартија Фиока
 • Новак

Тоалет Големина Ролна Ткиво Кутија Двојно Се Тркалаат Хартија Кутија За Складирање Тоалет Ѕид Монтирани Ролна Хартија Држач Хартија Фиока

DEN 2207.84

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и мултифункционален фокус на модерниот домашен живот, водоотпорен / отпорен на вла�

Држач за тоалетни ролни за тоалети, држач за хартија за хартија за складирање на тоалети, бања, бања, хонорар на ткиво за бања, држач
 • Новак

Држач за тоалетни ролни за тоалети, држач за хартија за хартија за складирање на тоалети, бања, бања, хонорар на ткиво за бања, држач

DEN 3.33

Има мазни линии и стилски дизајн Практичен подарок за секоја пригода Современ држач за ролна хартија кр

Врати HASP LATCH 5PCS Антички бронза/Златно железо за заклучување Декоративни ХАППСКИ ЛАТЧКИ кука за кука за накит со украси со завртки
 • Новак

Врати HASP LATCH 5PCS Антички бронза/Златно железо за заклучување Декоративни ХАППСКИ ЛАТЧКИ кука за кука за накит со украси со завртки

DEN 3.00

HASP на вратата е лесна за инсталирање и нема остри рабови за да се обезбеди безбедност Вашата кутија ќе и�

WHLMYH Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ролна, Полица За Бања Складирање На Туш Монтирана На Ѕид Хартиена Крпа Кутија За Ткиво Затворена Инсталација
 • Новак

WHLMYH Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ролна, Полица За Бања Складирање На Туш Монтирана На Ѕид Хартиена Крпа Кутија За Ткиво Затворена Инсталација

DEN 632.00

Материјал : + Калено Стакло (Задебелен Материјал и Отпорен на ' рѓа) Карактеристики : Задебелено Стакло От

SXNBH Држач За Тоалетна Хартија-Држач за Маслена Хартија Држач За Бања Држач За Хотели Кујна Диспензер За Ролни За Ткиво Во Тоалетна
 • Новак

SXNBH Држач За Тоалетна Хартија-Држач за Маслена Хартија Држач За Бања Држач За Хотели Кујна Диспензер За Ролни За Ткиво Во Тоалетна

DEN 1098.72

●Држачот за хартиена крпа монтиран на ѕид заштедува простор и ја прави вашата бања ефикасна и удобна на

Држач за тоалетно ткиво на кабилок, држач за хартија за хартија, висино тоалетна хартија за складирање за рустикална фарма куќа бања декор
 • Новак

Држач за тоалетно ткиво на кабилок, држач за хартија за хартија, висино тоалетна хартија за складирање за рустикална фарма куќа бања декор

DEN 184.32

Боја : капки вода Одлична куќа со добри додатоци, не пропуштајте ја, може да создаде ретро стил...

АПАКАЛИ 12 ПАРЧИЊА 6 Инчен Кабинет Влече Рачки Црна Фиока За Рабови На Прсти Повлекува Алуминиумски Рачки За Монтирање На Алуминиум Рачки
 • Новак

АПАКАЛИ 12 ПАРЧИЊА 6 Инчен Кабинет Влече Рачки Црна Фиока За Рабови На Прсти Повлекува Алуминиумски Рачки За Монтирање На Алуминиум Рачки

DEN 303.84

Спецификацииголемината на нашите скриени рачки на кујнскиот кабинет е 5,9 "x 1,6" x 0,7 "(L x w x H), растојанието п

Мевутал 2 ПАРЧИЊА Копче Во Форма На Бамбус Рачка За Фиока Со Една Дупка Кабинетот Од Легура На Цинк Се Повлекува за Гардероба За Гардероба,
 • Новак

Мевутал 2 ПАРЧИЊА Копче Во Форма На Бамбус Рачка За Фиока Со Една Дупка Кабинетот Од Легура На Цинк Се Повлекува за Гардероба За Гардероба,

DEN 1.67

Големина На Копчето на кабинетот : 50€25mm / 1 Основна големина : 10мм / 0,39"(Дијаметар) Вклучен пакет : 2_ Копчињ�

СОУЏАП Црвени Керамички Копчиња На Кабинетот, 20 ПАРЧИЊА Тркалезна Форма Комода За Керамички Ормари Ги Повлекува Рачките На Вратите
 • Новак

СОУЏАП Црвени Керамички Копчиња На Кабинетот, 20 ПАРЧИЊА Тркалезна Форма Комода За Керамички Ормари Ги Повлекува Рачките На Вратите

DEN 239.84

ВРВЕН КВАЛИТЕТ овие црвени копчиња на кабинетот се изработени од висококвалитетна керамика со фина те�

Копчиња и влечења со рачка 2 парчиња долги ленти со ленти за вратите на вратите на вратите на вратата од алуминиумска гардероба влече
 • Новак

Копчиња и влечења со рачка 2 парчиња долги ленти со ленти за вратите на вратите на вратите на вратата од алуминиумска гардероба влече

DEN 1.67

Материјал : Направено од легура на цинк Идеално за повеќето ваши проекти дома +Алуминиумска легура, Голе

Коофизо со цврст квадратен бар кабинет рачка - масло од набавен бронзен мебел влечење, 6,3 инчи/160мм растојание од завртки, 10 -пакет за врата
 • Новак

Коофизо со цврст квадратен бар кабинет рачка - масло од набавен бронзен мебел влечење, 6,3 инчи/160мм растојание од завртки, 10 -пакет за врата

DEN 1.00

3 години гаранција за квалитетот на производот Секое квалитетно прашање за време на гаранција, ве молим�

Стаклена шарка на вратата, прицврстувач за бања, шарки за стожери, 2 парчиња од 304 шарки од стакло од не'рѓосувачки челик, титаниум црна 90
 • Новак

Стаклена шарка на вратата, прицврстувач за бања, шарки за стожери, 2 парчиња од 304 шарки од стакло од не'рѓосувачки челик, титаниум црна 90

DEN 1.33

10,000 тестови】 Додатоци се составен дел од телото, издржливи и поминати 550 Одличен додаток за дома, хотел �

Velaurs Невидлива црна хаинвизибилна црна рачна врата влечење, рачка на вратата, рачка за фиоки, материјал за легура на цинк за живеење
 • Новак

Velaurs Невидлива црна хаинвизибилна црна рачна врата влечење, рачка на вратата, рачка за фиоки, материјал за легура на цинк за живеење

DEN 3.33

Уживање во дизајн за заштеда на простор, модерен и концизен Поставување на поголемиот дел од стилот на у

ТБГФПО 4 Парчиња 304 Плоштад Од Нерѓосувачки Челик Плоча За Очи Сенка Едрилица едрилица 5мм за Кајакарство Кану Брод Јахта Спортови На
 • Новак

ТБГФПО 4 Парчиња 304 Плоштад Од Нерѓосувачки Челик Плоча За Очи Сенка Едрилица едрилица 5мм за Кајакарство Кану Брод Јахта Спортови На

DEN 1983.36

Тешка Квадратна Плоча За Очи Плови Брод Јахта Sunshades Додатоци 304 Нерѓосувачки Челик Изградба, Површина По

RTBBYU SMART далечински управувач -компатибилен отпечаток за заклучување на отпечатоци за заклучување на електрична лозинка Број на код за заклучување
 • Новак

RTBBYU SMART далечински управувач -компатибилен отпечаток за заклучување на отпечатоци за заклучување на електрична лозинка Број на код за заклучување

DEN 10039.20

Материјал : легура на цинк Отпечаток + лозинка + капацитет на IC картичка : 300 (3x администратор) Прочитајте �

5 Пара Меки Блиски Слајдови За Фиоки 20 Инчни Слајдови За Тешки Фиоки И 10 Пара Четкани Никел Кабинет Шарки За Самозатворање Кујнски
 • Новак

5 Пара Меки Блиски Слајдови За Фиоки 20 Инчни Слајдови За Тешки Фиоки И 10 Пара Четкани Никел Кабинет Шарки За Самозатворање Кујнски

DEN 2.67

Мерења : Фиока Слајдови Должина : 20 инчи(508мм);Ширина : 1,77 инчи(45мм);Дебелина : 1 / 2инч(12,7 мм); Носивост : 100 ФУН