Сојузнички месинг ДТ-1-1-1-ИРВ ДОТИНГАМ КОЛЕКЦИЈА 16 инчи цврсто полици за дрво од железо дрво, сатен хром, сатен хром

Сојузнички месинг ДТ-1-1-1-ИРВ ДОТИНГАМ КОЛЕКЦИЈА 16 инчи цврсто полици за дрво од железо дрво, сатен хром, сатен хром

DEN 2.00

Достапност

Изработени од најдобрите цврсти месинг и IPE железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Производите се обезбедени со ограничен живот. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна, традиционален стил IPE Ironwood цврсто дрво полица. Одликувајќи се со врвен IPE Ironwood и цврст месинг хардвер Оваа полица е направена за издржливост, сила и стил. Ironелезното дрво е изшкуркано до совршенство и е заштитено со јасен мантил. Една од многуте додатоци за координација во колекцијата Сојузнички месинг, оваа суптилна полица од дрво е совршен додаток на декор на вашата бања. IPE (изречена „ЕЕ-плата“) е големо тропско дрво од дрво кое расте изобилно низ Централна и Јужна Америка. IPE дрвото се цени за неговата издржливост, јачина и неговата природна отпорност на распаѓање и влага. Тоа е дрво што се користи на познатиот Boardwalk на Атлантик Сити! Колекцијата Дотингем е една од нашите колекции на електрична енергија. Со 80 уникатни парчиња, нуди фасцинантен избор на додатоци за бања, од полици до шипки за пешкири до држачи за тоалетни хартии.


За производот

Избор на клиент

Фиксен Бања Хардвер Сет 2 Парче-Црна 18 инчен Пешкир Бар И Тоалетна Хартија Носителот Од Нерѓосувачки Челик И Цинк Легура Бања Држач За Рака
 • Новак

Фиксен Бања Хардвер Сет 2 Парче-Црна 18 инчен Пешкир Бар И Тоалетна Хартија Носителот Од Нерѓосувачки Челик И Цинк Легура Бања Држач За Рака

DEN 2.00

МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик и Легура На Цинк за спречување на ' рѓа и

ОБЛЦСИ Јасни Церади Водоотпорна Градинарска Покривка За Растенија Церада, Тежок Проѕирен Лим Од Церада Со Дупчиња, Пластична Церада
 • Новак

ОБЛЦСИ Јасни Церади Водоотпорна Градинарска Покривка За Растенија Церада, Тежок Проѕирен Лим Од Церада Со Дупчиња, Пластична Церада

DEN 1241.60

❀ ●Висококвалитетни материјали● : Изработени од висококвалитетни материјали и најнова технологија, п

Кука За Пешкир ПМАСТО/Самолепливи Куки-Тежок Стап На Ѕид Водоотпорен Алуминиум-Кука За Палто Од Наметка ЗА Закачување - Куки За Туширање
 • Новак

Кука За Пешкир ПМАСТО/Самолепливи Куки-Тежок Стап На Ѕид Водоотпорен Алуминиум-Кука За Палто Од Наметка ЗА Закачување - Куки За Туширање

DEN 271.84

●ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ q : Нашите Самолепливи куки се направени од алуминиум за да обезбедат квалитет и

Прстен за влечење на фиоки за мебел Topincn, антички фиока за влечење прстен гроздобер бронзени копчиња влече рачки за рачки за прстени
 • Новак

Прстен за влечење на фиоки за мебел Topincn, антички фиока за влечење прстен гроздобер бронзени копчиња влече рачки за рачки за прстени

DEN 0.33

Апликација : Антички бронзени копчиња може да се користат во ормани, фиоки, ормани, фустани, кутии за нак�

Транспарентен Тарпаулин, водоотпорен водоотпорен ПВЦ ТАРП, мека стаклена партиција завеса со метални громи за гаража продавница, густа 0.
 • Новак

Транспарентен Тарпаулин, водоотпорен водоотпорен ПВЦ ТАРП, мека стаклена партиција завеса со метални громи за гаража продавница, густа 0.

DEN 1.67

Ветроупорни завеси : Нашиот Тарпаулин управува со надворешниот простор од палубата до тремот до павилј�

Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за панди и виножита и виножита
 • Новак

Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за панди и виножита и виножита

DEN 207.84

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

Француска Закачалка За Штипки 17 Инчи Екстра Тешка Работа-Слика , Огледало,Ормар, Полици, Држачи За Монтирање На Ѕид Што Се Испреплетуваат
 • Новак

Француска Закачалка За Штипки 17 Инчи Екстра Тешка Работа-Слика , Огледало,Ормар, Полици, Држачи За Монтирање На Ѕид Што Се Испреплетуваат

DEN 880.00

Алуминиумската школка е 0,12"(3мм) дебелина и 11 / 4" ширина единечна шнола и 21 / 8" испреплетена Дупки беа удир�

АТКУЗА Гроздобер Мулти Дизајниран Декоративен Керамички Шкаф Кујнски Кабинет Копчиња За Врата Комода за бања фиока алмира Влече Ретро Рачки
 • Новак

АТКУЗА Гроздобер Мулти Дизајниран Декоративен Керамички Шкаф Кујнски Кабинет Копчиња За Врата Комода за бања фиока алмира Влече Ретро Рачки

DEN 2.33

} ЕЛЕГАНТЕН РАЧНО ПЕЧАТЕН КАБИНЕТ ПОВЛЕКУВА : сите наши прекрасни Влечења на Кабинетот се рачно изработ�

САЈАЈО Пешкир Бар Со Држач За Тоалетна Хартија Со Полица, Мат Црна Бања Додатоци, 10 Инчен Бања Хардвер Сет Ѕид Монтирање Нерѓосувачки
 • Новак

САЈАЈО Пешкир Бар Со Држач За Тоалетна Хартија Со Полица, Мат Црна Бања Додатоци, 10 Инчен Бања Хардвер Сет Ѕид Монтирање Нерѓосувачки

DEN 100.64

●СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА●оваа совршена комбинација на решетки за крпи нема да направи никакви производи

Аексит Пар Син Кабинет Хардвер Сребрен Тон Топчести Лежишта Со 4 Тркала 2,2 См Диа Пластични Тркала Гардероба Слајд Врата Фиока Слајдови
 • Новак

Аексит Пар Син Кабинет Хардвер Сребрен Тон Топчести Лежишта Со 4 Тркала 2,2 См Диа Пластични Тркала Гардероба Слајд Врата Фиока Слајдови

DEN 316.16

Име На Производот : Лизгачка Врата Ролери;Тркало Диа : 2,2 см / 0,9" Инсталирајте Дијаметар На Дупката : 0,7 см

Скриени шарки од 180 степени, легура на цинк Невидлива скриена шарка на вратата, лесна инсталација за мебел за мебел, комплет за кабинет
 • Новак

Скриени шарки од 180 степени, легура на цинк Невидлива скриена шарка на вратата, лесна инсталација за мебел за мебел, комплет за кабинет

DEN 131.84

Отворањето и затворањето на случајот ќе биде флексибилно и без напор е многу сигурен дека со повеќе од 50

Мебел за плакари со кабинет за гасови за поддршка на капакот на вратата за поддршка на капакот на капакот на капакот на капакот на 5 парчиња
 • Новак

Мебел за плакари со кабинет за гасови за поддршка на капакот на вратата за поддршка на капакот на капакот на капакот на капакот на 5 парчиња

DEN 2.33

Содржина на пакет : 5 x Мебел за капакот на капакот; Тежина : 151g Главна боја : сребрен тон; Материјал : Метал.

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија XJJZS-Држач За Античка Хартиена Крпа Држач За Бакарна Ѕидна Тоалетна Хартија, Завршна Жичана Корпа, Држач За
 • Новак

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија XJJZS-Држач За Античка Хартиена Крпа Држач За Бакарна Ѕидна Тоалетна Хартија, Завршна Жичана Корпа, Држач За

DEN 3.00

●Цврста месинг конструкција за издржливост,а не ' рѓа, обезбедувајќи квалитет и долговечност ●Совршен�

CZDYUF 5x 7/8 Аркада готовина кутија за алатки за алатки тубуларна камера за заклучување на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата
 • Новак

CZDYUF 5x 7/8 Аркада готовина кутија за алатки за алатки тубуларна камера за заклучување на вратата на вратата на вратата на вратата на вратата

DEN 6341.92

Нова железна порта или заклучување на дрвена врата дека повеќето луѓе би можеле да изберат со хартиена �

Држач за тоалетна хартија за златна хартија со преклопување на месинг-тоалетно ткиво ролна, водоотпорен, доказ за прашина, доказ за мачки, доказ
 • Новак

Држач за тоалетна хартија за златна хартија со преклопување на месинг-тоалетно ткиво ролна, водоотпорен, доказ за прашина, доказ за мачки, доказ

DEN 1553.60

★ Месинг материјал : Конструиран со премиум месинг со полска златна површина дизајнирана, тоа е издржли