И-К-Е-А УТРУСТА ШАРКА 110 ° Блум 805.248.82 В Б-Во Амортизерот За Вратата На Кујнскиот Кабинет Полека Тивко Меки Шарки За Затворање

И-К-Е-А УТРУСТА ШАРКА 110 ° Блум 805.248.82 В Б-Во Амортизерот За Вратата На Кујнскиот Кабинет Полека Тивко Меки Шарки За Затворање

DEN 368.00

Достапност

Оваа шарка има интегриран амортизер, така што вратата се затвора полека, тивко и тивко Можете лесно да го деактивирате амортизерот со копче за слајд, на пример, ако сакате да користите отворач за притискање или ако вратата се затвора премногу бавно и повторно активирајте ја ако сакате. Можете лесно да го монтирате предниот дел на вратата во вистинската положба, бидејќи шарките се прилагодливи во висина, длабочина и ширина. Шарките за прицврстување може да се монтираат на вратата без завртки и лесно можете да ја отстраните вратата за чистење. 25-годишна Ограничена Гаранција. Прочитајте за условите во брошурата Со Ограничена Гаранција. Како сакате вашата кујна да изгледа и да работи? Со цел да се добие вистинскиот работен тек и ефикасно користење на просторот, шарките се важни детали. Без оглед на решенијата што ги сакате, имаме шарки што одговараат.Детали за производоваа шарка има интегриран амортизер, така што вратата се затвора полека, тивко и тивко.Можете лесно да го деактивирате амортизерот со копче за слајд, на пример, ако сакате да користите отворач за притискање или ако вратата се затвора премногу бавно и повторно активирајте ја ако сакате.


За производот

Избор на клиент

2 пакувања со тешка должина на лизгачкиот завртка на вратата - црна задебелена метална лизгачка завртка за заклучување на вратата
 • Новак

2 пакувања со тешка должина на лизгачкиот завртка на вратата - црна задебелена метална лизгачка завртка за заклучување на вратата

DEN 2.00

Висок квалитет : Лизгачката врата на вратата на вратата е изработена од задебелена силна метал, доказ за

20 компјутери Транспарентни тркалезни влошки за мебел, нозе за мебел што не се лизгаат за маса, биро, стол, нозе за софа, откажување
 • Новак

20 компјутери Транспарентни тркалезни влошки за мебел, нозе за мебел што не се лизгаат за маса, биро, стол, нозе за софа, откажување

DEN 143.84

Силиконски антилизгачки мебел влошки од тврдо дрво заштитени за да ги заштитат тврдо дрво, керамичка пл

Хардверска Шарка шарка 10 парчиња Шарка На Кабинетот Парламент Декоративни Шарки Гроздобер Дрвен Подарок Кутија За Накит Фитинзи за Шарки за
 • Новак

Хардверска Шарка шарка 10 парчиња Шарка На Кабинетот Парламент Декоративни Шарки Гроздобер Дрвен Подарок Кутија За Накит Фитинзи за Шарки за

DEN 232.16

Инсталирањето е брзо и лесно : не е занаетчија? Не грижете се, овие шарки за покривање се многу лесни за и�

Загради за барикада на вратата од кабасаа 2х4, заграда за безбедност на тешки отворени бар за безбедност, стопер за вклопување од граѓа,
 • Новак

Загради за барикада на вратата од кабасаа 2х4, заграда за безбедност на тешки отворени бар за безбедност, стопер за вклопување од граѓа,

DEN 2.00

✅ Едноставна и ниска цена мерка за да се спречи упад, што е многу корисно за подобрување на безбедноста �

Landua Прилагодлив лизгачки кат Водач за железнички стопер челик за кујнски штала врата слајд железнички додаток на вратата на вратата на
 • Новак

Landua Прилагодлив лизгачки кат Водач за железнички стопер челик за кујнски штала врата слајд железнички додаток на вратата на вратата на

DEN 1289.60

Ролерот на висечката железница може да се прилагоди, а целосно прилагодливиот ролери обезбедува мазно �

Куки за крпи за размислување во Брабантија сет од 2 елегантни, анти-карани алуминиумски wallидови монтирани кујнски пешкири и закачалки за облека,
 • Новак

Куки за крпи за размислување во Брабантија сет од 2 елегантни, анти-карани алуминиумски wallидови монтирани кујнски пешкири и закачалки за облека,

DEN 335.52

Алуминиум Мултифункционално идеален за бања, тоалет или кујна Елегантен изглед метален дизајн со скри

CFSNCM Кабинетот Врати зависи од црниот преклоп на кабинетот за кујнски ормани за само затворање на вратата на вратата Хардвер 5 пар пар
 • Новак

CFSNCM Кабинетот Врати зависи од црниот преклоп на кабинетот за кујнски ормани за само затворање на вратата на вратата Хардвер 5 пар пар

DEN 1342.40

Самозатворање, полускриена, променлива шарка за преклопување Димензијата на завртки од центарот до цен

БГЛ Пешкир Прстен За Бања 304 Нерѓосувачки Челик ' Рѓа Доказ, 2 Пакет Пешкир Прстен, Држач За Рака Крпа Нема Дупчење Тешки Едноставен
 • Новак

БГЛ Пешкир Прстен За Бања 304 Нерѓосувачки Челик ' Рѓа Доказ, 2 Пакет Пешкир Прстен, Држач За Рака Крпа Нема Дупчење Тешки Едноставен

DEN 2.67

304 Нерѓосувачки Челик Црна Завршна Обработка Фиксиран На Ѕид Со Завртки или Лепак Доказ за ' Рѓакако про�

HSCGIN 10PCS БУНГИ КИРДИ 195мм Прилагодливи црни банџи жици Тешки еластични жици на отворено со куки за багажникот, кампување, тарпи, колички
 • Новак

HSCGIN 10PCS БУНГИ КИРДИ 195мм Прилагодливи црни банџи жици Тешки еластични жици на отворено со куки за багажникот, кампување, тарпи, колички

DEN 2.33

Материјал : пластика; Боја : Црна Големина : 195мм Материјал : висококвалитетен најлон материјал, еластиче�

Држач ЗА Ткиво ОД ЧИШП Држач За Тоалетна Хартија Закачалка За Вшмукување За Вшмукување Ткаенина Решетка За Крпи За Кујна Додатоци За Куки
 • Новак

Држач ЗА Ткиво ОД ЧИШП Држач За Тоалетна Хартија Закачалка За Вшмукување За Вшмукување Ткаенина Решетка За Крпи За Кујна Додатоци За Куки

DEN 1.33

Геометриски процес на галванизација на рамката, две страни со различни столбови со должина, лесна за ки�

Метални куки од врата од врата за висечки огледало полиран/мат црна/четкана облечена од не'рѓосувачки челик, кука крпа, кука, кука, монтирање
 • Новак

Метални куки од врата од врата за висечки огледало полиран/мат црна/четкана облечена од не'рѓосувачки челик, кука крпа, кука, кука, монтирање

DEN 240.00

Запознајте ги вашите различни потреби, алатка и практична алатка за дома, кујна, бања, дневна соба, влез �