Полици за бања за бања, 1 дебела полица изработена од калено стакло, алуминиум, монтажа на wallидови, полица за бања, полица за кујна, решетка за складирање

Полици за бања за бања, 1 дебела полица изработена од калено стакло, алуминиум, монтажа на wallидови, полица за бања, полица за кујна, решетка

DEN 3.33

Достапност

Задебелното калено стакло нуди елегантно место за поставување на четка за заби, средства за чистење на лицето, гаџети за перење и шишиња за бања итн Дебелината на стаклото е 6 мм, гасено калено стакло, дури и ако е скршено, може да се користи безбедно. Добро изработени со цврста конструкција, стаклото и алуминиумските рабови на железничката плоча се навистина мазни, никогаш не ги повредуваат рацете. Задебелното калено стакло нуди елегантно место за поставување на четка за заби, средства за чистење на лицето, гаџети за перење и шишиња за бања итн. Дебелината на стаклото е 6 мм, гасено калено стакло, дури и ако е скршено, може да се користи безбедно. Добро изработени со цврста конструкција, стаклото и алуминиумските рабови на железничката плоча се навистина мазни, никогаш не ги повредуваат рацете. Задебеленото калено стакло нуди елегантно место за поставување четка за заби, средства за чистење на лицето, гаџети за перење и шишиња за бања Etcthe Wallид Полфот за бања доаѓа со фиксирање на завртки што се користат за лесна инсталација и држење на хромираните шипки обезбедени стакло е 6 мм, угаснето калемено стакло , дури и ако е скршено, може да се користи Safelywell направено со цврста градба, рабовите на стакло и алуминиумска железница се навистина мазни, никогаш не ги повредуваат рацете.


За производот

Избор на клиент

Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студија симпатична бостон териер
  • Новак

Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студија симпатична бостон териер

DEN 207.84

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

ЖОНГЈУЈУАН 5 Парче Мултифункционален 9 Еластична Топка Банџи Знаме Пол Клип Со Гумени Ремени Крошна Церада Вратоврска Топка Јамка Шатор
  • Новак

ЖОНГЈУЈУАН 5 Парче Мултифункционален 9 Еластична Топка Банџи Знаме Пол Клип Со Гумени Ремени Крошна Церада Вратоврска Топка Јамка Шатор

DEN 159.84

Топчест Материјал : Пластика Ја одржува церадата Во фиксна положба Идеален За пловење, кампување, влече�

Куки за пешкири 2 парчиња SUS304 не'рѓосувачки челик палто облека облечена кука кука за ливче плакарот врата од држач за држачи за бања кујна
  • Новак

Куки за пешкири 2 парчиња SUS304 не'рѓосувачки челик палто облека облечена кука кука за ливче плакарот врата од држач за држачи за бања кујна

DEN 2.67

【Материјал】 Сите метални типови 304 од не'рѓосувачки челик од премиумодделение, не треба да се грижите з

CPELLESSE 6 парчиња кујнски кабинет за копчиња, кормило на брод Наутички фиоки за фиоки за гардероба за гардероба, влечење фустани влече
  • Новак

CPELLESSE 6 парчиња кујнски кабинет за копчиња, кормило на брод Наутички фиоки за фиоки за гардероба за гардероба, влечење фустани влече

DEN 0.67

★ Материјал : Оваа рачка на кормилото е изработена од легура на цинк, мазна и цврста и се чувствува одлич

Сениски Плоштад Правоаголник Рамна Форма Нерѓосувачки Челик Модерен Современ Влез Рачка На Вратата Бар Скала Повлечете Туш Стакло Лизгачка
  • Новак

Сениски Плоштад Правоаголник Рамна Форма Нерѓосувачки Челик Модерен Современ Влез Рачка На Вратата Бар Скала Повлечете Туш Стакло Лизгачка

DEN 0.33

# Издржлив материјал : делови за Рачка изработени од комерцијален материјал од нерѓосувачки челик со ви�

Kloose Кујна Кабинетот Копчиња 10 Пакет Мат Црна Кабинетот Копчиња 1-1/4 Инчен Тркалезна Фиока Копчиња Гардероба За Кабинети И Фиоки Една Дупка
  • Новак

Kloose Кујна Кабинетот Копчиња 10 Пакет Мат Црна Кабинетот Копчиња 1-1/4 Инчен Тркалезна Фиока Копчиња Гардероба За Кабинети И Фиоки Една Дупка

DEN 303.84

Посветени на извршување на" долгорочен " бренд концепт Додека обрнуваме внимание на чувството за дизајн

Комплет од 6 Бели Парчиња Агат Копчиња За Фиоки За Комоди Уникатни Копчиња За Кујнски Ормари Антички Украсни Копчиња За Гардероба
  • Новак

Комплет од 6 Бели Парчиња Агат Копчиња За Фиоки За Комоди Уникатни Копчиња За Кујнски Ормари Антички Украсни Копчиња За Гардероба

DEN 415.84

Единствен Агат : копчињата за фиоки за комоди се направени од природен агат кој е различен по големина, ф

Хомојојо Кабинетот Шарки 12 парчиња САМОСТОЈНИ Шарки За Мал Мебел Накит/Куќа Кло Фиока Шарка Мини Замена Кабинет Златни Конектори Вратата Хардвер
  • Новак

Хомојојо Кабинетот Шарки 12 парчиња САМОСТОЈНИ Шарки За Мал Мебел Накит/Куќа Кло Фиока Шарка Мини Замена Кабинет Златни Конектори Вратата Хардвер

DEN 104.48

Бакар И Легура МИНИЈАТУРНИ ШАРКИ на КАБИНЕТОТ луѓе кои сакаат САМИ МАЛИ МЕСИНГ ШАРКИ ЗА ДРВЕНА КУТИЈА О