Загради за полици, заграда за бела полица 6 инчи x 4 инчи, Поддршка за полица 90 ° триаголни загради за полици, тешки лебдечки полица l загради 4 пакет

Загради за полици, заграда за бела полица 6 инчи x 4 инчи, Поддршка за полица 90 ° триаголни загради за полици, тешки лебдечки

DEN 0.33

Достапност

Добро конструирани и врвни материјали за квалитет- заградата за полици со согал е направена од железо Триаголник од 90 степени е најстабилниот дизајн за wallидни монтирања во моментов. Прецизниот дизајн на железо обезбедува издржливост. Површината на замрзнатите честички има побогата текстура, отпорна на гребење, има антируст палто и има силна отпорност на корозија. Силна поддршка : Заградите на тешки лебдечки полици можат да поддржуваат тешки работи во голема мерка. Капацитет на оптоварување 150 lb-220 lb/пар. Бидејќи тој усвојува исклучителен процес на свиткување, десен триаголник од 90 степени за дизајн на wallидови или агол, безбедно монтирање на полиците и поддршка со надградени завртки со висок квалитет на која било површина дава мир на умот. Повеќе големини на држачи за агол на полица-нудиме не само 3 x 4 инчи, 4 x 6 инчи, загради од 8 x 10 инчи за да изберете, но исто така има и две бои кои се класични и разноврсни (црно-бели), кои можат да се сретнат вашите различни потреби. Заштедете простор и бидете уредни. Опции за повеќекратни полици - со 8 држачи за железни полици овој хардвер што лебдечки полица може да се искористи низ целата куќа. Без разлика дали се користат како декоративни држачи за полици, отворено полици за кујна, држачи за полици за книги, мала заграда за метални полици, па дури и општи држачи за полици, употребата за овие полици се бесконечни. Бесплатно за DIY - Заградите за поддршка на wallидните полица за полиците се погодни за која било големина на штици (со исклучок на штици) и не се ограничени со дебелината или ширината на штиците, подобрување на практичноста. Доаѓа со додатоци и може лесно да се инсталира од едно лице без дополнително сечење или дупчење на штиците. Добро конструирани и врвни материјали за квалитет- заградата за полици со согал е направена од железо. Триаголник од 90 степени е најстабилниот дизајн за wallидни монтирања во моментов. Прецизниот дизајн на железо обезбедува издржливост. Површината на замрзнатите честички има побогата текстура, отпорна на гребење, има антируст палто и има силна отпорност на корозија. Силна поддршка : Заградите на тешки лебдечки полици можат да поддржуваат тешки работи во голема мерка.


За производот

Избор на клиент

Керамички фиока за шкаф на Xingcryao Рачка со цветно влечење на копчето за влечење со завртка за шкаф врата фиока за гардероба плакарот
 • Новак

Керамички фиока за шкаф на Xingcryao Рачка со цветно влечење на копчето за влечење со завртка за шкаф врата фиока за гардероба плакарот

DEN 1.33

【Висок квалитет на материјал】 Оваа рачка на шкаф е изработена од легура на цинк и керамички материјал,

Командни ленти за постер, бесплатно обесени закачалки за закачување на постери, без алатки за висечки ленти за постери, 136 бела командна лепила
 • Новак

Командни ленти за постер, бесплатно обесени закачалки за закачување на постери, без алатки за висечки ленти за постери, 136 бела командна лепила

DEN 0.33

Виси до 34 постери : Еден пакет вклучува 136 ленти за постери за постери што можат да висат до 34 постери или

Лизгачки Водич За Подот На Вратата На Шталата, Прилагодлив Водич За Ролери За Монтирање На Ѕид, Систем За Монтирање На Ѕид, Подобрен Дизајн
 • Новак

Лизгачки Водич За Подот На Вратата На Шталата, Прилагодлив Водич За Ролери За Монтирање На Ѕид, Систем За Монтирање На Ѕид, Подобрен Дизајн

DEN 3.33

КАРАКТЕРИСТИКИ Прилагодлив четкан никел бајпас;Екстраголема форма тепих;Водич два ѕидни пакет монтира

Doitool 2pcs clasp x. cm никел за заклучување на додатоци HASP штала брави од не'рѓосувачки должност. Притиснете ги степени Домашната безбедност
 • Новак

Doitool 2pcs clasp x. cm никел за заклучување на додатоци HASP штала брави од не'рѓосувачки должност. Притиснете ги степени Домашната безбедност

DEN 181.28

Не'рѓосувачки челик Главен удар : Лесен за инсталирање, само треба да ги поправите завртките на вратите �

4ft мини двојно кабинет лизгачки штала од дрвена врата хардверска патека за железнички комплет ТВ штанд гардероба плакарот кујна спална соба
 • Новак

4ft мини двојно кабинет лизгачки штала од дрвена врата хардверска патека за железнички комплет ТВ штанд гардероба плакарот кујна спална соба

DEN 2.67

4 ft Комплет за мини големина, препорака да се користи за кабинет, ТВ штанд, забавна конзола, итн Одговара �

Gerzwy SUS 304 не'рѓосувачки челик бања палто за кука/облека за облека за кујна за бања модерна хотелска стилска wallид монтирана четкана PVD
 • Новак

Gerzwy SUS 304 не'рѓосувачки челик бања палто за кука/облека за облека за кујна за бања модерна хотелска стилска wallид монтирана четкана PVD

DEN 2.33

Измерете го теренот и вежбајте ги дупките Користете чекан за да ги ставите завртките за проширување во �

[2022 најновите] жици со топка, топка, врзани за банги, прилагодливи жици на банџи со врски со топки со споени предмети, за истражување,
 • Новак

[2022 најновите] жици со топка, топка, врзани за банги, прилагодливи жици на банџи со врски со топки со споени предмети, за истражување,

DEN 0.33

Откако ги истражувавме иновациите преку енергично истражување, го развивме овој нов дизајн во текот на

Кутија За Подароци За Накит За Мебел од х-ДРИ Пролетни Шарки Бронзен Тон 20мм Должина 30 парчиња (Астучио по џоиели Астучио по џоиели Астучио
 • Новак

Кутија За Подароци За Накит За Мебел од х-ДРИ Пролетни Шарки Бронзен Тон 20мм Должина 30 парчиња (Астучио по џоиели Астучио по џоиели Астучио

DEN 1228.80

Стил : / ; Боја : / Содржина на пакетот : 30 парчиња x Пролетна Шарка; Тежина : 64g Материјал : Метал; Име На Про�

Антрадер Триаголник Клуч Клуч, Мател Триаголен Заклучување Клучеви Приклучок Универзална Алатка Клучеви За Лифт За Итни Случаи Лифт Врата
 • Новак

Антрадер Триаголник Клуч Клуч, Мател Триаголен Заклучување Клучеви Приклучок Универзална Алатка Клучеви За Лифт За Итни Случаи Лифт Врата

DEN 0.67

Име На Производот : Триаголник Клуч; Материјал : Метал Тежина : 32гр; Боја : Сребрен Тон; Содржина На Пакето�

JYDQM 4PCS HASP LATCH LATCH JEWЕЛЕР Дрвена кутија Заклучување мини кабинет за кабинетот, заклучувајќи се за заклучување на декоративната рачка
 • Новак

JYDQM 4PCS HASP LATCH LATCH JEWЕЛЕР Дрвена кутија Заклучување мини кабинет за кабинетот, заклучувајќи се за заклучување на декоративната рачка

DEN 2163.36

Украсете ги вашите прекрасни кутии за накит или вашите случаи Како кука за заклучување, со гроздобер ст�

Кабинетот Шкаф Прилагодлив Шарка Случајно Запре Врата Мебел Подигнете Размавта Останете Поддршка Хидраулични Шарки хардвер 1 парчиња
 • Новак

Кабинетот Шкаф Прилагодлив Шарка Случајно Запре Врата Мебел Подигнете Размавта Останете Поддршка Хидраулични Шарки хардвер 1 парчиња

DEN 587.20

Портата Шарки Шарки На портата Шкаф Прилагодлива Шарка По Случаен Избор Стоп Мебел За Врата Подигнете Ј

Yoohey 5 пакувања копче за фиоки Повлечете ја фиоката за кожа на кабинетот, влече рачно изработена кожна фиока за фиока за влечење со завртки
 • Новак

Yoohey 5 пакувања копче за фиоки Повлечете ја фиоката за кожа на кабинетот, влече рачно изработена кожна фиока за фиока за влечење со завртки

DEN 0.67

【Пакетот вклучува】 : 5 пакувања x faux кожни рачки Местото за употреба со широк опсег може да ги задоволи в