X-Dree 1-3/5 Врвови за лизгање на вратата на вратата Повлечете ја 304 не'рѓосувачки челик 2 парчиња (1-3/5 '' Empuñadura de Porerta Corrediza empotrada empuje al ras 304 Acero Inoxidable 2 Piezas

X-Dree 1-3/5 Врвови за лизгање на вратата на вратата Повлечете ја 304 не'рѓосувачки челик 2 парчиња (1-3/5 '' Empuñadura de

DEN 174.40

Достапност

Рачката за влечење на тркала е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик во сребрен тон Елегантен вграден скриен дизајн и четкана завршница. Тип на плакнење монтиран. Одлична квалитетна рачка на вратата, практична и издржлива. Тој е погоден за шкаф, фиоки, кабинет, лизгачка врата итн., Е совршена замена. (ES Adecuado para armarios, Cajones, Gabinetes, Porertas Corredizas, итн. Montaje Ocultos están incluidos. Рачката за влечење на тркала е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик во сребрен тон. Елегантен вграден скриен дизајн и четкана финиш. , лизгачка врата итн., Е совршена замена. (Es adecuado para armarios, cajones, gabinetes, puertas corredizas, итн., ES un reemplazo. 5 "вдлабнатина рачка за лизгачка врата црта влечење 304 не'рѓосувачки челик 2 парчиња. Погоден е за шкаф, фиока, кабинет, лизгачка врата итн., Е совршена замена. Вклучени се скриени завртки за монтирање. Спецификација : Име на производот : Flush Pullpackage Содржина : 2pcs x Flush Pull, 4pcs x Screwmain Боја : Сребрена томатеријал : 304 не'рѓосувачки Steelfinish : Brebhed Finishweight : 35 Gmounting Dound Dialmeter : 3mm/0,12-inchtop Внатрешен дијаметар : 40mm/40mm/40mm/ 1-3/5 Inchheight : 15mm/0,6-инчинер Дијаметар на дупката : 26мм/1-инчботом Дијаметар : 35мм/1-2/5 инчи Опис во шпански 1-3/5 '' Empuñadura de Porerta corrediza empotrada empuje al ras 304 Acero Inoxidable 2 Piezasla manija redonda para tirar al rasgo está hecha de material de acero inoxidable 304 en tono playeado.


За производот

Product Name:
Flush Pull
Package Content:
2pcs x Flush Pull, 4pcs x Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Finish:
Brushed Finish
Weight:
35g
Mounting Hole Diameter:
3mm/0.12-inch
Top Inner Hole Diameter:
 40mm/1-3/5 Inch
Height:
 15mm/0.6-inch
Inner Hole Diameter:
26mm/1-inch
Bottom Diameter:
 35mm/1-2/5 Inch
Description in Spanish:
1-3 / 5' 'Empuñadura de puerta corrediza empotrada Empuje al ras 304 Acero inoxidable 2 piezas:
La Manija Redonda para Tirar al Rasgo está hecha de material de acero inoxidable 304 en tono plateado.:
Elegante diseño oculto incrustado y acabado cepillado.:
Tipo empotrado. Puerta de excelente calidad práctica duradera.:
Es adecuado para armarios, cajones, gabinetes, puertas corredizas, etc., es un reemplazo perfect.:
Los tornillos de montaje ocultos están incluidos.:

Избор на клиент

Церада Водоотпорна Тешка Церада Церади Заземјен Шатор Повеќенаменски Дебел Поли Пластичен Материјал Метални Громети Кампување Градинарска
 • Новак

Церада Водоотпорна Тешка Церада Церади Заземјен Шатор Повеќенаменски Дебел Поли Пластичен Материјал Метални Громети Кампување Градинарска

DEN 7303.52

Висока температура топлина запечатување работ не е лесно да се искине и издржливи Целиот спој е беспрек

Повеќенаменска чиста водоотпорна тарпска обвивка, отворено поли -тарп -покритие, пластични тарпи со громи и армирани рабови тарпаулин за автомобили
 • Новак

Повеќенаменска чиста водоотпорна тарпска обвивка, отворено поли -тарп -покритие, пластични тарпи со громи и армирани рабови тарпаулин за автомобили

DEN 190.24

【Висок квалитет】 Чистата временска отпорност е изработен од ЈП, кој има добар водоотпорен ефект, отпор

Загради за полици за преклопување на Yumore 12 , Макс оптоварување: 330lb тешки не'рѓосувачки челик склопувачки полици за заграда за табела за
 • Новак

Загради за полици за преклопување на Yumore 12 , Макс оптоварување: 330lb тешки не'рѓосувачки челик склопувачки полици за заграда за табела за

DEN 383.84

Цврст и издржлив држачот за склопување на полицата и завртката за фитинг се конструирани од не'рѓосува�

Фксддг Порта Кујна Алуминиумска Легура Мебел Кабинет Прозорец Лесно Инсталирајте Дома Внатрешни Плакарот Фиока Лизгачка Врата Рачка Штала
 • Новак

Фксддг Порта Кујна Алуминиумска Легура Мебел Кабинет Прозорец Лесно Инсталирајте Дома Внатрешни Плакарот Фиока Лизгачка Врата Рачка Штала

DEN 947.68

Материјал : алуминиумската легура е со мала тежина, но висока јачина, близу или повеќе од висококвалитет

Мугиз 100-ПАКЕТ 5 х 25мм Бакарни Барел Шарки Цилиндричен Скриен Кабинет Скриени Невидливи Месинг Шарки За Накит Кутија Случај Мебел Хардвер
 • Новак

Мугиз 100-ПАКЕТ 5 х 25мм Бакарни Барел Шарки Цилиндричен Скриен Кабинет Скриени Невидливи Месинг Шарки За Накит Кутија Случај Мебел Хардвер

DEN 0.33

}Материјал : цврст бакар Совршен за правење мали кутии или кутии Големина : 5х25мм + широко се користи во хо

Нов LON0167 Хардвер за мебел, прикажан кутија за заклучување на кутии, сигурна ефикасност HASP заклучувач за заклучување 3 парчиња златен тон
 • Новак

Нов LON0167 Хардвер за мебел, прикажан кутија за заклучување на кутии, сигурна ефикасност HASP заклучувач за заклучување 3 парчиња златен тон

DEN 110.72

Тежина : 23g; (издржлива во употреба) Содржина на пакетот : 3 x заклучување (најновата технологија) HASP Име на

DOITOOL Пролетта Врата Шарка Легура Мебел Шарка Гардероба Врата: 175 Агол Шарки Декоративни Цинк Легура Т-Ремен Шарки Виткање Врата Шарки
 • Новак

DOITOOL Пролетта Врата Шарка Легура Мебел Шарка Гардероба Врата: 175 Агол Шарки Декоративни Цинк Легура Т-Ремен Шарки Виткање Врата Шарки

DEN 172.80

Ладно валаниот челичен материјал осигурува дека шарката е отпорна на ' рѓа, има добра цврстина, висока ц�

10 компјутери гроздобер стил, дрвена кутија за накит Декоративни метални шипки со додатоци за хардвер за мебел за завртки - додатоци
 • Новак

10 компјутери гроздобер стил, дрвена кутија за накит Декоративни метални шипки со додатоци за хардвер за мебел за завртки - додатоци

DEN 188.64

Боја : бронза Пакетот вклучува : 10* HASP брави Материјал : Метална количина : 10 парчиња не е лесно да се избле

4 пакувања на копчињата за кабинети starsвезди црни печати правоаголник фиока рачка за гардероба гардероба за гардероба влече рачки
 • Новак

4 пакувања на копчињата за кабинети starsвезди црни печати правоаголник фиока рачка за гардероба гардероба за гардероба влече рачки

DEN 2.67

Големина : 1,65 "(должина) x139" (ширина на основата) Материјал : Нашите рачки на кабинетот се изработени од ви�

Whitecap 62322 Teak Rack Tissue Tiss
 • Новак

Whitecap 62322 Teak Rack Tissue Tiss

DEN 242.40

Тејк решетката за тоалетно ткиво Вклучува барнатоварен бар Димензии : 17 / 8 "Висина x 51 / 2" Ширина x 33 / 4 "Дла�

30 парчиња Брава За Мала Кутија, Античка Десна Кука За Брава Има Ретро Стил Железна Кука За Брава За Накит Кутии За Подароци со Завртки
 • Новак

30 парчиња Брава За Мала Кутија, Античка Десна Кука За Брава Има Ретро Стил Железна Кука За Брава За Накит Кутии За Подароци со Завртки

DEN 121.28

1 Фина Изработка Изработена од висококвалитетно железо, а површината е покриена со античко месинг поз�

2 парчиња 5 инчи Слајдови За Кратки Фиоки Меки Тркачи За Фиоки Со Блиски Лежишта Целосна Продолжна Страна Лизгачка Фиока За Мебел Шини За Фиоки
 • Новак

2 парчиња 5 инчи Слајдови За Кратки Фиоки Меки Тркачи За Фиоки Со Блиски Лежишта Целосна Продолжна Страна Лизгачка Фиока За Мебел Шини За Фиоки

DEN 590.24

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Мини Слајдови за Фиоки направени од Челични Лимови со Ладна Ролна, тој е со силна јачи

Равинте 50 Пакет 25 Пара 1/2 инчен Шарки За Преклопување Шарки Полиран Хром Полу-Скриени Шарки За Шкаф За Лице Рамка За Монтирање Шарки За Врата
 • Новак

Равинте 50 Пакет 25 Пара 1/2 инчен Шарки За Преклопување Шарки Полиран Хром Полу-Скриени Шарки За Шкаф За Лице Рамка За Монтирање Шарки За Врата

DEN 719.84

Количина ако оваа шарка на кабинетот не работи на ваше задоволство, вратете ја за замена или целосна нап

WSZJJ Пластична Кутија За Тоалетна Хартија, Водоотпорна Кутија За Складирање Хартија За Тоалетна Ролна Кутија За Складирање На Ткиво Диспензерот
 • Новак

WSZJJ Пластична Кутија За Тоалетна Хартија, Водоотпорна Кутија За Складирање Хартија За Тоалетна Ролна Кутија За Складирање На Ткиво Диспензерот

DEN 603.20

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Инсталација : Монтиран Ѕид, Без Дупчење Висококвалитетен инженерски абс ма