Евалд Минималистички Лебдечки Полица Загради | 6-инчен Јаглероден Челик Скриени Полица Загради За Ѕид Декор | Поддржува Мала Полица, Кујна Полица, Расадник Полица, И

Евалд Минималистички Лебдечки Полица Загради | 6-инчен Јаглероден Челик Скриени Полица Загради За Ѕид Декор | Поддржува Мала Полица, Кујна

DEN 592.00

Достапност

РАЗНОВРСНА МОНТАЖА : Евалд Минималистичките Држачи за Пловечки Полици можат да се монтираат на гипс картон, ѕидови од тули и бетонски ѕидови Совршено се вклопуваат на стандардни ѕидни столпчиња за да можете да ги инсталирате во која било просторија што ја сакате. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Уживајте во скриените држачи за поддршка на полиците изработени од висококвалитетен јаглероден челик со завршна облога во прав без чипови. Добивате и врвни завртки за цинк отпорни на корозија и најлонски сидра С6. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : ласерската заварена конструкција и широките рачки обезбедуваат сигурно држење за вашите држачи за лебдечки ѕидни полици. Секоја прачка поддржува до оптоварување од 100 килограми на ѕидови од тули или бетон. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ВИСЕЧКИ ЗАГРАДИ : Го Надополнува вашиот избор на ѕиден декор. Одлични се за мала полица, полица за кујнски оставата, чајната кујна, полица за слики, полица за расадници и многу повеќе. ПРОФЕСИОНАЛНА ПОМОШ : Нашиот комплет доаѓа со практични упатства, но исто така сме подготвени да ви помогнеме кога ви треба. Нашиот тим за услуги на клиентите со задоволство ќе одговори на вашите прашања и ќе ги поддржи вашите потреби за домашен декор.


За производот

Избор на клиент

12 Пакет Шкаф Копчиња Кристално Чисто Стакло Кабинетот Повлекува, Тркалезни Копчиња Со Завртки, Фиоки Гардероба Гардероба Мебел
 • Новак

12 Пакет Шкаф Копчиња Кристално Чисто Стакло Кабинетот Повлекува, Тркалезни Копчиња Со Завртки, Фиоки Гардероба Гардероба Мебел

DEN 639.84

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалез�

ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија Изработен Од Нерѓосувачки Челик Со Повеќефункционален Прилагодлив И Дизајн На Ѕидни Монтирање За Кујна
 • Новак

ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија Изработен Од Нерѓосувачки Челик Со Повеќефункционален Прилагодлив И Дизајн На Ѕидни Монтирање За Кујна

DEN 1500.80

1Употреба : кујна, тоалет, употреба на балкон, заштедете простор.Лесен за инсталирање и отстранување : По�

Држач за тоалетна хартија со Yeavs со телефонска полица и водоотпорен капак, SUS 304 решетката за складирање на ролни од не'рѓосувачки челик
 • Новак

Држач за тоалетна хартија со Yeavs со телефонска полица и водоотпорен капак, SUS 304 решетката за складирање на ролни од не'рѓосувачки челик

DEN 319.84

Материјал : Направено од високо квалитетен Sод не'рѓосувачки челик од премиум одделение Отпорен на коро�

53 * 22 * ​​14mm 304 кабинет од не'рѓосувачки челик магнетски алатки за хардвер за фиоки за плакари за лизгање/балички на врата од екранот
 • Новак

53 * 22 * ​​14mm 304 кабинет од не'рѓосувачки челик магнетски алатки за хардвер за фиоки за плакари за лизгање/балички на врата од екранот

DEN 2.33

Стил A Пакетот вклучува : 1*Кабинет магнетски улов Белешка : 1 Вистинската боја на предметот може да биде м

FXBZA Држач За Тоалетна Хартија Стојат Нема Дупчење Делот Ѕид Монтирање Самолепливи Водоотпорен Тоалет Ролна Држач Со Полица За Складирање
 • Новак

FXBZA Држач За Тоалетна Хартија Стојат Нема Дупчење Делот Ѕид Монтирање Самолепливи Водоотпорен Тоалет Ролна Држач Со Полица За Складирање

DEN 0.33

❣ Дизајн на ротирачки капак : елегантен минималистички дизајн, вртлив капак за лесна замена на хартиена

МАРМОЛУКС АКЦ-Крпа Прстен Круг Држач За Крпи Со Отворена Рака Држач За Тоалетна Хартија-Четкан Челик Ѕид Монтирање Бања Хардвер
 • Новак

МАРМОЛУКС АКЦ-Крпа Прстен Круг Држач За Крпи Со Отворена Рака Држач За Тоалетна Хартија-Четкан Челик Ѕид Монтирање Бања Хардвер

DEN 643.20

®ИЗДРЖЛИВ е конструиран од висок премиум нерѓосувачки челик 304 го прави отпорен на 'рѓосување и тежок, о�

Сојузнички Месинг ПР-35-3 Престиж Кралска Колекција Хоризонтална Резерва 3 Ролна Стаклена Полица Држач За Тоалетна Хартија, Венецијанска Бронза
 • Новак

Сојузнички Месинг ПР-35-3 Престиж Кралска Колекција Хоризонтална Резерва 3 Ролна Стаклена Полица Држач За Тоалетна Хартија, Венецијанска Бронза

DEN 4041.44

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

X-DREE 14 Должина 2 Делови Телескопски Топчести Лежишта Кабинетот Фиока Слајдови Црна 2 Парчиња (14 '' Должина 2 Секциони Телескопико Родамиенто
 • Новак

X-DREE 14 Должина 2 Делови Телескопски Топчести Лежишта Кабинетот Фиока Слајдови Црна 2 Парчиња (14 '' Должина 2 Секциони Телескопико Родамиенто

DEN 2.00

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 229гр; Содржина На Пакетот : 2 х Слајд На Фиоката..

ДРЖАЧ ЗА Хартиена Крпа XJJZS-Нов Држач За Тоалетна Хартија Делфин Држач За Кујнска Хартиена Крпа Држач За Ѕидно Дупчење Бања Со Смола За
 • Новак

ДРЖАЧ ЗА Хартиена Крпа XJJZS-Нов Држач За Тоалетна Хартија Делфин Држач За Кујнска Хартиена Крпа Држач За Ѕидно Дупчење Бања Со Смола За

DEN 1.00

● Материјал : Висококвалитетна смола, цврста и еколошка ●Уникатен : Најдобар декор за детска соба ● Инс

Geesatis 2 парчиња лизгачки штала врата влече дупка центар 7 инчи влечење / рачки за плакари / влечење на кабинети / влечење на вратите, со
 • Новак

Geesatis 2 парчиња лизгачки штала врата влече дупка центар 7 инчи влечење / рачки за плакари / влечење на кабинети / влечење на вратите, со

DEN 300.64

Повеќенаменските рачки за влечење се користат широко користени во вратите на плакарот, вратите за лизг�

SXNBH Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарка Врата Хидраулични Шарки Амортизерот Тампон Мека Блиску За Кабинетот Шкаф Мебел Хардвер Додатоци
 • Новак

SXNBH Нерѓосувачки Челик Кабинет Шарка Врата Хидраулични Шарки Амортизерот Тампон Мека Блиску За Кабинетот Шкаф Мебел Хардвер Додатоци

DEN 3.00

Стилови : , Европски, Класичен Карактеристика : Хидрауличен,Лесен за инсталирање, Небледнее, Ergономски Ди

Организатор На Полица За Складирање Шминка Кабилок 2 Нивоа Козметички Држач За Дисплеј Четка Пенкало Шминка Решетка За Шишиња Складирање
 • Новак

Организатор На Полица За Складирање Шминка Кабилок 2 Нивоа Козметички Држач За Дисплеј Четка Пенкало Шминка Решетка За Шишиња Складирање

DEN 2.00

Двојните слоеви и дизајнот на поделени мрежи можат да ја направат вашата козметика уредена и можете да �

Амазонкомерцијален Повеќенаменски Водоотпорен Капак Од Поли Церада, 20 Х 20 СТАПКИ, Дебелина ОД 10 МИЛ, Кафеава/Сребрена, 1-Пакување
 • Новак

Амазонкомерцијален Повеќенаменски Водоотпорен Капак Од Поли Церада, 20 Х 20 СТАПКИ, Дебелина ОД 10 МИЛ, Кафеава/Сребрена, 1-Пакување

DEN 606.88

Повеќенаменски водоотпорен капак од церада за заштита, покривање, крпење и многу повеќе; 20 Х 20 СТАПКИ, Де

Лепливи Куки Куки За Комунални услуги 44 фунти/ 20 кг, Тешки Куки За Палто Водоотпорни И Отпорни На Масло Беспрекорни Куки, Еднократно
 • Новак

Лепливи Куки Куки За Комунални услуги 44 фунти/ 20 кг, Тешки Куки За Палто Водоотпорни И Отпорни На Масло Беспрекорни Куки, Еднократно

DEN 159.84

®Погоден за Различни Површини : Овие лепливи куки Се Широко користени на различни површини, како Тули, С�

Анѓели 12 Парчиња Додатоци За Самозатворање Додатоци За Пружински Шарки Аголен Кабинет За Шарки За Шарки Шарки Со Целосен Преклоп
 • Новак

Анѓели 12 Парчиња Додатоци За Самозатворање Додатоци За Пружински Шарки Аголен Кабинет За Шарки За Шарки Шарки Со Целосен Преклоп

DEN 2.67

Скриени шарки за гардероба : ХИДРАУЛИЧНИ тампон ШАРКИОвие полускриени кујнски шарки за кабинети работа

Само затворање на скриените шарки на вратите - Тешки скриени шарки за хардвер на вратата - 360 степени вратило скриени врати на вратата за тајна
 • Новак

Само затворање на скриените шарки на вратите - Тешки скриени шарки за хардвер на вратата - 360 степени вратило скриени врати на вратата за тајна

DEN 1.33

Невидлив Невидлив систем за шарки на вртење, тој е инсталиран на горниот и долниот дел од вратата, по ин�

Океанвила 4х4 Инчни Шарки На Вратите, 18 Парче 5/8 Радиус Агол Внатрешни Работи Заоблени Стандард Станбена Канцеларија, Спална Соба Врата Хардвер,
 • Новак

Океанвила 4х4 Инчни Шарки На Вратите, 18 Парче 5/8 Радиус Агол Внатрешни Работи Заоблени Стандард Станбена Канцеларија, Спална Соба Врата Хардвер,

DEN 591.84

Тежок Издржлив Дизајн Додава Истакнат Изглед Брза И Лесна Инсталација Quist Quality ® Изработени Од врвен жел

120 Парчиња Иглички За Полици 5мм Иглички За Поддршка На Држачот За Полици Направени Од Никел Обложен Метален Материјал Штипки За Полици
 • Новак

120 Парчиња Иглички За Полици 5мм Иглички За Поддршка На Држачот За Полици Направени Од Никел Обложен Метален Материјал Штипки За Полици

DEN 111.84

Тип : 120 парчиња 5х16мм Полица Поддржува Штипки Столпчиња, Одговара За : Мебел Дрвени Полици Држач, Кукла П�