Пејзаж дрво за пејзаж за пејзаж, вкрстено бод, костум за везење игла, костум за вкрстено бод за везење, костум со бели бели дрвја од бреза-11CT-11CT неплатени

Пејзаж дрво за пејзаж за пејзаж, вкрстено бод, костум за везење игла, костум за вкрстено бод за везење, костум со бели бели дрвја од бреза-11CT-11CT

DEN 1241.60

Достапност

Бренд : Сина голема, тип на шема : Познати туристички места, типови на : сè уште јадете Користете : Слики, пакување на платно : преклопување, материјал : памук. Стил : Медитеранско море, рамка : не, надворешно пакување : полипропилен. Игла за плетење : За декорација на домови, Везење Крст : Крст бод, вкрстено бод : занаети со игла, тип на ткаенина : пејзаж. Можност : Партиски ангажман годишнина од свадбата, Употреба : Домашна декорација Детска едукација Уметнички Подароци, НКФ Крос Стич : Крст бод, DIY игли : Комплет за вкрстени бод. Бренд : Сина голема, тип на шема : Познати туристички места, типови на : сè уште јадете. Користете : Слики, пакување на платно : преклопување, материјал : памук. Стил : Медитеранско море, рамка : не, надворешно пакување : полипропилен. Игла за плетење : За декорација на домови, Везење Крст : Крст бод, вкрстено бод : занаети со игла, тип на ткаенина : пејзаж. Можност : Партиски ангажман годишнина од свадбата, Употреба : Домашна декорација Детска едукација Уметнички Подароци, НКФ Крос Стич : Крст бод, DIY игли : Комплет за вкрстени бод. Brand : Blue Large Pattern type : famous tourist sites Types of : Still eatuse : Paintings Canvas packaging : Foldingmaterial : cottonstyle : Mediterranean seaframe : No Outer packing : Polypropylene Knitting needle : For home decoration Embroidery cross : Cross stitch Cross stitch : Needle crafts Fabric type : landscapeopportunity : Party engagement wedding anniversaryuse : Домашна декорација Детска едукација Уметнички компромис Подарок Cross Cross Stitch : Cross Stitchdiy Indelework : Комплет за вкрстени бод.


За производот

Избор на клиент

Mifor Yyyshopp Diamond сликарство 5D паста дијамантска форма на везови во затворено целосна вежба DIY вез за везови wallидни табели за почетници
 • Новак

Mifor Yyyshopp Diamond сликарство 5D паста дијамантска форма на везови во затворено целосна вежба DIY вез за везови wallидни табели за почетници

DEN 2.00

Целосниот дијамант е повеќе слоевит, животен и има добра рефракција Изгледа сјајно и не згаснува Платно

Комплетите за вкрстени бод на Arazadr го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови за почетници Деца и возрасни 11ct 3 нишки
 • Новак

Комплетите за вкрстени бод на Arazadr го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови за почетници Деца и возрасни 11ct 3 нишки

DEN 1.67

【Лесна за употреба】 Бојата на секоја нишка има соодветен број и блок во боја на платното, така што е пол

Дијамантска уметност Виолетова облачна дијамантска сликарска слика за деца/возрасни, DIY 5D целосни геми за вежбање боја со дијаманти уметнички
 • Новак

Дијамантска уметност Виолетова облачна дијамантска сликарска слика за деца/возрасни, DIY 5D целосни геми за вежбање боја со дијаманти уметнички

DEN 1.67

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Две пингвини за кукави куки за перници од перница од предиво од пред-печатена перница за игличка, кука за перница и комплет за заклучување
 • Новак

Две пингвини за кукави куки за перници од перница од предиво од пред-печатена перница за игличка, кука за перница и комплет за заклучување

DEN 1222.40

【Претходно печатено платно】Овие перници за кука за заклучување, печатена точно шема, лесни за следење

Ренслат цветна шема за везење поставени алатки за игли, печатени почетник DIY везови, тркалезно вкрстено бод комплет за шиење занаетчиски комплет
 • Новак

Ренслат цветна шема за везење поставени алатки за игли, печатени почетник DIY везови, тркалезно вкрстено бод комплет за шиење занаетчиски комплет

DEN 2841.12

Комплетен стартер за вез постави со сите алатки што ви се потребни за вез; Со овој сет можете да завршите

Lcyy цртан филм круша удар игла за везови комплети за стартување, алатка за игла со овошен удар со навалка ткаенина за везови за везови, обрач
 • Новак

Lcyy цртан филм круша удар игла за везови комплети за стартување, алатка за игла со овошен удар со навалка ткаенина за везови за везови, обрач

DEN 2.33

Прекрасно значење : Комплет за игла за овошје од цртани филмови, има кинески лик „голем“ на секое платн�

Kingsea Latch Hook Комплети за возрасни, комплети за куки за куки за килим во боја, занаетчиски игла занаетчиски килим за декорација на домови
 • Новак

Kingsea Latch Hook Комплети за возрасни, комплети за куки за куки за килим во боја, занаетчиски игла занаетчиски килим за декорација на домови

DEN 351.84

? Лесен за употреба Овој комплет за кука за заклучување за возрасни има шарена шема, шемата се печати на

Favomoto 1 поставен стил на обрач, пеперутка DIY игличка игла, каки додатоци нишка бамбус уметност рачно изработени комплети занаетчиски
 • Новак

Favomoto 1 поставен стил на обрач, пеперутка DIY игличка игла, каки додатоци нишка бамбус уметност рачно изработени комплети занаетчиски

DEN 1.33

Сет за алатки за везови : комплет за стартување на везови Предметот е вез за вез на мачка со мачки, постав

Комплетни комплети за стартување на везови на Аразадри, запечатени комплети за вкрстени бод за почетници- шема на овошни продавници,
 • Новак

Комплетни комплети за стартување на везови на Аразадри, запечатени комплети за вкрстени бод за почетници- шема на овошни продавници,

DEN 3.00

【Лесна за употреба】 Бојата на секоја нишка има соодветен број и блок во боја на платното, така што е пол

Комплети за килими за килим со кука за возрасни, креативни тркалезни игли кои прават голем тепих, со претходно печатено земјиште шема
 • Новак

Комплети за килими за килим со кука за возрасни, креативни тркалезни игли кои прават голем тепих, со претходно печатено земјиште шема

DEN 0.33

【Совршени украси】 Големината на комплетот за заклучување на куката е околу 50*50 см, може да се користи з�

Welliestr 1 Поставете комплет за палење на игла за бајки, чиста Квинсленд 70 -тина волна, палење на пена од пена, 2 игли, упатства - одлично за
 • Новак

Welliestr 1 Поставете комплет за палење на игла за бајки, чиста Квинсленд 70 -тина волна, палење на пена од пена, 2 игли, упатства - одлично за

DEN 3.33

✔Китс : Волна и додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже) ✔ Волна „Прекрас�

Комплетирани комплети со вкрстено вкрстено вкрстено заболување со претходно печатени обрасци за деца за почетници и возрасни, 3 нишки 11-те занаети
 • Новак

Комплетирани комплети со вкрстено вкрстено вкрстено заболување со претходно печатени обрасци за деца за почетници и возрасни, 3 нишки 11-те занаети

DEN 287.84

【Лесна за употреба】 Бојата на секоја нишка има соодветен број и блок во боја на платното, така што е пол