Комплети за куки за заклучување на куки за куки DIY занаетчиски тепих, комплет за килим за килим за деца/возрасни украси за дома 17,7 '' x 17,7 ''/45x45cm сет за килим

Комплети за куки за заклучување на куки за куки DIY занаетчиски тепих, комплет за килим за килим за деца/возрасни украси за дома 17,7

DEN 1.00

Достапност

【Уживајте во рачното занаетчиство】 : Везениот тепих за кука за куки (килим) е DIY недовршен сет за везови, треба да го заврши самиот себе 【Одличен подарок】 : Би сакале да пробате нов занает, но едноставно не знаете од каде да започнете, нели? Разбираме! Најдоброто нешто во врска со комплетот е што е сè таму, со мрежно платно, цртање додатоци, картички во боја, конец за везови и капчиња, можете да започнете веднаш! Направете свои подароци за да ги искажете вашите искрени благослови! Може да биде подарок за деца, подарок за родители, подарок за пријатели, подарок за парови или подарок за себе!. 【Совршени украси за домови】 : Завршениот килим е 17,7x17,7 инчи/45x45cm, тоа е килим или тепих може да се користи во секаде во вашиот дом. Може да се користи како Doormat, regs regs, влошки за килими, душеци за удобност или килими за миленичиња и така натаму, исто така е добар избор за украс за домови. 【Лесен за употреба и супер лесно занаетчиство】 : Едноставни илустрации се прикачени на нашето пакување. Можете да ги следите овие чекори за да го завршите вашето прекрасно ремек -дело. Занаетот не бара посебна вештина или техника, така што секој што на возраст од 7 години и нагоре може да има! 【Нарачајте со доверба】 : Сигурни сме дека и вие и вашето дете ќе го сакаат овој неверојатен комплет за заклучување, но ако од која било причина не сте целосно задоволни, ние ќе ви дадеме целосна наплата без поставени прашања! Само кажете ни и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме!. 【Уживајте во рачното занаетчиство】 : Везениот тепих за кука за куки (килим) е DIY недовршен сет за везови, треба да го заврши самиот себе. 【Одличен подарок】 : Би сакале да пробате нов занает, но едноставно не знаете од каде да започнете, нели? Разбираме! Најдоброто нешто во врска со комплетот е што е сè таму, со мрежно платно, цртање додатоци, картички во боја, конец за везови и капчиња, можете да започнете веднаш! Направете свои подароци за да ги искажете вашите искрени благослови! Може да биде подарок за деца, подарок за родители, подарок за пријатели, подарок за парови или подарок за себе!. 【Совршени украси за домови】 : Завршениот килим е 17,7x17,7 инчи/45x45cm, тоа е килим или тепих може да се користи во секаде во вашиот дом. Може да се користи како Doormat, regs regs, влошки за килими, душеци за удобност или килими за миленичиња и така натаму, исто така е добар избор за украс за домови. 【Лесен за употреба и супер лесно занаетчиство】 : Едноставни илустрации се прикачени на нашето пакување. Можете да ги следите овие чекори за да го завршите вашето прекрасно ремек -дело. Занаетот не бара посебна вештина или техника, така што секој што на возраст од 7 години и нагоре може да има! 【Нарачајте со доверба】 : Сигурни сме дека и вие и вашето дете ќе го сакаат овој неверојатен комплет за заклучување, но ако од која било причина не сте целосно задоволни, ние ќе ви дадеме целосна наплата без поставени прашања! Само кажете ни и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме!. ✿ Опис на производот ★ Надвор од вашите мисли : Комплетот за куки за заклучување е совршен начин за децата и возрасните да вежбаат креативност.


За производот

Избор на клиент

Целосен спектар на комплети за стартување на везови за почетници за возрасни, запечатени комплети за вкрстени бод за вез за DIY, печатена
  • Новак

Целосен спектар на комплети за стартување на везови за почетници за возрасни, запечатени комплети за вкрстени бод за вез за DIY, печатена

DEN 95.84

Предсортиран : Нашите печатни комплети или броеви комплети се отпечатени со јасна шема однапред, што е ј

100 бои игла за игла, волна волна, занаетчиски занаетчиски занаетчии 4 компјутери почувствувани калапи игла за почеток на игла, волна, волна,
  • Новак

100 бои игла за игла, волна волна, занаетчиски занаетчиски занаетчии 4 компјутери почувствувани калапи игла за почеток на игла, волна, волна,

DEN 324.80

100 разновидни бои : Пакетот вклучува 100 парчиња игла волна волна во 100 различни бои, живописни и стилски, 3

Комплети за едукативни комплети за безбедност 5Д комплет за сликање на дијаманти, тркалезно целосен дијамантски вез за вкрстено бод
  • Новак

Комплети за едукативни комплети за безбедност 5Д комплет за сликање на дијаманти, тркалезно целосен дијамантски вез за вкрстено бод

DEN 2.67

Рани вештини за СТЕМ : Ова е комплет за играчки за креативност за да се користи мозокот на децата и да се �

Комплет за стартување на везови од 2 парчиња со торби за вез за везење игли игли DIY торбички за торбички со симпатична мачка и цвеќиња модели
  • Новак

Комплет за стартување на везови од 2 парчиња со торби за вез за везење игли игли DIY торбички за торбички со симпатична мачка и цвеќиња модели

DEN 293.60

Сет на вредност : 2 пластични обрач за везови (7,8 инчи, околу 19,8 см), 2 торби за вез со обрасци, 2 копии од ниш�

Екран за везење на екранот на екранот Кинески карактеристични подароци со двојно еднострано везови со декоративна ламба за табели
  • Новак

Екран за везење на екранот на екранот Кинески карактеристични подароци со двојно еднострано везови со декоративна ламба за табели

DEN 12289.44

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

Комплети за вкрстени бод за lубовници за возрасни, запечатен целосен спектар на комплет за стартување на везови за почетници Комплети за
  • Новак

Комплети за вкрстени бод за lубовници за возрасни, запечатен целосен спектар на комплет за стартување на везови за почетници Комплети за

DEN 2.67

【Степен на потешкотии】 Лесен за употреба : претходно печатено платно со шарени обрасци и инструкции н

Jојаутум Нови животни Осум коњи, сликарство со пејзаж, везење, везови, вкрстено бод, комплети, 14CT 11CT сцени за дома, вкрстено бод, сетови
  • Новак

Jојаутум Нови животни Осум коњи, сликарство со пејзаж, везење, везови, вкрстено бод, комплети, 14CT 11CT сцени за дома, вкрстено бод, сетови

DEN 331.20

11ct запечати 100% точни претходно печатени обрасци Големина на крпа : 150*68cm, 197*87cm Многу добро! Тоа е одличен �

Запечатен комплет за вкрстено бод, шема за сладолед, комплет за вкрстено везови 14ct претходно печатено крпа-бела крпа, запечатена крпа
  • Новак

Запечатен комплет за вкрстено бод, шема за сладолед, комплет за вкрстено везови 14ct претходно печатено крпа-бела крпа, запечатена крпа

DEN 1.67

Големина : 15,7 × 12,2 инчи (40 × 31 см) Модел : салон за сладолед Тип на 14 CT : Ве молиме користете 2 нишки на нишки,

CIIEEO Комплети за капчиња 2 комплети животни игла за игла за игла игла за почетници за почетници прирачни игла за игла, поставени уметности и
  • Новак

CIIEEO Комплети за капчиња 2 комплети животни игла за игла за игла игла за почетници за почетници прирачни игла за игла, поставени уметности и

DEN 3.33

Избор за вашите пријатели кои сакаат игла што се караат или занаети Може да биде како активност родител�