Обоени Гинко Лисја Комплети За Сликање Дијаманти, 5d DIY Дијаманти Точки Уметност За Возрасни Комплетна Вежба Квадратен Скапоцен Камен Кристален Занает Комплет За П?

Обоени Гинко Лисја Комплети За Сликање Дијаманти, 5d DIY Дијаманти Точки Уметност За Возрасни Комплетна Вежба Квадратен Скапоцен

DEN 1.33

Достапност

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластична обвивка, лепливиот слој е силен што може да осигури дека зрната може да се фиксира и нема лесно да падне. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно се комплетираат вашиот дијамантски пакет за сликање. ❀●ВКЛУЧЕН Е ЕЛЕМЕНТ ЗА КОМПЛЕТ ЗА СЛИКАЊЕ СО ДИЈАМАНТИ : ОВОЈ 5д комплет За Слики Со Дијаманти ги вклучува сите потребни алатки за додатоци, Сликањето Со Дијаманти е погодно за возрасни, деца, почетници во уметноста, услуга за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, боја кристал дијаманти монистра( 15% ~30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и точка вежба пенкало. ❀€ЗАБАВА ЗА ПРАВЕЊЕ/ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА / ПОДАРОК/ : Правењето дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, ослободување од стрес, емоционално прилагодување, подобрување на самодовербата и упорноста негуваат трпеливост. Комплетите за сликање дијаманти, исто така, може да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, Ресторан, бар или каде било каде што сакате да одговарате на различен стил на декорација. Бидете користени Како божиќен подарок, свадбен подарок, подарок за роденден, подарок за сите големи денови. STEPS ● САМОСТОЈНИ ЧЕКОРИ за ПРОИЗВОДСТВО● : дијамантската слика е полупроизвод кој бара ваша сопствена практична работа, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластичен плех, второ, нежно протресете го плехот за да ги прицврстите заедно, а потоа земете ја алатката вметнете на местото лепете лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно земете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното. Можете лесно да ја завршите сликата со нашите алатки. ❀€ОДЛИЧНА УСЛУГА за КЛИЕНТИТЕ : Ако комплетот за сликање дијаманти што го добивате недостасува скапоцени камења (монистра) или алатки, слободно контактирајте не, ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши грижи со 24 работни часа. ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за замена, за да се осигурате дека имате добро искуство за купување. ❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки. Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластична обвивка, лепливиот слој е силен што може да осигури дека зрната може да се фиксира и нема лесно да падне. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно се комплетираат вашиот дијамантски пакет за сликање. ❀●ВКЛУЧЕН Е ЕЛЕМЕНТ ЗА КОМПЛЕТ ЗА СЛИКАЊЕ СО ДИЈАМАНТИ : ОВОЈ 5д комплет За Слики Со Дијаманти ги вклучува сите потребни алатки за додатоци, Сликањето Со Дијаманти е погодно за возрасни, деца, почетници во уметноста, услуга за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, боја кристал дијаманти монистра( 15% ~30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и точка вежба пенкало. ❀€ЗАБАВА ЗА ПРАВЕЊЕ/ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА / ПОДАРОК/ : Правењето дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, ослободување од стрес, емоционално прилагодување, подобрување на самодовербата и упорноста негуваат трпеливост. Комплетите за сликање дијаманти, исто така, може да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, Ресторан, бар или каде било каде што сакате да одговарате на различен стил на декорација. Бидете користени Како божиќен подарок, свадбен подарок, подарок за роденден, подарок за сите големи денови. STEPS ● САМОСТОЈНИ ЧЕКОРИ за ПРОИЗВОДСТВО● : дијамантската слика е полупроизвод кој бара ваша сопствена практична работа, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластичен плех, второ, нежно протресете го плехот за да ги прицврстите заедно, а потоа земете ја алатката вметнете на местото лепете лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно земете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното.


За производот

Избор на клиент

Прилагодено Брендирање На Железо За Дрво Со Дизајн На Лизгање, Печат За Брендирање Рустикално Лого, Издржлив Печат На Железо За Брендирање
 • Новак

Прилагодено Брендирање На Железо За Дрво Со Дизајн На Лизгање, Печат За Брендирање Рустикално Лого, Издржлив Печат На Железо За Брендирање

DEN 1.67

Совршен за брендирање на дрво, кожа,пластика, хартија и многу повеќе Совршен подарок за дрводелци, човек

Нов Број 3 Ласерски Отсечени Дрво Облик 1/8 Инчи Дебелина, Големина: 22 Уметнички Занает САМОСТОЈНО Снабдува Исечоци Од Дрво Л-026760ЛАЗ
 • Новак

Нов Број 3 Ласерски Отсечени Дрво Облик 1/8 Инчи Дебелина, Големина: 22 Уметнички Занает САМОСТОЈНО Снабдува Исечоци Од Дрво Л-026760ЛАЗ

DEN 2.33

САД НАПРАВИЈАматеријалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создаден

Совака 50 Еез Недовршени Дрвени Кружни Дискови Тркалезни Мали Празни Парчиња Природно Дрво За Изработка Пишување САМОСТОЈНО Украсување
 • Новак

Совака 50 Еез Недовршени Дрвени Кружни Дискови Тркалезни Мали Празни Парчиња Природно Дрво За Изработка Пишување САМОСТОЈНО Украсување

DEN 95.84

Материјал : овие дрвени кругови за занаети се изработени од природно дрво со врвен квалитет, кое е со маз

Пиненџој 20 парчиња 1,45 инчи Бронзено Ѕвонче од Џингл 40мм Гроздобер Метално Ѕвоно Божиќни Украсни Ѕвона ЗА Самостојно Домашно Милениче Занаетчиска
 • Новак

Пиненџој 20 парчиња 1,45 инчи Бронзено Ѕвонче од Џингл 40мм Гроздобер Метално Ѕвоно Божиќни Украсни Ѕвона ЗА Самостојно Домашно Милениче Занаетчиска

DEN 1.33

€Пакет€Пакет од 20, 20 парчиња елипсовидна антички џингл ѕвонче, боја : бронза ①Материјал е направен од м

Дремел 2050-15 Стило+ Разноврсна Занаетчиска Ротациона Алатка, Алатка За Детали За Резба Во Дрво Со Резба Дремел 729-01 Резба &засилувач;
 • Новак

Дремел 2050-15 Стило+ Разноврсна Занаетчиска Ротациона Алатка, Алатка За Детали За Резба Во Дрво Со Резба Дремел 729-01 Резба &засилувач;

DEN 1151.68

Модели, скулптури, фигурини Очила, орнаменти и алатки Списанија, тетратки, ознаки за багаж Кутии за наки�

24 Еез Комплетот Свеќи За Кошница Од Пчелин Восок Вклучува 4 Еез Вотивни Свеќи Во Форма На Саќе И 20 Еез Мала Смола Лажни Пчели Пчелни Кошници
 • Новак

24 Еез Комплетот Свеќи За Кошница Од Пчелин Восок Вклучува 4 Еез Вотивни Свеќи Во Форма На Саќе И 20 Еез Мала Смола Лажни Пчели Пчелни Кошници

DEN 0.67

Разумна Комбинација : во пакувањето ќе добиете 4 парчиња пчелни восочни свеќи и 20 парчиња украсни пчели,

ПАТИКИЛ 4 Восок Печат Лажица, Восок Запечатување Топење Лажица Месинг Гроздобер Дрвена Рачка За Восок Печат Печат Плик Уметнички Занает, Сина
 • Новак

ПАТИКИЛ 4 Восок Печат Лажица, Восок Запечатување Топење Лажица Месинг Гроздобер Дрвена Рачка За Восок Печат Печат Плик Уметнички Занает, Сина

DEN 143.84

Боја : Сина; Материјал : Дрво, Метал; Големина : 105 х 35 х 10мм / 4,13 х 1,38 х 0,39 инчи (Л*В*Ч); Список За Пакување : 1 х

Ножици за Шиење Во Форма на ајфелова Кула, Ножици од Нерѓосувачки Челик, НОЖИЦИ ЗА Шиење ВО Форма На Модерна Ајфелова Кула Во Форма На Ножици
 • Новак

Ножици за Шиење Во Форма на ајфелова Кула, Ножици од Нерѓосувачки Челик, НОЖИЦИ ЗА Шиење ВО Форма На Модерна Ајфелова Кула Во Форма На Ножици

DEN 3.00

●Уникатен Дизајн●Уникатниот стил На Ајфеловата кула е многу стилски и додава гроздобер стил во вашиот

Пумкрафт ДИИ Накит 15-70СМ Природни Бели Пердуви Ној ОБЛАЦИ НАПРАВИ САМ Големи Ној Пердуви Партија Свадба Партија Настан Пердуви За Занает САМ
 • Новак

Пумкрафт ДИИ Накит 15-70СМ Природни Бели Пердуви Ној ОБЛАЦИ НАПРАВИ САМ Големи Ној Пердуви Партија Свадба Партија Настан Пердуви За Занает САМ

DEN 1.33

Материјал : 100% природен пердув Занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температу

UNIQOOO Mailable Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапчиња За Печат Восок Печат-Голи, Земјени Неутрален Тон, Одлично За Бохо Свадба Покани,
 • Новак

UNIQOOO Mailable Лепак Пиштол Запечатување Восок Стапчиња За Печат Восок Печат-Голи, Земјени Неутрален Тон, Одлично За Бохо Свадба Покани,

DEN 223.84

Користете пиштол за лепак со ниска температура е најефикасен начин за запечатување десетици покани за �

ДИКНААМ 12 ПАРЧИЊА 6-7 Инчи Недовршени Парчиња Природно Дрво, Подлоги Од Природно Дрво Со Кора, Дрвени Кругови ЗА САМОСТОЈНИ Уметности
 • Новак

ДИКНААМ 12 ПАРЧИЊА 6-7 Инчи Недовршени Парчиња Природно Дрво, Подлоги Од Природно Дрво Со Кора, Дрвени Кругови ЗА САМОСТОЈНИ Уметности

DEN 2.00

ОРГИНАЛЕН БОРнедовршените парчиња дрво се направени од природен бор со кора Со дебелина од 0,6 инчи, тие �

Ножици,Гроздобер Ножици Од Нерѓосувачки Челик ,Алатки За Шиење Везови, Ножици Во Форма На Кран Вкрстени Ножици За Вез, Занает, Игла,
 • Новак

Ножици,Гроздобер Ножици Од Нерѓосувачки Челик ,Алатки За Шиење Везови, Ножици Во Форма На Кран Вкрстени Ножици За Вез, Занает, Игла,

DEN 0.33

Псж ножиците за штрк се изработени од квалитетен нерѓосувачки челик со мазна обоена површина, не се лес�

СУПЕРДАНТ 0.98 Восок Печат Печат Пеперутка Растение Шема Отстранлив Восок Запечатување Печат Бележник Месинг Марки За Украсување На Плик Покани
 • Новак

СУПЕРДАНТ 0.98 Восок Печат Печат Пеперутка Растение Шема Отстранлив Восок Запечатување Печат Бележник Месинг Марки За Украсување На Плик Покани

DEN 0.33

ДИЗАЈН НА ПЕЧАТ : печатот е комбинација од пеперутки и цвеќиња Пеперутката е во круг опкружен со цвеќиња

Амосфун Рождество Орнаменти 100 парчиња Недовршени Мини Дрвени Орнаменти Ноќта На Вештерките Божиќ НАПРАВИ САМ Мини Дрво Празно Исечоци
 • Новак

Амосфун Рождество Орнаменти 100 парчиња Недовршени Мини Дрвени Орнаменти Ноќта На Вештерките Божиќ НАПРАВИ САМ Мини Дрво Празно Исечоци

DEN 105.60

БОЖИЌНИ ДРВЕНИ ПАРЧИЊА : Содржи различни форми како снегулки, елени, Новогодишни елки, ѕвона и така ната�

Вакауто Свадба Декор Кинески Декор 2 Парчиња Бела Хартија Рачен Вентилатор Тркалезен Недовршен Вентилатор За Хартија Рачен Вентилатор
 • Новак

Вакауто Свадба Декор Кинески Декор 2 Парчиња Бела Хартија Рачен Вентилатор Тркалезен Недовршен Вентилатор За Хартија Рачен Вентилатор

DEN 2.00

Хартија Едноставна, но забавна самостојна игра помага да се обучат рацете и координацијата на мозокот, �

Машина За Сечење Стаклени Шишиња MiiMOO - Надграден Комплет За Сечење Стакло DIY За Различни Агли, Тркалезни, Квадратни Шишиња и Тесни Грла
 • Новак

Машина За Сечење Стаклени Шишиња MiiMOO - Надграден Комплет За Сечење Стакло DIY За Различни Агли, Тркалезни, Квадратни Шишиња и Тесни Грла

DEN 1.00

●НАДГРАДЕН СЕКАЧ ЗА СТАКЛЕНИ ШИШИЊА е надграден со ново копче што може да се фиксира во позиција за под�