РУИТАИКИН0АО0228 100гр Жолта Молња Мека Глина парчиња 5мм Топла Полимерна Глина Прскалки ЗА САМ Занает Лигите Полнење Нокти Уметност Телефон Декорација САМ

РУИТАИКИН0АО0228 100гр Жолта Молња Мека Глина парчиња 5мм Топла Полимерна Глина Прскалки ЗА САМ Занает Лигите Полнење Нокти Уметност

DEN 1040.00

Достапност

Материјал : Глина Количина : 100гр.Многу погоден за домашна употреба и салони за нокти. Убавите бои и дезени ги задоволуваат вашите различни потреби. Не е погоден само за млади девојки и деца, туку и за оние кои сакаат рачно изработени, погодни за семејството и пријателите да уживаат во забавата НА DIY. Погодни се и за создавање интересна шминка за фестивали и забави.


За производот

Избор на клиент

Скулпеј Воздушна Теракота, Нетоксична, Сува Глина, бар од 2,2 фунти одлично за моделирање, вајање, одмор, отпечатоци од раце, самодоверба
  • Новак

Скулпеј Воздушна Теракота, Нетоксична, Сува Глина, бар од 2,2 фунти одлично за моделирање, вајање, одмор, отпечатоци од раце, самодоверба

DEN 191.84

Не е потребна рерна или печкаВоздухот се суши за 24 часа, совршен за училници, кампови или во секое време �

Fall Фреши 4 Спакувајте Силиконски Калап | Есенско Време Падне Огнови Фудбал Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста | Занаетчиски Материјали
  • Новак

Fall Фреши 4 Спакувајте Силиконски Калап | Есенско Време Падне Огнови Фудбал Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста | Занаетчиски Материјали

DEN 2.67

4 пакет силиконски свежи калапипадне тематските! Фудбал, топла какао бомба кафе кригла, Ноќта на Вештерк

2 Пакување 20 Инчен Голем Метален Цветен Обрач Венец Макраме Златен Обрач Прстени ЗА Сам Занаети Фаќачи На Соништа, Цветен Макраме Обрач
  • Новак

2 Пакување 20 Инчен Голем Метален Цветен Обрач Венец Макраме Златен Обрач Прстени ЗА Сам Занаети Фаќачи На Соништа, Цветен Макраме Обрач

DEN 319.84

Quadge вклучува quet Од 2 големи метални цветни венци обрачи во златен тон, секој обрач мери прибл Дијаметар о

СЛИНСВ Мини Грамофон Керамички Тркала Керамичка Машина САМ Глина Тркала Машина 6,5 см-10см Со Послужавник За Керамичка Работа Керамика
  • Новак

СЛИНСВ Мини Грамофон Керамички Тркала Керамичка Машина САМ Глина Тркала Машина 6,5 см-10см Со Послужавник За Керамичка Работа Керамика

DEN 2.67

Прилагодлива брзина, хуманизирана работа, практична и удобна Стабилна ротирачка брзина, заштеда на ене�

Пумкрафт 13-18см Природен Пилешки Петел Опашка Пердуви Свадба Божиќ Одмор Дома Фустан Здолниште Партија Облека Празник Декорација САМ Занает
  • Новак

Пумкрафт 13-18см Природен Пилешки Петел Опашка Пердуви Свадба Божиќ Одмор Дома Фустан Здолниште Партија Облека Празник Декорација САМ Занает

DEN 1132.80

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчист

5 Парчиња-Виолетова Изветвена &засилувач; Обоена Паун Опашка Пердуви За Очи 10-12 Долго Ноќта На Вештерките Занаетчиство Снабдување
  • Новак

5 Парчиња-Виолетова Изветвена &засилувач; Обоена Паун Опашка Пердуви За Очи 10-12 Долго Ноќта На Вештерките Занаетчиство Снабдување

DEN 2.33

Оваа листа е за 5 парчиња индивидуални изветвени и обоени виолетови пердуви од паун Должината на овие пе

Пропан Гас Ковач Еден Режач-Преносни Ковач Ковач Комплет За Правење Нож Професионалци Уметници Хобисти Фариер Фалсификување Ковач Алатки
  • Новак

Пропан Гас Ковач Еден Режач-Преносни Ковач Ковач Комплет За Правење Нож Професионалци Уметници Хобисти Фариер Фалсификување Ковач Алатки

DEN 0.33

Совршен Дизајн : уникатно тело за ковање со овална форма обезбедува поголем работен простор дури и по из

25 ПАРЧИЊА Хартија За Ткиво Пом Помс Розова Хартија Цвеќиња САМ Занаетчиски Украси За Украси За Забави За Туширање За Бебиња, Роденденска
  • Новак

25 ПАРЧИЊА Хартија За Ткиво Пом Помс Розова Хартија Цвеќиња САМ Занаетчиски Украси За Украси За Забави За Туширање За Бебиња, Роденденска

DEN 2.00

5 х Розова Хартија Цвеќиња 5 х Цвеќиња Од Хартија Од Праска 5 х Жолта Хартија Цвеќиња 5 х Каки Хартија Цвеќ�

Комплет За Лепак За Штедење Загатки Мод, Лепливи Четки За Сложувалки, Табли, Душеци, Комплет За Додатоци За Пиксис со Распрскувачи
  • Новак

Комплет За Лепак За Штедење Загатки Мод, Лепливи Четки За Сложувалки, Табли, Душеци, Комплет За Додатоци За Пиксис со Распрскувачи

DEN 2.67

Мод Подџ Загатка Штедач8оз шише Водовод запечатувач, лепак и завршница Мод Загатка Лепак ЗагаткаЗагатк�