Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Колекции Голема Големина Целосна Вежба Религија Христијански Мозаик Кристали Вез Дневна Соба Кујна Ѕид Декор 19, 7x15, 7 инчи

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Колекции Голема Големина Целосна Вежба Религија Христијански Мозаик Кристали Вез Дневна Соба Кујна

DEN 2.67

Достапност

1* Дијамант Сликарство & Дијамант Комплет И Пинцети 2* Алатки (Дијамантско Пенкало, Послужавник За Дијаманти, Цврст Лепак). Бренд : Инстари. Вметнување Област : Целосна Вежба. Облик : Кружен Дијамант. Материјал : 5д Смола Дијамант, Платно. П : дали треба да подготвам други алатки?. О : производот ги содржи сите алатки и материјали што ви се потребни. Само треба да уживате. П : Кружен или квадратен дијамант? Дали е ова делумна или целосна површина за лепење?. О : Тркалезен дијамант и тоа е убаво! Тоа е целосна вметнување дијамантска слика. Ова значи дека целата ваша слика е покриена со дијамантски точки. П : што треба Да направам ако ми снема дијаманти?. О : можете да ја користите имагинацијата и да ги замените со дијаманти од други бои. Или нашата услуга по продажбата може да ви обезбеди повеќе дијаманти. П : дали сликата има лепило на неа?. И лепилото е покриено со транспарентна заштитна хартија. Можете да залепите дијаманти додека ја поместувате проѕирната хартија. П : може ли 10-годишно дете да го стори тоа?. О : мојата 8-годишна внука прави помала слика за дијамантска уметност, па би помислила дека 10-годишник може да го стори тоа. Постојат 2 комплети алатки за да го направиме заедно. Тоа беше многу среќно попладне. ●Голема Големина € 5 D дијамантско сликарство со големи димензии значи појасни обрасци и повеќе подвижни детали. Шарени и тродимензионални, поубави од везот со вкрстен бод. Комплетот за сликање дијаманти е лесен за реализација на класични уметнички дела. Ќе ја доживеете радоста да бидете уметник. Пенливи! 26 Аспекти● Тркалезниот Дијамант го прави процесот на сликање со дијаманти полесен и помалку фрустриран. Уникатната изработка го прави да има повеќе аспекти од другите дијаманти. 26-те аспекти сјаат, што ја прави целата слика поживописна и поубава. Споделете го! Ќе се подобри во едукативна соработка родител-дете кога ќе го завршите ова со вашето дете. Завршувањето на дијамантската уметност САМ е процес на прилагодете се и споделете среќно време со вашето семејство или пријатели. И стекнете чувство за постигнување. €HD Платно Qstarry diamond art cits е високо јасно водоотпорно сликарство, платно без набори, целосна вежба, со детални упатства и совршено совпаѓање на боите. Симболите и буквите се многу лесни за гледање и читање, дури и за почетници. Quality Service® Ние Ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за повторно испраќање дијаманти Ако ви недостасува дијамант. Завршено дијамантско сликарство е погодно за домашен декор, спална соба, канцеларија, ресторан, бар, итн. И тоа е добар подарок за роденден и фестивали. ●Голема Големина € 5 D дијамантско сликарство со големи димензии значи појасни обрасци и повеќе подвижни детали.


За производот

Избор на клиент

Занает Експрес Инфузибилни Листови За Пренос На Мастило Винил - Сублимација Листови За Пренос На Топлина за Производител На Крикут, Силуета Камео-Трансфер
 • Новак

Занает Експрес Инфузибилни Листови За Пренос На Мастило Винил - Сублимација Листови За Пренос На Топлина за Производител На Крикут, Силуета Камео-Трансфер

DEN 0.67

Издржлив : По пренос на топлина, печатената слика е долготрајна и не избледува, пука, кора дури и кога ќе �

SEWACC 9 Комплети Држач За Лента Вратоврски За Коса Додатоци За Работна Површина Невидливи Полици Држач За Складирање На Лента За Коса Диспензерот
 • Новак

SEWACC 9 Комплети Држач За Лента Вратоврски За Коса Додатоци За Работна Површина Невидливи Полици Држач За Складирање На Лента За Коса Диспензерот

DEN 2.67

ЛЕНТА ДИСПЛЕЈ РЕШЕТКАТА ЈАСНА ЛЕНТА РЕШЕТКАТА СТОЈАТ Едноставниот Надворешен Дизајн Е Погоден За Секо�

Замихалаа 20/100 парчиња Меки Гуски Бели Пердуви Плуми САМ Пердуви ЗА Изработка На Накит Декорација На капа Свадбени Занаети Додатоци
 • Новак

Замихалаа 20/100 парчиња Меки Гуски Бели Пердуви Плуми САМ Пердуви ЗА Изработка На Накит Декорација На капа Свадбени Занаети Додатоци

DEN 2.33

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Ножици за Чешлање миленичиња 8,0 инчи Надолу Заоблени Остри Ножици за Разредување Од Нерѓосувачки Челик Стапка на Разредување 40% -50%
 • Новак

Ножици за Чешлање миленичиња 8,0 инчи Надолу Заоблени Остри Ножици за Разредување Од Нерѓосувачки Челик Стапка на Разредување 40% -50%

DEN 3.00

●Ножиците за чешлање миленичиња се изработени од супериорен Нерѓосувачки челик Јапонија 440с, висока ос

Кожа Поправка Лента, Самолепливи Кожа Поправка Лепенка За Каучот Мебел Софи Автомобил Седишта, Напредни СТП Винил Кожа Поправка Комплет
 • Новак

Кожа Поправка Лента, Самолепливи Кожа Поправка Лепенка За Каучот Мебел Софи Автомобил Седишта, Напредни СТП Винил Кожа Поправка Комплет

DEN 3.00

Материјалот за Лента за Поправка на кожа користи Висококвалитетна кожа, со класична шема и бои Можете д�

Замихалаа 200-500 парчиња/многу Природно Обоен Женски Фазан пердув 10-15СМ САМ Накит Декорација Додатоци Плума Пилешки Пердуви За Занаети-Розова-200
 • Новак

Замихалаа 200-500 парчиња/многу Природно Обоен Женски Фазан пердув 10-15СМ САМ Накит Декорација Додатоци Плума Пилешки Пердуви За Занаети-Розова-200

DEN 1.00

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

ГЛУПАВИ Занаетчиски Ножици Ножици, Нерѓосувачки Челик, Канцелариска Хартија За Сечење Итн., Силна И Отпорна На Абење, Црна, Удобна
 • Новак

ГЛУПАВИ Занаетчиски Ножици Ножици, Нерѓосувачки Челик, Канцелариска Хартија За Сечење Итн., Силна И Отпорна На Абење, Црна, Удобна

DEN 0.33

Одлично за општа употреба, такво сечење хартија, залихи на картички, тенок картон, лента, фотографии, лес

Восок Печат Печат Во Собата, HOSAIL 7pcs Со Љубов Ви Благодариме Среќен Божиќ Љубов Среќна Нова Година Восок Печат Печат Комплет Бакарни
 • Новак

Восок Печат Печат Во Собата, HOSAIL 7pcs Со Љубов Ви Благодариме Среќен Божиќ Љубов Среќна Нова Година Восок Печат Печат Комплет Бакарни

DEN 1454.40

Големина На Кутија За Подароци Со Восочен Печат : 4 Дијаметар На Восочен Стампер : Прибл 0,98 инчи, Должина :

42 Парчиња Орнаменти Од Пеперутки За Новогодишна Елка Недовршени Сами Занаетчиски Исечоци Пролетни Орнаменти За Украси Од Дрво Лето Дрво
 • Новак

42 Парчиња Орнаменти Од Пеперутки За Новогодишна Елка Недовршени Сами Занаетчиски Исечоци Пролетни Орнаменти За Украси Од Дрво Лето Дрво

DEN 0.67

Доволна Количина : она што ќе го добиете се 48 парчиња мини пеперутки за занаети со црни сатенски ленти, в�

Јаеко 25см 350в Електрични Керамика Тркала Машина Керамички Кали Работа Формирање Машина Со Нога Педалата Отстранлив Отстранлив АБС
 • Новак

Јаеко 25см 350в Електрични Керамика Тркала Машина Керамички Кали Работа Формирање Машина Со Нога Педалата Отстранлив Отстранлив АБС

DEN 2175.84

Оваа машина за формирање керамика е со плоча од алуминиумска легура со дијаметар од 25 см (9,8") Машината за

Топол Воздух Балон Сценографијата 5Д Дијамант Сликарство Комплет За Возрасни Деца, DIY Уметнички Занает За Домашен Ѕид Декор Роденденски Подароци
 • Новак

Топол Воздух Балон Сценографијата 5Д Дијамант Сликарство Комплет За Возрасни Деца, DIY Уметнички Занает За Домашен Ѕид Декор Роденденски Подароци

DEN 1.67

? ●ГОЛЕМИНА НА ПЛАТНО】 40Х50СМ / 16 Х 20 Инчи Нашата дијамантска сликарска боја по броеви не вклучува рамки

Замихалаа-15-20см Пердуви Од Бела Гуска Натопени Со Злато Исечоци Рабни Панделки Пердув За Занаети Фустан Здолниште Облека Свадбени
 • Новак

Замихалаа-15-20см Пердуви Од Бела Гуска Натопени Со Злато Исечоци Рабни Панделки Пердув За Занаети Фустан Здолниште Облека Свадбени

DEN 3311.84

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Градежна Хартија, Празнична Зелена, 9 инчи х 12 инчи,500 Листови,Тешка Градежна Хартија,Занаети,Уметност,Детска Уметност,Сликарство, Боење,Цртање,
 • Новак

Градежна Хартија, Празнична Зелена, 9 инчи х 12 инчи,500 Листови,Тешка Градежна Хартија,Занаети,Уметност,Детска Уметност,Сликарство, Боење,Цртање,

DEN 386.24

ТЕШКА ГРАДЕЖНА ХАРТИЈА : 500 Листови Празнично Зелена БОЈА Градежна Хартија Големина 9 инчи х 12 инчи Одлич