Неродеко 8 парчиња САМ Дрвени Рамки За Фотографии Недовршени Рамки За Фотографии Од Дрво Глинени Празни Рамки САМОСТОЈНИ Рамки За Слики Дрвени Рамки За Сликање За ?

Неродеко 8 парчиња САМ Дрвени Рамки За Фотографии Недовршени Рамки За Фотографии Од Дрво Глинени Празни Рамки САМОСТОЈНИ Рамки

DEN 217.28

Достапност

®недовршени рамки за слики од дрво рамката од глина САМ е направена со извонредна изработка, удобна за допир и нема лесно да се оштети ●занаетчиски рамки●Изработени од врвен дрвен материјал, кој може да биде безбеден и издржлив, со одлична текстура. €Diy рамка за слика q дизајнот е едноставен и лесен за употреба, вашето дете лесно може да го наполни со глинени слики. ●детски уметнички рамки●едноставниот и елегантен дизајн може да биде добро усогласен со стилот на глинено сликарство, што го прави поуметнички, погоден за деца. ●дрвени рамки за слики ● прекрасен подарок за деца кои сакаат занаети ОД ГЛИНА САМ. Во исто време, тие можат да ја негуваат својата практична способност. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано;; - Материјал : Дрво;; - Големина : 15, 00Х15, 00Х0, 80см/5, 89Х5, 89Х0, 31ин;; - Забелешка : внатрешна рамка 11, 50Х11, 50см;; Пакет Со 5 х Глинени Празни Дрвени Рамки.


За производот

Избор на клиент

Шарм 3 Насочен Аголен Заоблен Удар, 4мм, 7мм, 10мм 3 во 1 Аголен Секач за Занаети Од Хартија, Картон, Самостојни Проекти, Ламинат, Фотокарти,
 • Новак

Шарм 3 Насочен Аголен Заоблен Удар, 4мм, 7мм, 10мм 3 во 1 Аголен Секач за Занаети Од Хартија, Картон, Самостојни Проекти, Ламинат, Фотокарти,

DEN 1.33

●3 НАСОЧЕН АГОЛЕН СЕКАЧ за ЗАОБЛЕНИ ● овој 3насочен аголен секач е едноставен начин за заокружување на �

Антички Мувла-Рани Птици
 • Новак

Антички Мувла-Рани Птици

DEN 814.40

Големина На Мувла : 1" Користете со секаков вид скапоцена метална глина, полимер или керамички глини Изра

Виолетова Восок Запечатување Стапчиња, EBEST СКАЈ 10 парчиња Виолетова Лепак Пиштол Восок Печат Стапчиња За Печат Восок Печат, Писмо Запечатување
 • Новак

Виолетова Восок Запечатување Стапчиња, EBEST СКАЈ 10 парчиња Виолетова Лепак Пиштол Восок Печат Стапчиња За Печат Восок Печат, Писмо Запечатување

DEN 3.33

Стапчиња За Запечатување на восок : восочните заптивки се направени од квалитетен восок и смола, без чад

Хаовул Керамика Скулптура Седум Жица Текстура Четка Поправка Про Игла Детали Алатки За Глина Керамика Керамика Скулптура Моделирање
 • Новак

Хаовул Керамика Скулптура Седум Жица Текстура Четка Поправка Про Игла Детали Алатки За Глина Керамика Керамика Скулптура Моделирање

DEN 0.67

Должина : 11,5 см Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Пердув Жица Текстура Алатки Фините влакна обезбедуваат соод�

Крис.W Прилагодлив Црн Удар Со Хартија Со 4 Дупки За Полнење А4-Капацитет На Лист 10-Дијаметар на Дупка од 6мм-Бенчмаркинг & засилувач; Дизајн
 • Новак

Крис.W Прилагодлив Црн Удар Со Хартија Со 4 Дупки За Полнење А4-Капацитет На Лист 10-Дијаметар на Дупка од 6мм-Бенчмаркинг & засилувач; Дизајн

DEN 891.20

Ги решава сите барања за удирање за инсерти за планер, може да се користи За датотеки А2, А3, А4 и сл 4дупка �

Излез 100 Парчиња Сапун Кутии Со Прозорец Мини Крафт Хартија Кутија Корист Кутии Третираат Кутија Мини Правоаголник Кафеава Подарок Кутии
 • Новак

Излез 100 Парчиња Сапун Кутии Со Прозорец Мини Крафт Хартија Кутија Корист Кутии Третираат Кутија Мини Правоаголник Кафеава Подарок Кутии

DEN 0.33

Доволна Количина : има 100 мини картонски кутии со правоаголни прозорци, кои можат да го држат вашиот рачн

Комплет За Епоксидна Смола 32OZ, Кристално Чиста Епоксидна Смола, Вклучувајќи Смола ОД 16oz И Зацврстувач ОД 16oz, Смола За Леење Без Меурчиња
 • Новак

Комплет За Епоксидна Смола 32OZ, Кристално Чиста Епоксидна Смола, Вклучувајќи Смола ОД 16oz И Зацврстувач ОД 16oz, Смола За Леење Без Меурчиња

DEN 1.00

Лесно Се Меша Сооднос 1 : 1 : добивате ова е најдобро за работни површини, уметност со смола, силиконски ка�

40 парчиња Гном Дрвени Орнаменти Недовршено Дрво Висечки Гном Дрвени Парчиња Дедо Мраз Исечоци Занаети Ознаки За Подароци Со Јажиња За Канап
 • Новак

40 парчиња Гном Дрвени Орнаменти Недовршено Дрво Висечки Гном Дрвени Парчиња Дедо Мраз Исечоци Занаети Ознаки За Подароци Со Јажиња За Канап

DEN 2.67

Гном Дрвени Орнаменти Недовршено Дрво Виси Гном Дрвени Парчиња Дедо Мраз Исечоци Занаети Подарок Тагов

Златни Снегулки За Смола, Снегулки Од Златна Фолија Од Шинек 3 Грама Имитација На Метални Снегулки Од Лисја За Изработка На Накит Од
 • Новак

Златни Снегулки За Смола, Снегулки Од Златна Фолија Од Шинек 3 Грама Имитација На Метални Снегулки Од Лисја За Изработка На Накит Од

DEN 95.84

①Вредносно Пакување Златни Снегулки Шинек златни снегулки за комплет смола доаѓаат со 2 шишиња златни �

КРАСПИР Празен Восок Печат печат 30мм Круг Отстранлив Месинг Печат Главата Со Гроздобер Метална Рачка За Запечатување Печат Коверти
 • Новак

КРАСПИР Празен Восок Печат печат 30мм Круг Отстранлив Месинг Печат Главата Со Гроздобер Метална Рачка За Запечатување Печат Коверти

DEN 190.08

Печат За Заптивки Од восок : Пакетот вклучува 1 парче 30мм отстранлива глава за месинг со гроздобер метал�

20 Парчиња Празен Дрвен Синџир На Клучеви, Правоаголни Дрвени Празни Места За Синџири За Клучеви, Празни Места За Гравирање На Дрво ЗА Занаети
 • Новак

20 Парчиња Празен Дрвен Синџир На Клучеви, Правоаголни Дрвени Празни Места За Синџири За Клучеви, Празни Места За Гравирање На Дрво ЗА Занаети

DEN 207.84

●Вклучен пакет ќе добиете 20 парчиња празен дрвен синџир на клучеви, кои се празни ЗА ДА НАПРАВИТЕ САМИ, �

Сјај Во Темнината Ситни Ѕвезди Во Облик На Сјај, 3мм Снегулки Прозрачни Холографски Блеска ЗА Гимнастик САМ, Смола Занает, Лигите, Ноктите
 • Новак

Сјај Во Темнината Ситни Ѕвезди Во Облик На Сјај, 3мм Снегулки Прозрачни Холографски Блеска ЗА Гимнастик САМ, Смола Занает, Лигите, Ноктите

DEN 396.80

+Форма и Боја : овие буци сјај се направени во обична форма на ѕвезден многуаголник; овие ѕвездени блеска

Креидес РИБА ДРВО САМ Занает Исечок Дрвени Морски Животни Висечки Орнаменти Со Јажиња Од Коноп Подароци За Декорација На Свадбена Роденденска
 • Новак

Креидес РИБА ДРВО САМ Занает Исечок Дрвени Морски Животни Висечки Орнаменти Со Јажиња Од Коноп Подароци За Декорација На Свадбена Роденденска

DEN 159.68

① ОПИС : Материјал : Дрво Големина : Прибл 94х1, 93х0, 1 инч / 10х4, 9х0, 25 см Изработено од квалитетно природно д�

ЕКСЦАРТ Гроздобер Декор 2 Комплети Материјал За Бележење Хартии Гроздобер Весник Хартија Албум Хартија Декори Канцелариски Материјал
 • Новак

ЕКСЦАРТ Гроздобер Декор 2 Комплети Материјал За Бележење Хартии Гроздобер Весник Хартија Албум Хартија Декори Канцелариски Материјал

DEN 1.00

Можете да го користите за украсување на вашиот бележник или дневник, или како ознака за подарок, што е мн

Шукеле НИАНТУ109 50гр 15мм Полимерна Топла Глина Прскалки За Шарени Парчиња Чили Декорација САМ Занаети Изработка На Нокти Уметност
 • Новак

Шукеле НИАНТУ109 50гр 15мм Полимерна Топла Глина Прскалки За Шарени Парчиња Чили Декорација САМ Занаети Изработка На Нокти Уметност

DEN 310.40

Материјал : Глина Големина : 15мм Пакување : 50гр / многу Се користи ЗА самостојна декорација,како што се ум�

Акур2020 Мувла За Саксии, САМОСТОЈНА Мувла, Сочна Мувла За Тенџере, Мека Во Текстура Издржлива За Свеќи Глинени Занаети Изработка На Украси За
 • Новак

Акур2020 Мувла За Саксии, САМОСТОЈНА Мувла, Сочна Мувла За Тенџере, Мека Во Текстура Издржлива За Свеќи Глинени Занаети Изработка На Украси За

DEN 2.67

Изработен од чист органски силиконски материјал, издржлив, мек по текстура, не е лесен за оштетување и м�