ГЕНИГВ Керамика Дрвена Рачка Линија За Притисок Тркало Ролери Моделирање НАПРАВИ САМ Мека Глина Полимер Точка Текстура Алатка

ГЕНИГВ Керамика Дрвена Рачка Линија За Притисок Тркало Ролери Моделирање НАПРАВИ САМ Мека Глина Полимер Точка Текстура Алатка

DEN 3.33

Достапност

Совршени алатки за керамика глина скулптура Лесно се тркала од испрекината линија, мазна рачка, лесна за употреба. Ситно полиран за детално резба. Издржлив и корисен Цврст не е лесен за скршен. Идеална алатка за занаети луѓе и хоби апликации. Совршени алатки за грнчарска глинена скулптуралесно се тркала од испрекината линија, мазна рачка, лесна за употреба.Ситно полиран за детално резбаиздржлив И корисен Цврст не е лесен за скршенидеална алатка за занаети луѓе и апликации за Хоби.Име на производ : дрвена рачка тркала за стегање материјал : дрво + металуси : фондан, мека керамика, глина со текстура со точки, итн.Количина : 1 парчиња проектот има широк спектар на намени и е многу погоден за резба, обликување, моделирање, сечење, стружење, четкање, измазнување итн.


За производот

Избор на клиент

Излез 100 Парчиња Сапун Кутии Со Прозорец Мини Крафт Хартија Кутија Корист Кутии Третираат Кутија Мини Правоаголник Кафеава Подарок Кутии
 • Новак

Излез 100 Парчиња Сапун Кутии Со Прозорец Мини Крафт Хартија Кутија Корист Кутии Третираат Кутија Мини Правоаголник Кафеава Подарок Кутии

DEN 0.33

Доволна Количина : има 100 мини картонски кутии со правоаголни прозорци, кои можат да го држат вашиот рачн

12 Парчиња Ножици За Шиење Комплет За Сечење Ткаенина Кројачки Ножици Мали Ножици Ткаенини Ножици Со Лента Мерка Конец Исечоци 3 Шевови Риперс
 • Новак

12 Парчиња Ножици За Шиење Комплет За Сечење Ткаенина Кројачки Ножици Мали Ножици Ткаенини Ножици Со Лента Мерка Конец Исечоци 3 Шевови Риперс

DEN 1.33

Доволно За Употреба и Замена : ќе добиете 3 парчиња ножици за ткаенина во 3 големини, 4 парчиња маркери за �

Големи Акрилни Скапоцени Камења и Кристали За Занаети 2022 Персонализиран Измет Куче Украс На Новогодишна Елка Приврзок Дрвен Автомобил
 • Новак

Големи Акрилни Скапоцени Камења и Кристали За Занаети 2022 Персонализиран Измет Куче Украс На Новогодишна Елка Приврзок Дрвен Автомобил

DEN 1356.80

Време на испорака : Испорака Во Рок Од 48 Часа По Плаќањето, Ние сме Посветени Да Им Обезбедиме На Клиенти�

SUNTQ Macrame Кабел 4-Влакно Изопачено Памучно Јаже За Рачно Изработена Закачалка За Растенија, Изработка На Занаети Со Ѕидови, Занаети,
 • Новак

SUNTQ Macrame Кабел 4-Влакно Изопачено Памучно Јаже За Рачно Изработена Закачалка За Растенија, Изработка На Занаети Со Ѕидови, Занаети,

DEN 3.33

Совршен Природен Памук : КАБЕЛОТ SUNTQ 3mm Macrame е одличен кабел кој започнува со одлично памучно предиво од с

СПЕКУТ ксинпокут инфузибилни Листови За Пренос На Мастило-Сублимација На Хартија Во Цврста Боја За Преса За Крикут Кригла, Силуета
 • Новак

СПЕКУТ ксинпокут инфузибилни Листови За Пренос На Мастило-Сублимација На Хартија Во Цврста Боја За Преса За Крикут Кригла, Силуета

DEN 0.67

Листови за пренос НА XINPOCUT : за разлика од трансферите на железо или винилот за пренос на топлина што се п�

Замихалаа 20 парчиња/Многу Натопени Златни/Сребрени Пердуви Од Гуска 15-20см САМОСТОЈНИ Пердуви за Изработка На Накит Плуми Занаети украсни
 • Новак

Замихалаа 20 парчиња/Многу Натопени Златни/Сребрени Пердуви Од Гуска 15-20см САМОСТОЈНИ Пердуви за Изработка На Накит Плуми Занаети украсни

DEN 1.33

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно Ве молиме избе

Анкус Кутија за Чување леб Кутија Недовршена Дрвена Кутија За Складирање Организатор Контејнер ЗА САМ Занаетчиски Колекционерски Предмети
 • Новак

Анкус Кутија за Чување леб Кутија Недовршена Дрвена Кутија За Складирање Организатор Контејнер ЗА САМ Занаетчиски Колекционерски Предмети

DEN 422.40

1 Можете да сликате и дамкате на и без бруси со вашата омилена боја или дезен за да направите уникатни ра�

Прилагодено Лого Електрично Брендирање Железо За Дрво, Персонализирано Брендирање Железо Дрво Кожа Скара Топлински Печат Со Дрвена Рачка Рачно
 • Новак

Прилагодено Лого Електрично Брендирање Железо За Дрво, Персонализирано Брендирање Железо Дрво Кожа Скара Топлински Печат Со Дрвена Рачка Рачно

DEN 601.60

Ако барате сопствено дизајнирано брендирање железо, пробајте го овој производ Ова брендирање железо то

Нина НУГРОХО Дрвена Декорација ДРВО САМ Виолетова Срце Сапан Виолетово Јадро Дрво Виолетова Виолетова Дрво САМ Рачно Изработени Суровини
 • Новак

Нина НУГРОХО Дрвена Декорација ДРВО САМ Виолетова Срце Сапан Виолетово Јадро Дрво Виолетова Виолетова Дрво САМ Рачно Изработени Суровини

DEN 4844.48

Дрвена Декорација ДРВО САМ Виолетова Срце Сапан Виолетова Јадро Дрво Виолетова Виолетова Дрво САМ Рачн

Sewroro Свадба Декор Трпезариска Маса Декор 100pc Шестоаголни Дрвени Парчиња Недовршени Украси За Исечоци Од Дрво Мини Празни Шестоаголни
 • Новак

Sewroro Свадба Декор Трпезариска Маса Декор 100pc Шестоаголни Дрвени Парчиња Недовршени Украси За Исечоци Од Дрво Мини Празни Шестоаголни

DEN 2.67

Дрвени шестоаголни дрвени чипови : Изработени од дрво, фина изработка, мазна површина без бруси, безбедн

Hjkogh Macrame Јаже, 3mmx100m Природни Макраме Предиво 2 Парчиња Дрвени Стапчиња 8 Парчиња Дрвени Прстени 200 Парчиња Дрвени Мониста ЗА САМ Занаети
 • Новак

Hjkogh Macrame Јаже, 3mmx100m Природни Макраме Предиво 2 Парчиња Дрвени Стапчиња 8 Парчиња Дрвени Прстени 200 Парчиња Дрвени Мониста ЗА САМ Занаети

DEN 3.33

Предивото од макраме е направено од природно беж памучно предиво, без хемикалии, пријателско, Предивото

Аку Тонпа 2 ФУНТИ Бели Чисти Пелети Од Пчелин Восок, Тројно Филтриран Восок Од Пчели За Кожа, Лице, Тело, Нега на Коса, САМ КРЕМИ, Лосиони,
 • Новак

Аку Тонпа 2 ФУНТИ Бели Чисти Пелети Од Пчелин Восок, Тројно Филтриран Восок Од Пчели За Кожа, Лице, Тело, Нега на Коса, САМ КРЕМИ, Лосиони,

DEN 149.44

100% ЧИСТ Пчелин Восок, Врвен Квалитет Искористете ги повеќекратните придобивки ОД ПРЕМИУМ ПОДАРОКОТ НА �

Нов Број 3 Ласерски Отсечени Дрво Облик 1/8 Инчи Дебелина, Големина: 22 Уметнички Занает САМОСТОЈНО Снабдува Исечоци Од Дрво Л-026760ЛАЗ
 • Новак

Нов Број 3 Ласерски Отсечени Дрво Облик 1/8 Инчи Дебелина, Големина: 22 Уметнички Занает САМОСТОЈНО Снабдува Исечоци Од Дрво Л-026760ЛАЗ

DEN 2.33

САД НАПРАВИЈАматеријалите за оваа форма на занает се набавени од врвни американски компании и создаден

ШУКЕЛЕ НИАНТУ1123 500гр/многу Полимерна Глина Сончоглед Посипува Прекрасни Конфети за Изработка На Занаети, Подарок За Самостојни Конфети
 • Новак

ШУКЕЛЕ НИАНТУ1123 500гр/многу Полимерна Глина Сончоглед Посипува Прекрасни Конфети за Изработка На Занаети, Подарок За Самостојни Конфети

DEN 184.00

Материјал : Глина Големина : 5мм, 10мм.Пакетот Вклучува : 500гр / многу Се користи ЗА самостојна декорација, к

Пари Дрвени Орнаменти, Парчиња Дрво,Украси За Приврзоци, 100 парчиња Украси За Дрвени Музички Ноти Со Дупка Дрвена Музичка Нота Празни
 • Новак

Пари Дрвени Орнаменти, Парчиња Дрво,Украси За Приврзоци, 100 парчиња Украси За Дрвени Музички Ноти Со Дупка Дрвена Музичка Нота Празни

DEN 608.96

Дијаметар : 2,4 см / 1,11 Инчи 100% сосема нов и висок квалитет Совршен за сите ваши самостојни украси, одличен